Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 2:07,21 2:05,06 450
2 Sedic Wanders Almere `81 2:09,51 --- 427
3 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:12,27 --- 401
4 Lucius van...er Velden Rotterdam 2:14,64 --- 380
5 Bram Ket HLLS 2:15,50 --- 372
6 Duuk Doesburg DEM 2:27,84 --- 274

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jaro Koper DEM 2:26,72 --- 282
2 Max Geldof AV Lycurgus 2:29,06 --- 265
3 Emmanuel Kwofie GACH 2:34,08 --- 230
4 Rylan Stins DEM 2:36,32 --- 215
5 Roy Bakker DEM 2:37,98 --- 204
6 Caed Steba GACH 2:53,72 --- 112

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Myrte van der Schoot GACH 1:40,23 --- 689
2 Rikkie Bosman GACH 1:57,63 --- 452
3 Julia Jongejeugd NEAV 2:04,08 1:55,17 381
Romee van Dam Startbaan DNS --- 0
Mette Nuijen Leiden DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Kwofie GACH 1:39,04 1:39,12 708
2 Yana van Aarle Eindhoven 1:41,99 1:45,02 662
3 Ashley Boldewijn AV Feniks 1:45,02 1:51,00 616
4 Sophie van...er Schoot GACH 1:50,09 --- 546
5 Lana Broers AV Hylas 1:50,76 1:54,36 537
6 Franziska Burchett AV Sparta 1:52,20 2:03,00 518
7 Lois Doornheim GACH 1:54,46 1:50,32 490
8 Charissa Boeters AV Sparta 1:57,06 1:57,50 459
9 Bente Tuil Hollandia 1:58,60 1:53,37 441
10 Jet Vliegen AV Statina 1:59,36 --- 433
11 Roshwita Holstein AV Sparta 2:00,90 1:55,39 415
12 Alyshia Kavehercy NEAV 2:00,93 --- 415
13 Stine Nuijen Leiden 2:02,91 --- 394
14 Edda van der Velden Rotterdam 2:03,65 --- 386
15 Danjela Lockhorst AV Statina 2:04,33 --- 379
16 Esther van Grol AV Sparta 2:04,61 --- 376
17 Elsa Lila AV Astylos 2:05,50 1:57,50 367
18 Luna Pedemonte Olympus `70 2:08,09 2:03,49 341
19 Senne Wijma GACH 2:14,42 --- 282
20 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2:15,91 --- 269
21 Yassira Ahraoui AV Sparta 2:18,94 --- 243
22 Mounia Ahraoui AV Sparta 2:38,97 --- 98
Xiomayra Pengel AV Feniks DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zoëy Fonken BAV 2:08,35 --- 438
2 Nina Blokland AV Passaat 2:20,41 2:13,00 331
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 2:20,71 --- 329
4 Kim van Keulen Hollandia 2:46,66 --- 151
Noa Boutkan Olympus `70 DNS 2:11,12 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lotte de Graaf DEM 2:41,53 --- 182
2 Stephanie Ligthart DEM 2:52,35 --- 119
3 Kyra De Ruijter DEM 2:57,10 2:53,00 94
4 Maegan Pool Clytoneus 2:59,24 --- 83
5 Liv Kay AV Lycurgus 3:21,91 --- 0