Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roderik Cobben Voorne 10,13 --- 493

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 16,16 --- 783
2 Dave Boamah AV Feniks 11,81 --- 606
3 Ruben Meijer Pijnenburg 11,15 --- 576
4 Guido Carucci AV Lycurgus 10,84 --- 562
5 Quinten Wormer Haag 10,31 10,07 537
6 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,62 --- 504
7 Jared Broers AV Hera 9,58 --- 502
8 Amar Wong AV Feniks 9,43 --- 495
9 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 8,67 8,71 456
10 Jorik Bokelman GACH 6,28 --- 323
11 David Vroegindeweij GACH 5,97 --- 304

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kealan Steba GACH 7,87 --- 514
2 David van der Velden Rotterdam 7,63 --- 501
3 Nout van der Schoot GACH 6,67 --- 446
4 Youri van der Linden GACH 6,47 6,75 435
5 Simon van den Pol AV PEC 1910 6,24 --- 421
6 Ivar Kalf AV Lycurgus 5,11 --- 349
7 Jeepe Daas AV Lycurgus 4,52 --- 308

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Valéria Montijn CAV Energie 11,53 --- 630
2 Liset Kolkman AV Edam 11,36 --- 619
3 Isabeau Leegwater Groningen 9,44 9,85 493

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Jongejeugd NEAV 10,29 10,35 536
2 Myrte van der Schoot GACH 8,09 --- 426
3 Romee van Dam Startbaan 7,88 --- 415
4 Rikkie Bosman GACH 6,47 --- 335
Mette Nuijen Leiden DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Kwofie GACH 12,84 14,38 650
2 Alyshia Kavehercy NEAV 11,67 --- 600
3 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,11 9,62 528
4 Lana Broers AV Hylas 9,67 --- 506
5 Danjela Lockhorst AV Statina 9,56 9,11 501
6 Elsa Lila AV Astylos 9,53 10,08 500
7 Senne Wijma GACH 9,50 --- 498
8 Lois Doornheim GACH 9,47 9,59 497
9 Esther van Grol AV Sparta 9,42 --- 494
10 Luna Pedemonte Olympus `70 9,29 9,14 488
11 Bente Tuil Hollandia 9,21 9,64 484
12 Yassira Ahraoui AV Sparta 8,79 --- 462
13 Franziska Burchett AV Sparta 8,75 --- 460
14 Yana van Aarle Eindhoven 8,11 9,21 427
15 Xiomayra Pengel AV Feniks 7,61 --- 400
16 Edda van der Velden Rotterdam 7,29 --- 382
17 Roshwita Holstein AV Sparta 7,23 --- 379
18 Sophie van...er Schoot GACH 7,21 --- 378
19 Charissa Boeters AV Sparta 6,92 --- 361
20 Mounia Ahraoui AV Sparta 6,65 --- 345
21 Stine Nuijen Leiden 6,37 --- 329
22 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 5,85 --- 297
23 Jet Vliegen AV Statina 5,58 --- 279

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eva Blokland AV Passaat 6,78 7,43 453
2 Melissa Markwat DEM 5,95 --- 403
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 4,89 6,60 334
4 Maartje Tuil Hollandia 4,12 5,33 279

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,65 --- 445
2 Julia Crins ARV Ilion 6,52 6,06 438
3 Jennecy Prokop Phanos 5,41 --- 368
4 Cassidy van Maaren AV Atos 4,87 --- 332
5 Britt Molenaar AV Lycurgus 4,82 --- 329
5 Liv De Vries AV Atos 4,82 --- 329
7 Kathelijne...er Huurne U-Track 3,36 3,48 219