Uitslagen 1500m totaal 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 10,69q +2.9 m/s10,56
2 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 10,70q +2.9 m/s10,80
3 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,71q +2.9 m/s10,67
4 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 10,82 +2.9 m/s10,83
5 Loic Wondel Msen - Rotterdam 10,86q +2.9 m/s11,07
6 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 11,12q +2.9 m/s10,97
7 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,13q +1.9 m/s11,40
8 Cedrych va...er Graaff JJA - CAV Energie 11,27 +2.0 m/s11,13
9 Justin Verheul JJA - SPOB 11,34 +2.0 m/s11,17
10 Damian Felter JJC - PAC 11,34 +2.0 m/s11,31
11 Adam Youssef Msen - Rotterdam 11,37 +2.0 m/s11,18
12 Johannes Gaba JJB - Rotterdam 11,41 +1.9 m/s11,37
13 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 11,41 +1.9 m/s11,38
14 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 11,53 +1.9 m/s11,40
15 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam 11,53 +1.9 m/s11,50
16 Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam 11,60 +2.0 m/s11,20
17 Jefferson Gomez Msen - Eindhoven 11,62 +2.6 m/s11,57
18 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat 11,68 +2.6 m/s11,54
19 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 11,85q +2.6 m/s11,77
20 Jolene Jacobs Vsen - Namibië 11,89q +1.9 m/s11,54
21 Jasper Oele JJC - PAC 11,90 +1.9 m/s11,85
22 José Per...do Freire Msen - Rotterdam 12,19 +2.6 m/s11,58
23 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 12,23q +1.9 m/s12,10
24 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 12,47q +1.9 m/s12,54
25 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 12,51q +1.9 m/s12,35
26 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 12,58 +1.9 m/s12,84
27 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 12,60q +1.9 m/s12,54
28 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 12,63 +1.9 m/s12,56
29 Lars Boertien JJA - CAV Energie 12,73 +1.9 m/s12,75
30 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 12,84 +1.9 m/s12,83
31 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 12,95 +1.9 m/s12,73
32 Dorenda Zwaard Vsen - AV `40 13,03 +1.9 m/s12,83
33 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 13,13 +0.2 m/s12,98
34 Deborah Westfa MJA - Haag 13,19 +0.2 m/s13,09
35 Indah van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,30 +0.2 m/s12,89
36 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 13,34 +0.2 m/s12,96
37 Laura Zwaan Vmas - Phanos 13,43 -1.4 m/s13,38
38 Putri van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,48 -1.4 m/s13,37
39 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 13,90 +0.9 m/s14,01
40 Lieke Cox MJC - PAC 13,98 +0.9 m/s14,29
41 Martin van Breet Mmas - AV Sparta 14,07 +0.9 m/s14,02
42 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 14,14 -0.5 m/s14,48
43 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 14,24 -1.4 m/s13,77
44 Annemieke Punter Vmas - Rotterdam 14,47 -1.4 m/s13,99
45 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 14,53 +4.1 m/s15,04
46 Evy Spierings MJA - PH 14,57 -1.4 m/s14,00
47 Kènya Ramos MJC - PAC 14,61 +0.9 m/s14,27
48 Marco de Kunder Mmas - CAV Energie 14,66 -0.5 m/s14,50
49 Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie 14,86 +4.1 m/s15,22
50 Carine Banga Vmas - Fortius 14,93 -0.5 m/s14,88
51 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 15,29 +2.3 m/s15,30
52 Marieke Berkhof Vmas - Rotterdam 15,41 +2.3 m/s15,30
53 Anja van Giels Vmas - Fortius 16,58 +0.4 m/s16,00
54 Joke Torb...der Koogh Vmas - Fortius 16,90 +2.3 m/s15,35
Noah Chokri JJB - Rotterdam DNS 11,36
Aron Schott JJB - AU DNS 11,70
Janeiro Day JJA - Rotterdam DNS 11,95
Alex Chan Msen - U-Track DNS 13,28
Dale Casilio Msen - Fortius DNS 11,57
Leo Olsthoorn Mmas - Olympus `70 DNS 14,32
Bretton Randall Mmas - 's-Gravenhage DNS 14,71
Carel Schott Mmas - AU DNS 13,60
Kristin Baas Vsen - Rotterdam DNS 13,04

Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,69q +2.9 m/s10,56
2 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,27 +2.0 m/s11,13
3 Justin Verheul SPOB 11,34 +2.0 m/s11,17
4 Lars Boertien CAV Energie 12,73 +1.9 m/s12,75
Janeiro Day Rotterdam DNS 11,95

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Johannes Gaba Rotterdam 11,41 +1.9 m/s11,37
2 Xavi Mo-Ajok Spark 11,53 +1.9 m/s11,40
3 Sharif Omoyele Rotterdam 11,53 +1.9 m/s11,50
4 Tobias Steevensz AV Passaat 11,68 +2.6 m/s11,54
Noah Chokri Rotterdam DNS 11,36
Aron Schott AU DNS 11,70

Uitslagen Jongens Junior C 100 meter

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC 11,34 +2.0 m/s11,31
2 Jasper Oele PAC 11,90 +1.9 m/s11,85
3 Tom van Buuren Olympus `70 12,58 +1.9 m/s12,84

Uitslagen Jongens Junior D 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nelson Lima CAV Energie 13,90 +0.9 m/s14,01
2 Martin van Breet AV Sparta 14,07 +0.9 m/s14,02
3 Marco de Kunder CAV Energie 14,66 -0.5 m/s14,50
Leo Olsthoorn Olympus `70 DNS 14,32
Bretton Randall 's-Gravenhage DNS 14,71
Carel Schott AU DNS 13,60

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Charlie van Gorkum Rotterdam 12,63 +1.9 m/s12,56
2 Deborah Westfa Haag 13,19 +0.2 m/s13,09
3 Evy Spierings PH 14,57 -1.4 m/s14,00

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 12,60q +1.9 m/s12,54

Uitslagen Meisjes Junior C 100 meter

# Naam Res OBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 12,95 +1.9 m/s12,73
2 Ruth Vogels Rotterdam 13,34 +0.2 m/s12,96
3 Lieke Cox PAC 13,98 +0.9 m/s14,29
4 Maud van S...rtensdijk Voorne 14,14 -0.5 m/s14,48
5 Kènya Ramos PAC 14,61 +0.9 m/s14,27

Uitslagen Meisjes Junior D 100 meter

# Naam Res OBP
1 Yazz Mo-Ajok Spark 14,30 -0.5 m/s14,85
2 Davienny Joe Rotterdam 14,66 +4.1 m/s15,20
3 Shalomy Karreman Rotterdam 14,83 +4.1 m/s15,00
4 Edda van der Velden Rotterdam 15,03 +4.1 m/s15,20
5 Julia van Dorp Fortius 15,03 +0.4 m/s---
6 Romaissae Chettou Rotterdam 15,08 +0.4 m/s---
7 Teuntje Sluijter Rotterdam 15,15 +0.4 m/s---
8 Cecilia Lima CAV Energie 15,36 +2.3 m/s15,51
9 Isabel van Prehn CAV Energie 15,39 +2.3 m/s15,49
10 Anniek Poot Rotterdam 15,50 +0.4 m/s17,00

