Uitslagen Jongens Junior D 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Sep de Jong JJD groep 4 14,09 -1.0 m/s--- 480 480
2 Kees Hulman JJD groep 1 14,86 -1.2 m/s--- 413 413
3 Ian Pennock JJD groep 1 15,01 -1.2 m/s--- 401 401
4 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 15,29 -0.1 m/s--- 379 0
5 Mika Naber JJD groep 4 15,45 -0.3 m/s--- 367 367
6 Tijn Berendsen JJD groep 2 15,74 -0.1 m/s--- 345 345
7 Joachim Kooij JJD groep 4 15,75 -1.2 m/s--- 344 0
8 Mike Wennekes JJD groep 2 15,87 -1.0 m/s--- 336 336
9 Julius Prop JJD groep 4 15,95 -0.7 m/s--- 330 0
10 Daen Bonthuis JJD groep 4 16,06 -0.7 m/s--- 322 0
11 Kai Muijsers JJD groep 4 16,51 -1.2 m/s--- 291 0
12 Jelle Sweers JJD groep 2 16,55 -1.2 m/s--- 289 0
13 Jules Schaapman JJD groep 4 16,95 -1.0 m/s--- 263 0
14 Ruben Schussler JJD groep 3 16,96 -0.3 m/s--- 262 262
15 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 17,03 -0.1 m/s--- 258 0
16 Kees Kok JJD groep 4 17,11 -1.2 m/s--- 253 0
17 Brecht van der Steen JJD groep 2 17,13 -1.2 m/s--- 252 0
18 Niels van Rheenen JJD groep 3 17,25 -0.7 m/s--- 244 244
19 Stijn Westerbeek JJD groep 3 17,27 -0.7 m/s--- 243 0
20 Daniel Nijssen JJD groep 1 17,35 -0.3 m/s--- 238 0
21 Kjell Hulleman JJD groep 1 17,39 -0.1 m/s--- 236 0
22 Caleb Letourneau JJD groep 4 17,40 -0.7 m/s--- 235 0
23 Sem Verweijen JJD groep 3 17,55 -1.2 m/s--- 226 0
24 Mark van Voorst JJD groep 3 17,86 -1.2 m/s--- 208 0
25 Rafael van Goor JJD groep 1 17,93 -0.1 m/s--- 204 0
26 Sem Klutman JJD groep 2 18,03 -1.2 m/s--- 199 0
27 Jur Schepers JJD groep 3 18,10 -1.0 m/s--- 195 0
28 Simcha van Petersen JJD groep 3 18,13 -0.3 m/s--- 193 0
29 Floris Verbruggen JJD groep 4 18,18 -1.0 m/s--- 191 0
30 Wim van As JJD groep 3 18,22 -0.3 m/s--- 188 0
31 Yorick Snelder JJD groep 2 18,22 -1.2 m/s--- 188 0
32 Bart Gestel JJD groep 4 18,23 -0.1 m/s--- 188 0
33 Friso Castelein JJD groep 1 18,49 -0.1 m/s--- 174 0
34 Teun Harbers JJD groep 4 18,87 -0.7 m/s--- 154 0
35 Guus van Vuuren JJD groep 3 19,16 -0.7 m/s--- 140 0
36 Quirijn Jager JJD groep 3 19,35 -1.2 m/s--- 130 0
37 Thijme Dunnebier JJD groep 2 27,82 -0.3 m/s--- 0 0
Koen Regelink JJD groep 1 DNS --- 0 0
Wout van der Weide JJD groep 1 DNS --- 0 0
Marten Golding JJD groep 3 DNS --- 0 0
Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior C 80 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Bente van der Stoel MJC groep 1 13,21 -0.6 m/s--- 565 565
2 Dewi Nijrolder MJC groep 2 13,93 -0.6 m/s--- 494 494
3 Evy Smit MJC groep 4 13,98 -0.6 m/s--- 490 490
4 Juliet Diederen MJC groep 2 14,22 -1.0 m/s--- 468 468
5 Lisa van Baalen MJC groep 4 14,24 +0.0 m/s--- 466 466
6 Julia van Riswijk MJC groep 4 14,76 -0.6 m/s--- 421 0
7 Sara Bloem MJC groep 2 14,87 -0.6 m/s--- 412 0
8 Elle van Kasteren MJC groep 1 14,94 -1.1 m/s--- 407 407
9 Vera Rietberg MJC groep 4 15,15 -0.6 m/s--- 390 0
10 Lotte Winterman MJC groep 4 15,50 -0.6 m/s--- 363 0
11 Laura Gerritsen MJC groep 1 15,77 -1.0 m/s--- 343 0
12 Emma Beekman MJC groep 3 16,19 -1.1 m/s--- 313 313
13 Rixt ter Woord MJC groep 2 16,20 -0.6 m/s--- 312 0
14 Noek Krus MJC groep 2 16,38 -1.1 m/s--- 300 0
15 Mette Klein Baltink MJC groep 4 16,46 +0.0 m/s--- 295 0
16 Roos van Eck MJC groep 2 16,47 -0.8 m/s--- 294 0
17 Nima Huysmans MJC groep 2 16,50 -0.6 m/s--- 292 0
18 Estelle Bruins MJC groep 1 16,51 -0.8 m/s--- 291 0
19 Else Janssen MJC groep 1 16,69 -0.6 m/s--- 279 0
20 Noeska van Zaanen MJC groep 3 16,87 -1.0 m/s--- 268 268
21 Isa Wijdenes MJC groep 1 16,91 -1.1 m/s--- 265 0
22 Maud van Diek MJC groep 4 17,08 +0.0 m/s--- 255 0
23 Iris Koevoets MJC groep 1 17,11 -1.0 m/s--- 253 0
24 Cristie Kaizer MJC groep 4 17,16 +0.0 m/s--- 250 0
25 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 17,25 -1.0 m/s--- 244 0
26 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 17,34 -0.6 m/s--- 239 0
27 Merle van Noorden MJC groep 4 17,54 +0.0 m/s--- 227 0
28 Cozja Hoffman MJC groep 3 17,60 -0.6 m/s--- 223 0
29 Levi Labee MJC groep 3 17,77 -0.8 m/s--- 214 0
30 Maren de Koning MJC groep 2 18,08 -0.8 m/s--- 196 0
31 Femke Hoveling MJC groep 4 18,19 +0.0 m/s--- 190 0
32 Nikki Bakker MJC groep 1 18,40 -1.1 m/s--- 179 0
33 Moira Henninger MJC groep 3 18,56 -1.0 m/s--- 170 0
34 Norya Figueiredo MJC groep 4 18,84 -0.6 m/s--- 156 0
35 Nynke van Dam MJC groep 3 18,88 -0.8 m/s--- 154 0
36 Maeve van Mansom MJC groep 3 19,21 -1.0 m/s--- 137 0
37 Michelle Michielsen MJC groep 4 19,34 -0.6 m/s--- 131 0
38 Julia Telgen MJC groep 3 19,62 -0.8 m/s--- 118 0
39 Anne Hovinga MJC groep 3 21,04 -1.1 m/s--- 55 0
40 Jinte Kusters MJC groep 3 23,89 -1.0 m/s--- 0 0
Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0
Cindy Hofstede MJC groep 2 DNF --- 0 0