Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Luciano B...gemeester 4,64 --- 548 0
2 Jesaja Mannee 3,37 --- 292 0
3 Wesley Stegeman 3,09 --- 236 0
4 Tobias Silverentand 2,62 --- 142 0
5 Sem Nijland 1,60 --- 0 0
6 Stijn van Ewijk 1,48 --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Bente van der Stoel MJC groep 1 5,04 --- 629 629
2 Juliet Diederen MJC groep 2 4,40 --- 498 498
3 Evy Smit MJC groep 4 4,35 --- 488 488
4 Sara Bloem MJC groep 2 4,35 --- 488 0
5 Lisa van Baalen MJC groep 4 4,32 --- 482 0
6 Cindy Hofstede MJC groep 2 4,30 --- 478 0
7 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 4,29 --- 476 476
8 Dewi Nijrolder MJC groep 2 4,28 --- 474 0
9 Else Janssen MJC groep 1 4,26 --- 470 0
10 Rixt ter Woord MJC groep 2 4,25 --- 468 0
11 Elle van Kasteren MJC groep 1 4,22 --- 462 0
12 Julia van Riswijk MJC groep 4 4,20 --- 458 0
13 Laura Gerritsen MJC groep 1 4,06 --- 430 0
14 Vera Rietberg MJC groep 4 4,05 --- 428 0
15 Lotte Winterman MJC groep 4 4,01 --- 420 0
16 Maeve van Mansom MJC groep 3 3,92 --- 402 0
17 Noek Krus MJC groep 2 3,83 --- 384 0
18 Femke Hoveling MJC groep 4 3,82 --- 382 0
19 Roos van Eck MJC groep 2 3,79 --- 376 0
20 Isa Wijdenes MJC groep 1 3,78 --- 374 0
21 Maud van Diek MJC groep 4 3,77 --- 372 0
22 Nikki Bakker MJC groep 1 3,76 --- 370 0
23 Estelle Bruins MJC groep 1 3,75 --- 368 0
24 Iris Koevoets MJC groep 1 3,69 --- 356 0
25 Emma Beekman MJC groep 3 3,68 --- 354 0
25 Nynke van Dam MJC groep 3 3,68 --- 354 0
27 Cristie Kaizer MJC groep 4 3,65 --- 348 0
28 Levi Labee MJC groep 3 3,46 --- 310 0
29 Merle van Noorden MJC groep 4 3,45 --- 308 0
30 Cozja Hoffman MJC groep 3 3,44 --- 306 0
31 Michelle Michielsen MJC groep 4 3,39 --- 296 0
32 Maren de Koning MJC groep 2 3,38 --- 294 0
33 Moira Henninger MJC groep 3 3,37 --- 292 0
34 Mette Klein Baltink MJC groep 4 3,36 --- 290 0
35 Julia Telgen MJC groep 3 3,35 --- 288 0
35 Anne Hovinga MJC groep 3 3,35 --- 288 0
37 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 3,32 --- 282 0
38 Noeska van Zaanen MJC groep 3 3,30 --- 278 0
39 Nima Huysmans MJC groep 2 3,17 --- 252 0
40 Norya Figueiredo MJC groep 4 2,81 --- 180 0
41 Jinte Kusters MJC groep 3 2,51 --- 120 0
Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Isa van Puffelen MJD groep 3 4,19 --- 456 456
2 Jisze Diemer MJD groep 1 4,14 --- 446 446
3 Anna van Lohuizen MJD groep 1 4,10 --- 438 0
4 Inge Bakker MJD groep 1 4,03 --- 424 0
5 Evelyn Navarro MJD groep 1 3,88 --- 394 0
6 Mare Versluis MJD groep 4 3,85 --- 388 388
7 Sofie van den Hoek MJD groep 3 3,79 --- 376 0
8 Lione van der Horst MJD groep 3 3,78 --- 374 0
9 Floortje Overeem MJD groep 3 3,74 --- 366 0
10 Fabienne Lazarenko MJD groep 2 3,72 --- 362 362
11 Nikki Verschueren MJD groep 2 3,70 --- 358 0
12 Meike Zoethout MJD groep 3 3,60 --- 338 0
13 Lieske Drost MJD groep 3 3,46 --- 310 0
13 Lente Bolt MJD groep 2 3,46 --- 310 0
15 Lieve de Heer MJD groep 4 3,43 --- 304 0
16 Aukje Hurenkamp MJD groep 1 3,42 --- 302 0
17 Yasmine van Rossum MJD groep 2 3,41 --- 300 0
18 Maren van de Goor MJD groep 1 3,36 --- 290 0
19 Jules Bruins MJD groep 3 3,33 --- 284 0
19 Lara van Brummelen MJD groep 3 3,33 --- 284 0
19 Noa Schouten MJD groep 3 3,33 --- 284 0
22 Marlou Mulder MJD groep 4 3,25 --- 268 0
22 Marieke Kampes MJD groep 4 3,25 --- 268 0
24 Rhode Grievink MJD groep 2 3,12 --- 242 0
25 Arine Voskamp MJD groep 3 3,08 --- 234 0
26 Noortje Braad MJD groep 4 3,07 --- 232 0
27 Caitlin Pantus MJD groep 3 3,02 --- 222 0
28 Lize Wensink MJD groep 2 2,97 --- 212 0
28 Tara Wiskamp MJD groep 4 2,97 --- 212 0
30 Nienke de Jong MJD groep 3 2,89 --- 196 0
31 Sakia de Jong MJD groep 4 2,66 --- 150 0
32 Esmee van ...gtenstein MJD groep 4 2,62 --- 142 0
33 Maud Menkveld MJD groep 4 2,48 --- 114 0
34 Nadia de Jong MJD groep 4 2,17 --- 52 0
Sarah Smals MJD groep 1 DNS --- 0 0
Mare Kusters MJD groep 4 DNS --- 0 0
Willemijn Tijs MJD groep 3 DNS --- 0 0
Emma van Riswijk MJD groep 4 DNS --- 0 0
Anne Wolbrink MJD groep 4 DNS --- 0 0
Milou Elzinga MJD groep 4 DNS --- 0 0
Nynke Stefess MJD groep 2 DNS --- 0 0