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Totaal 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 10,69q +2.9 m/s10,56
2 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 10,70q +2.9 m/s10,80
3 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,71q +2.9 m/s10,67
4 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 10,82 +2.9 m/s10,83
5 Loic Wondel Msen - Rotterdam 10,86q +2.9 m/s11,07
6 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 11,12q +2.9 m/s10,97
7 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,13q +1.9 m/s11,40
8 Cedrych va...er Graaff JJA - CAV Energie 11,27 +2.0 m/s11,13
9 Justin Verheul JJA - SPOB 11,34 +2.0 m/s11,17
10 Damian Felter JJC - PAC 11,34 +2.0 m/s11,31
11 Adam Youssef Msen - Rotterdam 11,37 +2.0 m/s11,18
12 Johannes Gaba JJB - Rotterdam 11,41 +1.9 m/s11,37
13 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 11,41 +1.9 m/s11,38
14 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 11,53 +1.9 m/s11,40
15 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam 11,53 +1.9 m/s11,50
16 Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam 11,60 +2.0 m/s11,20
17 Jefferson Gomez Msen - Eindhoven 11,62 +2.6 m/s11,57
18 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat 11,68 +2.6 m/s11,54
19 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 11,85q +2.6 m/s11,77
20 Jolene Jacobs Vsen - Namibië 11,89q +1.9 m/s11,54
21 Jasper Oele JJC - PAC 11,90 +1.9 m/s11,85
22 José Per...do Freire Msen - Rotterdam 12,19 +2.6 m/s11,58
23 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 12,23q +1.9 m/s12,10
24 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 12,47q +1.9 m/s12,54
25 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 12,51q +1.9 m/s12,35
26 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 12,58 +1.9 m/s12,84
27 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 12,60q +1.9 m/s12,54
28 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 12,63 +1.9 m/s12,56
29 Lars Boertien JJA - CAV Energie 12,73 +1.9 m/s12,75
30 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 12,84 +1.9 m/s12,83
31 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 12,95 +1.9 m/s12,73
32 Dorenda Zwaard Vsen - AV `40 13,03 +1.9 m/s12,83
33 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 13,13 +0.2 m/s12,98
34 Deborah Westfa MJA - Haag 13,19 +0.2 m/s13,09
35 Indah van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,30 +0.2 m/s12,89
36 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 13,34 +0.2 m/s12,96
37 Laura Zwaan Vmas - Phanos 13,43 -1.4 m/s13,38
38 Putri van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,48 -1.4 m/s13,37
39 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 13,90 +0.9 m/s14,01
40 Lieke Cox MJC - PAC 13,98 +0.9 m/s14,29
41 Martin van Breet Mmas - AV Sparta 14,07 +0.9 m/s14,02
42 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 14,14 -0.5 m/s14,48
43 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 14,24 -1.4 m/s13,77
44 Yazz Mo-Ajok MJD - Spark 14,30 -0.5 m/s14,85
45 Annemieke Punter Vmas - Rotterdam 14,47 -1.4 m/s13,99
46 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 14,53 +4.1 m/s15,04
47 Evy Spierings MJA - PH 14,57 -1.4 m/s14,00
48 Kènya Ramos MJC - PAC 14,61 +0.9 m/s14,27
49 Davienny Joe MJD - Rotterdam 14,66 +4.1 m/s15,20
49 Marco de Kunder Mmas - CAV Energie 14,66 -0.5 m/s14,50
51 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 14,83 +4.1 m/s15,00
52 Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie 14,86 +4.1 m/s15,22
53 Carine Banga Vmas - Fortius 14,93 -0.5 m/s14,88
54 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 15,03 +4.1 m/s15,20
55 Julia van Dorp MJD - Fortius 15,03 +0.4 m/s---
56 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 15,08 +0.4 m/s---
57 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 15,15 +0.4 m/s---
58 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 15,29 +2.3 m/s15,30
59 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 15,36 +2.3 m/s15,51
60 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 15,39 +2.3 m/s15,49
61 Marieke Berkhof Vmas - Rotterdam 15,41 +2.3 m/s15,30
62 Anniek Poot MJD - Rotterdam 15,50 +0.4 m/s17,00
63 Anja van Giels Vmas - Fortius 16,58 +0.4 m/s16,00
64 Joke Torb...der Koogh Vmas - Fortius 16,90 +2.3 m/s15,35
Noah Chokri JJB - Rotterdam DNS 11,36
Aron Schott JJB - AU DNS 11,70
Janeiro Day JJA - Rotterdam DNS 11,95
Alex Chan Msen - U-Track DNS 13,28
Dale Casilio Msen - Fortius DNS 11,57
Leo Olsthoorn Mmas - Olympus `70 DNS 14,32
Bretton Randall Mmas - 's-Gravenhage DNS 14,71
Carel Schott Mmas - AU DNS 13,60
Kristin Baas Vsen - Rotterdam DNS 13,04