Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Luciano B...gemeester 6,94 --- 362 0
2 Jesaja Mannee 6,01 --- 307 0
3 Wesley Stegeman 5,69 --- 287 0
4 Tobias Silverentand 4,74 --- 223 0
5 Sem Nijland 3,95 --- 166 0
6 Stijn van Ewijk 3,72 --- 148 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Emma Beekman MJC groep 3 10,24 --- 534 534
2 Julia van Riswijk MJC groep 4 9,42 --- 494 494
3 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 9,41 --- 494 0
4 Bente van der Stoel MJC groep 1 8,89 --- 468 468
5 Rixt ter Woord MJC groep 2 8,66 --- 456 456
6 Isa Wijdenes MJC groep 1 8,57 --- 451 0
7 Estelle Bruins MJC groep 1 8,45 --- 445 0
8 Sara Bloem MJC groep 2 8,33 --- 439 0
9 Elle van Kasteren MJC groep 1 8,29 --- 437 0
10 Cindy Hofstede MJC groep 2 8,20 --- 432 0
11 Lotte Winterman MJC groep 4 7,89 --- 415 0
12 Else Janssen MJC groep 1 7,82 --- 411 0
13 Cristie Kaizer MJC groep 4 7,55 --- 397 0
14 Dewi Nijrolder MJC groep 2 7,42 --- 389 0
15 Laura Gerritsen MJC groep 1 7,38 --- 387 0
16 Lisa van Baalen MJC groep 4 7,26 --- 380 0
16 Maud van Diek MJC groep 4 7,26 --- 380 0
18 Cozja Hoffman MJC groep 3 7,24 --- 379 0
19 Merle van Noorden MJC groep 4 7,21 --- 378 0
20 Nikki Bakker MJC groep 1 7,06 --- 369 0
21 Maeve van Mansom MJC groep 3 7,00 --- 366 0
22 Julia Telgen MJC groep 3 6,74 --- 351 0
23 Juliet Diederen MJC groep 2 6,73 --- 350 0
24 Roos van Eck MJC groep 2 6,72 --- 349 0
25 Evy Smit MJC groep 4 6,68 --- 347 0
26 Nynke van Dam MJC groep 3 6,50 --- 336 0
27 Vera Rietberg MJC groep 4 6,44 --- 333 0
28 Iris Koevoets MJC groep 1 6,33 --- 326 0
29 Moira Henninger MJC groep 3 6,15 --- 315 0
30 Jinte Kusters MJC groep 3 6,02 --- 307 0
31 Noek Krus MJC groep 2 5,98 --- 305 0
32 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 5,87 --- 298 0
33 Femke Hoveling MJC groep 4 5,63 --- 283 0
34 Norya Figueiredo MJC groep 4 5,61 --- 281 0
35 Maren de Koning MJC groep 2 5,42 --- 269 0
35 Levi Labee MJC groep 3 5,42 --- 269 0
37 Nima Huysmans MJC groep 2 4,94 --- 237 0
38 Noeska van Zaanen MJC groep 3 4,92 --- 236 0
39 Michelle Michielsen MJC groep 4 4,88 --- 233 0
40 Anne Hovinga MJC groep 3 4,62 --- 215 0
Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
Mette Klein Baltink MJC groep 4 DNS --- 0 0
Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Evelyn Navarro MJD groep 1 10,79 --- 560 560
2 Anna van Lohuizen MJD groep 1 10,26 --- 535 0
3 Maren van de Goor MJD groep 1 9,19 --- 483 0
4 Isa van Puffelen MJD groep 3 9,09 --- 478 478
5 Jisze Diemer MJD groep 1 8,55 --- 450 0
6 Fabienne Lazarenko MJD groep 2 8,24 --- 434 434
7 Lara van Brummelen MJD groep 3 7,80 --- 410 0
8 Inge Bakker MJD groep 1 7,20 --- 377 0
9 Jules Bruins MJD groep 3 7,11 --- 372 0
10 Floortje Overeem MJD groep 3 7,10 --- 371 0
11 Nikki Verschueren MJD groep 2 7,01 --- 366 0
12 Lione van der Horst MJD groep 3 6,91 --- 360 0
13 Lieve de Heer MJD groep 4 6,86 --- 358 358
14 Lente Bolt MJD groep 2 6,72 --- 349 0
15 Aukje Hurenkamp MJD groep 1 6,56 --- 340 0
16 Yasmine van Rossum MJD groep 2 6,52 --- 338 0
17 Rhode Grievink MJD groep 2 6,49 --- 336 0
18 Meike Zoethout MJD groep 3 6,39 --- 330 0
19 Lize Wensink MJD groep 2 6,38 --- 329 0
20 Marlou Mulder MJD groep 4 6,36 --- 328 0
21 Marieke Kampes MJD groep 4 6,25 --- 321 0
22 Nadia de Jong MJD groep 4 5,91 --- 300 0
22 Arine Voskamp MJD groep 3 5,91 --- 300 0
24 Mare Versluis MJD groep 4 5,79 --- 293 0
25 Sofie van den Hoek MJD groep 3 5,66 --- 285 0
26 Anne Wolbrink MJD groep 4 5,54 --- 277 0
27 Tara Wiskamp MJD groep 4 5,44 --- 270 0
28 Esmee van ...gtenstein MJD groep 4 5,40 --- 268 0
29 Sakia de Jong MJD groep 4 5,35 --- 265 0
30 Lieske Drost MJD groep 3 5,22 --- 256 0
31 Noortje Braad MJD groep 4 5,17 --- 253 0
32 Nienke de Jong MJD groep 3 5,14 --- 251 0
33 Caitlin Pantus MJD groep 3 4,92 --- 236 0
34 Maud Menkveld MJD groep 4 4,87 --- 232 0
35 Noa Schouten MJD groep 3 4,59 --- 213 0
Sarah Smals MJD groep 1 DNS --- 0 0
Mare Kusters MJD groep 4 DNS --- 0 0
Willemijn Tijs MJD groep 3 DNS --- 0 0
Emma van Riswijk MJD groep 4 DNS --- 0 0
Milou Elzinga MJD groep 4 DNS --- 0 0
Nynke Stefess MJD groep 2 DNS --- 0 0