Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 6,66 +0.7 m/s6,44 630
1 Henry Nicolaas Altis 6,66 +1.5 m/s--- 630
3 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,71 +2.1 m/s--- 618
4 Jayden Boldewijn AV Feniks 6,74 +0.7 m/s6,78 611
5 Boris Klaver ARV Ilion 6,80 +0.7 m/s6,78 597
6 Luuk Boutkan Olympus `70 6,85 +0.7 m/s6,66 585
7 Iskander Stapel Nijmegen 6,87 +2.1 m/s--- 581
8 Scott Romijn PH 7,08 +1.5 m/s7,08 534
9 Samuel Möhlmann Castricum 7,15 +1.5 m/s--- 519
10 Taygel Bolsman Phanos 7,26 +0.7 m/s6,76 496
11 Floris Scheepstra Phanos 7,34 +2.1 m/s--- 480
12 Yuri Scholte GACH 7,45 +2.1 m/s--- 458
13 Dex Kay AV Lycurgus 7,62 +1.5 m/s--- 425

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,07 +1.4 m/s--- 536
2 Duuk Doesburg DEM 7,11 +1.4 m/s--- 527
3 Sedic Wanders Almere `81 7,15 +1.4 m/s--- 519
4 Daimy van Beek AV Fortuna 7,20 +1.4 m/s7,27 508
5 Bram Ket HLLS 7,24 +1.4 m/s--- 500
6 Lucius van...er Velden Rotterdam 7,26 +1.4 m/s--- 496

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emmanuel Kwofie GACH 7,50 +1.1 m/s--- 448
2 Max Geldof AV Lycurgus 7,78 +1.1 m/s--- 396
3 Rylan Stins DEM 7,80 +1.1 m/s--- 392
4 Jaro Koper DEM 8,58 +1.1 m/s--- 266
4 Roy Bakker DEM 8,58 +1.1 m/s--- 266
6 Caed Steba GACH 9,60 +1.1 m/s--- 132

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 6,48 +0.2 m/s6,28 675
2 Emma Le Blansch Hollandia 6,78 +0.2 m/s6,77 601
3 Cassidy van Maaren AV Atos 7,09 +0.2 m/s--- 532
4 Britt Molenaar AV Lycurgus 7,13 -0.5 m/s--- 523
5 Kathelijne...er Huurne U-Track 7,24 +0.2 m/s7,21 500
6 Jennecy Prokop Phanos 7,39 -0.5 m/s--- 470
7 Liv De Vries AV Atos 7,41 -0.5 m/s--- 466

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 7,05 +1.0 m/s6,81 540
2 Zoëy Fonken BAV 7,22 +1.0 m/s--- 504
3 Noa Boutkan Olympus `70 7,34 +1.0 m/s7,06 480
4 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,35 +1.0 m/s--- 478
5 Kim van Keulen Hollandia 8,06 +1.0 m/s--- 348

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maegan Pool Clytoneus 8,19 +0.6 m/s--- 326
2 Kyra De Ruijter DEM 8,24 +0.6 m/s8,20 318
3 Lotte de Graaf DEM 8,34 +0.6 m/s--- 303
4 Stephanie Ligthart DEM 9,02 +0.6 m/s--- 205
5 Liv Kay AV Lycurgus 10,06 +0.6 m/s--- 80