Uitslagen 1000m totaal 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam 3:10,62 3:10,00
2 Marnix de Kunder JJD - CAV Energie 3:11,64 3:10,00
3 Hebe Chadwick MJD - AV `40 3:12,17 3:10,80
4 Eefke Leeuwis MJD - Spado 3:13,48 3:13,00
5 Miguel De la Fuente JJD - PAC 3:15,79 3:14,00
6 Quinten de Vos JPA2 - PAC 3:18,11 3:15,24
7 Ivar Schiltmans JPA2 - PAC 3:19,40 3:22,15
8 Lila van Nieuwkoop MJD - CAV Energie 3:21,45 3:20,00
9 Milan van Holsteijn JPA2 - AV `40 3:22,73 3:22,40
10 Jessy van der Vegt JJD - PAC 3:24,82 ---
11 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 3:28,59 3:25,00
12 Guus Doodeman JPA1 - AV `40 3:29,75 3:28,29
13 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 3:29,96 3:23,27
14 Tess Homan MPA2 - AV `40 3:30,35 3:32,34
15 Oscar Doornhein JJD - PAC 3:30,52 3:39,69
16 Tim Leeman JJD - AAA 3:31,20 3:34,55
17 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 3:31,26 3:30,00
18 Pippa Chadwick MPA2 - AV `40 3:32,75 3:39,37
19 Layana Chrafih MJD - PAC 3:35,70 3:28,00
20 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 3:36,28 3:36,73
21 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 3:37,38 3:45,09
22 Sergio Koeiman JPA1 - Haag 3:39,83 3:39,05
23 Stella Benca MJD - Delft 3:40,16 3:39,32
24 Yasmina Bonafacia MJD - PAC 3:41,44 3:39,79
25 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 3:44,06 3:33,58
26 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 3:45,41 3:54,56
27 Eva van der Molen MPA2 - Rotterdam 3:45,86 3:49,00
28 Elin van den Berg MPA2 - Rotterdam 3:47,92 3:49,51
29 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 3:48,91 3:51,00
30 Selena de Jong MPA1 - AV `40 3:50,32 3:49,51
31 Daimy van Beek JPB - AV Fortuna 3:51,25 3:41,13
32 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 3:51,43 3:58,00
33 Floris Scheepstra JPB - Phanos 3:51,62 3:58,00
34 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 3:51,70 ---
35 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 3:54,76 3:55,20
36 Fleur Favre MPB - Leiden 3:58,82 4:02,27
37 Anniek Poot MJD - Rotterdam 4:01,04 4:25,00
38 Skyler Monster MPB - PAC 4:01,48 4:04,11
39 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 4:02,47 3:50,00
40 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 4:02,57 4:05,95
41 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 4:03,08 4:08,00
42 Rosa Drosterij MPA2 - Rotterdam 4:03,17 4:00,00
43 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 4:03,47 3:57,00
44 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 4:06,50 4:03,46
45 Marco Flier JPB - Rotterdam 4:09,32 4:22,00
46 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 4:10,41 4:07,11
47 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 4:10,97 4:27,00
48 Anne Favre MPA2 - Leiden 4:14,82 4:21,25
49 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 4:20,13 4:16,00
50 Zoë Eyra MPB - PAC 4:23,21 4:19,18
51 Marit Ponstein MPA1 - PAC 4:26,78 4:39,00
52 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 4:31,90 ---
Taygel Bolsman JPB - Phanos DNS 3:53,37
Maxim van Dorp JPA2 - Fortius DNS 3:49,85
Nienke Blom MJD - AV Sprint DNS 3:31,25

Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Zunderman Rotterdam 3:10,62 3:10,00
2 Marnix de Kunder CAV Energie 3:11,64 3:10,00
3 Miguel De la Fuente PAC 3:15,79 3:14,00
4 Jessy van der Vegt PAC 3:24,82 ---
5 Oscar Doornhein PAC 3:30,52 3:39,69
6 Tim Leeman AAA 3:31,20 3:34,55

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Guus Doodeman AV `40 3:29,75 3:28,29
2 David van der Velden Rotterdam 3:36,28 3:36,73
3 Sergio Koeiman Haag 3:39,83 3:39,05
4 Jamie van Delden Rotterdam 3:51,70 ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten de Vos PAC 3:18,11 3:15,24
2 Ivar Schiltmans PAC 3:19,40 3:22,15
3 Milan van Holsteijn AV `40 3:22,73 3:22,40
Maxim van Dorp Fortius DNS 3:49,85

