Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Roderik Cobben Voorne 5,81 -0.2 m/s--- 546

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Dave Boamah AV Feniks 5,96 +0.2 m/s--- 803
2 Wouter Konijn AV Lycurgus 5,21 -1.1 m/s--- 662
3 Amar Wong AV Feniks 5,14 +0.0 m/s--- 648
4 Guido Carucci AV Lycurgus 5,07 +0.0 m/s--- 634
5 Jared Broers AV Hera 5,03 +0.0 m/s--- 627
6 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 4,86 +0.0 m/s4,62 593
7 David Vroegindeweij GACH 4,51 +0.0 m/s--- 521
7 Quinten Wormer Haag 4,51 +0.0 m/s5,05 521
9 Jorik Bokelman GACH 4,38 +0.0 m/s--- 494
10 Ruben Meijer Pijnenburg 4,37 +0.0 m/s--- 492
Sebastiaan Bonte AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bryan Duff AV Sparta 4,89 +0.4 m/s--- 599
1 Lennart Boogaard AV Hera 4,89 +0.0 m/s--- 599
3 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,86 -1.2 m/s4,59 593
4 Florian Vriezen GACH 4,85 +0.9 m/s4,73 591
5 Zack Rot AV Lycurgus 4,46 +0.0 m/s--- 510
6 Ryan Andela GACH 4,36 -1.4 m/s4,60 490
7 Jake Romijn PH 4,30 -0.1 m/s4,18 478
8 Faith Abu AV Sparta 4,29 -0.5 m/s--- 476
9 Michiel Zunderman Rotterdam 4,22 -0.9 m/s4,10 462
10 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,20 -1.9 m/s--- 458
11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 4,15 -0.2 m/s--- 448
12 Thijs ten ...uggencate AV Hera 4,05 +0.3 m/s--- 428
13 Luce Wijma GACH 3,96 -0.7 m/s4,37 410
14 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 3,90 -0.3 m/s4,02 398
15 Joris Cotterink AV Lycurgus 3,81 -1.2 m/s--- 380
16 Ymme van Komen Hollandia 3,75 +2.1 m/s--- 368
17 Ids Kok Phanos 3,72 +0.0 m/s--- 362
18 Timo Eilers AV Sparta 3,54 +0.0 m/s--- 326
19 Kiko de Roos Fit 3,35 +0.0 m/s--- 288

Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Youri van der Linden GACH 4,23 4,18 564
2 Kealan Steba GACH 3,97 --- 512
3 David van der Velden Rotterdam 3,62 --- 442
3 Simon van den Pol AV PEC 1910 3,62 --- 442
5 Nout van der Schoot GACH 3,61 --- 440
6 Ivar Kalf AV Lycurgus 3,40 --- 398
7 Jeepe Daas AV Lycurgus 3,35 --- 388

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thierry van Diggelen AV Feniks 3,38 --- 394
2 Daimy van Beek AV Fortuna 3,24 3,33 366
3 Duuk Doesburg DEM 3,17 --- 352
4 Sedic Wanders Almere `81 3,06 --- 330
5 Lucius van...er Velden Rotterdam 3,00 --- 318
6 Bram Ket HLLS 2,96 --- 310

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rylan Stins DEM 3,06 --- 330
2 Max Geldof AV Lycurgus 2,93 --- 304
3 Jaro Koper DEM 2,64 --- 246
4 Emmanuel Kwofie GACH 2,42 --- 202
5 Roy Bakker DEM 2,39 --- 196
6 Caed Steba GACH 1,88 --- 94

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Liset Kolkman AV Edam 5,07 -0.1 m/s--- 578
2 Valéria Montijn CAV Energie 4,54 +0.4 m/s--- 438
3 Isabeau Leegwater Groningen 4,29 -0.2 m/s4,29 376

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Myrte van der Schoot GACH 4,99 -1.5 m/s--- 619
2 Julia Jongejeugd NEAV 4,54 +0.0 m/s4,85 527
3 Rikkie Bosman GACH 4,05 +0.0 m/s--- 428
Romee van Dam Startbaan NM --- 0
Mette Nuijen Leiden DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Shantell Kwofie GACH 4,83 -0.8 m/s5,41 587
2 Franziska Burchett AV Sparta 4,60 +0.0 m/s--- 540
3 Bente Tuil Hollandia 4,40 +0.0 m/s4,57 498
4 Alyshia Kavehercy NEAV 4,39 +0.0 m/s--- 496
5 Lois Doornheim GACH 4,31 +0.0 m/s4,32 480
6 Lana Broers AV Hylas 4,24 +0.0 m/s--- 466
7 Xiomayra Pengel AV Feniks 4,11 +0.0 m/s--- 440
8 Ashley Boldewijn AV Feniks 4,09 +0.0 m/s4,55 436
9 Esther van Grol AV Sparta 3,98 -0.9 m/s--- 414
10 Charissa Boeters AV Sparta 3,90 +0.0 m/s--- 398
11 Jet Vliegen AV Statina 3,86 +0.0 m/s--- 390
12 Elsa Lila AV Astylos 3,82 -0.2 m/s4,04 382
13 Yana van Aarle Eindhoven 3,77 -0.8 m/s4,06 372
14 Edda van der Velden Rotterdam 3,68 -0.8 m/s--- 354
15 Stine Nuijen Leiden 3,54 -0.1 m/s--- 326
16 Luna Pedemonte Olympus `70 3,53 -1.2 m/s3,75 324
17 Senne Wijma GACH 3,49 +0.0 m/s--- 316
18 Sophie van...er Schoot GACH 3,38 +0.0 m/s--- 294
19 Danjela Lockhorst AV Statina 3,34 -0.4 m/s3,82 286
20 Yassira Ahraoui AV Sparta 2,98 -1.1 m/s--- 214
21 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2,96 -0.4 m/s--- 210
22 Roshwita Holstein AV Sparta 2,95 +0.0 m/s--- 208
23 Mounia Ahraoui AV Sparta 2,60 -0.7 m/s--- 138

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eva Blokland AV Passaat 3,99 4,04 516
2 Melissa Markwat DEM 3,59 --- 436
3 Maartje Tuil Hollandia 3,47 3,83 412
4 Rosalie te...uggencate AV Hera 3,25 3,49 368

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 4,04 4,28 526
2 Emma Le Blansch Hollandia 3,97 --- 512
3 Britt Molenaar AV Lycurgus 3,41 --- 400
4 Cassidy van Maaren AV Atos 3,30 --- 378
5 Jennecy Prokop Phanos 3,24 --- 366
6 Liv De Vries AV Atos 3,19 --- 356
7 Kathelijne...er Huurne U-Track 2,91 3,16 300

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 3,27 --- 372
2 Nina Blokland AV Passaat 3,18 3,52 354
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 3,15 --- 348
4 Zoëy Fonken BAV 2,99 --- 316
5 Kim van Keulen Hollandia 2,57 --- 232

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maegan Pool Clytoneus 2,59 --- 236
2 Kyra De Ruijter DEM 2,45 2,49 208
3 Stephanie Ligthart DEM 2,16 --- 150
4 Lotte de Graaf DEM 2,05 --- 128
5 Liv Kay AV Lycurgus 1,88 --- 94