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 3:51,25 3:41,13
2 Floris Scheepstra Phanos 3:51,62 3:58,00
3 Lucius van...er Velden Rotterdam 4:02,47 3:50,00
4 Marco Flier Rotterdam 4:09,32 4:22,00
Taygel Bolsman Phanos DNS 3:53,37

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Favre Leiden 3:58,82 4:02,27
2 Skyler Monster PAC 4:01,48 4:04,11
3 Faith Tujeehut Rotterdam 4:03,08 4:08,00
4 Zoë Eyra PAC 4:23,21 4:19,18

Uitslagen Totaal 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam 3:10,62 3:10,00
2 Marnix de Kunder JJD - CAV Energie 3:11,64 3:10,00
3 Hebe Chadwick MJD - AV `40 3:12,17 3:10,80
4 Eefke Leeuwis MJD - Spado 3:13,48 3:13,00
5 Miguel De la Fuente JJD - PAC 3:15,79 3:14,00
6 Quinten de Vos JPA2 - PAC 3:18,11 3:15,24
7 Ivar Schiltmans JPA2 - PAC 3:19,40 3:22,15
8 Lila van Nieuwkoop MJD - CAV Energie 3:21,45 3:20,00
9 Milan van Holsteijn JPA2 - AV `40 3:22,73 3:22,40
10 Jessy van der Vegt JJD - PAC 3:24,82 ---
11 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 3:28,59 3:25,00
12 Guus Doodeman JPA1 - AV `40 3:29,75 3:28,29
13 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 3:29,96 3:23,27
14 Tess Homan MPA2 - AV `40 3:30,35 3:32,34
15 Oscar Doornhein JJD - PAC 3:30,52 3:39,69
16 Tim Leeman JJD - AAA 3:31,20 3:34,55
17 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 3:31,26 3:30,00
18 Pippa Chadwick MPA2 - AV `40 3:32,75 3:39,37
19 Layana Chrafih MJD - PAC 3:35,70 3:28,00
20 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 3:36,28 3:36,73
21 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 3:37,38 3:45,09
22 Sergio Koeiman JPA1 - Haag 3:39,83 3:39,05
23 Stella Benca MJD - Delft 3:40,16 3:39,32
24 Yasmina Bonafacia MJD - PAC 3:41,44 3:39,79
25 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 3:44,06 3:33,58
26 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 3:45,41 3:54,56
27 Eva van der Molen MPA2 - Rotterdam 3:45,86 3:49,00
28 Elin van den Berg MPA2 - Rotterdam 3:47,92 3:49,51
29 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 3:48,91 3:51,00
30 Selena de Jong MPA1 - AV `40 3:50,32 3:49,51
31 Daimy van Beek JPB - AV Fortuna 3:51,25 3:41,13
32 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 3:51,43 3:58,00
33 Floris Scheepstra JPB - Phanos 3:51,62 3:58,00
34 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 3:51,70 ---
35 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 3:54,76 3:55,20
36 Fleur Favre MPB - Leiden 3:58,82 4:02,27
37 Anniek Poot MJD - Rotterdam 4:01,04 4:25,00
38 Skyler Monster MPB - PAC 4:01,48 4:04,11
39 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 4:02,47 3:50,00
40 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 4:02,57 4:05,95
41 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 4:03,08 4:08,00
42 Rosa Drosterij MPA2 - Rotterdam 4:03,17 4:00,00
43 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 4:03,47 3:57,00
44 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 4:06,50 4:03,46
45 Marco Flier JPB - Rotterdam 4:09,32 4:22,00
46 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 4:10,41 4:07,11
47 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 4:10,97 4:27,00
48 Anne Favre MPA2 - Leiden 4:14,82 4:21,25
49 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 4:20,13 4:16,00
50 Zoë Eyra MPB - PAC 4:23,21 4:19,18
51 Marit Ponstein MPA1 - PAC 4:26,78 4:39,00
52 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 4:31,90 ---
Taygel Bolsman JPB - Phanos DNS 3:53,37
Maxim van Dorp JPA2 - Fortius DNS 3:49,85
Nienke Blom MJD - AV Sprint DNS 3:31,25