Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 3,79 --- 476 0
2 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 3,70 --- 458 0
3 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 3,51 --- 420 0
3 Alex de Best DEM JPA2 team 1 3,51 --- 420 0
5 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 3,49 --- 416 0
6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 3,44 --- 406 0
7 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 3,42 --- 402 0
8 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 3,40 --- 398 0
9 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 3,28 --- 374 0
10 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 3,14 --- 346 0
11 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 3,04 --- 326 0
12 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 3,00 --- 318 0
13 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 2,82 --- 282 0
14 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 2 JPA2 2,68 --- 254 0
15 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 2,65 --- 248 0
16 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 2,62 --- 242 0
17 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 2,57 --- 232 0
18 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 2,36 --- 190 0
19 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 2,34 --- 186 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 3,46 --- 410 0
2 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 3,40 --- 398 0
3 Cas Nelissen Estafette team 2 JPB 3,23 --- 364 0
4 Mano Al Estafette team 1 JPB 3,22 --- 362 0
5 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 3,17 --- 352 0
5 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 3,17 --- 352 0
7 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 3,10 --- 338 0
8 Dex Kay Estafette team 3 JPB 3,04 --- 326 0
9 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 2,94 --- 306 0
9 Bink Liefting DEM JPB team 2 2,94 --- 306 0
11 Boet Duin DEM JPB team 1 2,69 --- 256 0
12 Dennis Slager DEM JPB team 1 2,63 --- 244 0
13 Thijs Koopman DEM JPB team 1 2,53 --- 224 0
14 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 2,51 --- 220 0
15 Kay Blank Estafette team 1 JPB 2,49 --- 216 0
16 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 2,45 --- 208 0
17 Jens Klepper DEM JPB team 2 2,43 --- 204 0
18 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 2,42 --- 202 0
19 Liam Brink DEM JPB team 2 2,38 --- 194 0
20 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 2,14 --- 146 0
21 Thomas de Boo DEM JPB team 2 2,08 --- 134 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 3,13 --- 344 0
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 3,03 --- 324 0
3 Tijs van Etten DEM JPC team 1 2,91 --- 300 0
4 Kyan Swart DEM JPC team 1 2,86 --- 290 0
4 Stef Brasser DEM JPC team 1 2,86 --- 290 0
6 Vince Mevissen DEM JPC team 3 2,81 --- 280 0
7 Mats Waal DEM JPC team 2 2,79 --- 276 0
8 Paul Hekkens DEM JPC team 2 2,78 --- 274 0
8 Lars Potma DEM JPC team 2 2,78 --- 274 0
10 Valerio Brink DEM JPC team 3 2,62 --- 242 0
11 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 2,60 --- 238 0
11 Felix Kuil DEM JPC team 2 2,60 --- 238 0
13 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 2,53 --- 224 0
14 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 2,51 --- 220 0
15 Jim Borsje DEM JPC team 3 2,47 --- 212 0
16 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 2,30 --- 178 0
17 Christian Caddeo DEM JPC team 3 2,23 --- 164 0
18 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 3 2,12 --- 142 0
19 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 2,05 --- 128 0
20 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 1,70 --- 58 0
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 2,94 --- 306 0
2 Rylan Stins DEM JMINI team 1 2,88 --- 294 0
3 Mees Olie DEM JMINI team 1 2,75 --- 268 0
4 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 2,63 --- 244 0
5 Jaro Koper DEM JMINI team 1 2,62 --- 242 0
6 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 2,61 --- 240 0
7 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 2,60 --- 238 0
8 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 2,53 --- 224 0
9 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 2,52 --- 222 0
10 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 2,47 --- 212 0
11 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 2,43 --- 204 0
12 Roy Bakker DEM JMINI team 2 2,36 --- 190 0
13 Stein Woudt DEM JMINI team 2 2,32 --- 182 0
14 Nils Boll Estafette team 2 JPM 2,29 --- 176 0
15 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 1,99 --- 116 0
16 Luke de Jong DEM JMINI team 2 1,86 --- 90 0
17 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 1,60 --- 38 0
18 Sverre Eijpe DEM JMINI team 2 1,50 --- 18 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Sienna Smit DEM MPA2 team 1 4,34 --- 586 0
2 Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 4,08 --- 534 0
3 Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 3,87 --- 492 0
4 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 3,86 --- 490 0
5 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 3,60 --- 438 0
5 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 3,60 --- 438 0
7 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 3,56 --- 430 0
8 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 3,45 --- 408 0
9 Merel van het Kaar Estafette ...am 2 MPA2 3,36 --- 390 0
9 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 3,36 --- 390 0
11 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 3,34 --- 386 0
12 James Rozema Estafette ...am 1 MPA2 3,25 --- 368 0
13 Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 3,15 --- 348 0
14 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 3,13 --- 344 0
15 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 2,96 --- 310 0
16 Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 2,82 --- 282 0
17 Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 2,74 --- 266 0
18 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 2,70 --- 258 0
19 Jayda de Coninck Estafette ...am 3 MPA2 1,70 --- 58 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 3,50 --- 418 0
2 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 3,38 --- 394 0
3 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 3,20 --- 358 0
4 Marije Poelman DEM MPB team 1 3,15 --- 348 0
5 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 3,09 --- 336 0
6 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 3,06 --- 330 0
7 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 3,02 --- 322 0
8 Lara Kievoet DEM MPB team 2 2,92 --- 302 0
9 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 2,83 --- 284 0
10 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 2,81 --- 280 0
11 Florine Renooij Estafette team 1 MPB 2,79 --- 276 0
12 Kailin van der Vlugt Estafette team 1 MPB 2,74 --- 266 0
13 Fiene van het Kaar Estafette team 1 MPB 2,63 --- 244 0
14 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 2,55 --- 228 0
15 Jet Blaauw DEM MPB team 1 2,53 --- 224 0
16 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 2,49 --- 216 0
17 Julia Speur Estafette team 1 MPB 2,31 --- 180 0
18 Liz Meijland DEM MPB team 2 2,30 --- 178 0
19 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 2,08 --- 134 0
20 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 2,00 --- 118 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 3,07 --- 332 0
2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 3,00 --- 318 0
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2,84 --- 286 0
4 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2,70 --- 258 0
5 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2,68 --- 254 0
6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2,64 --- 246 0
6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2,64 --- 246 0
8 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 2,59 --- 236 0
8 Novi Pekel DEM MPC team 2 2,59 --- 236 0
10 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2,53 --- 224 0
11 Sofia Kes DEM MPC team 2 2,52 --- 222 0
12 Felice Bosse DEM MPC team 2 2,48 --- 214 0
13 Berber Land Estafette team 2 MPC 2,47 --- 212 0
14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2,42 --- 202 0
15 Juna Lama DEM MPC team 2 2,32 --- 182 0
16 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 2,24 --- 166 0
17 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2,19 --- 156 0
18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 2,18 --- 154 0
19 Joella de Boer DEM MPC team 2 2,06 --- 130 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Silke Potma DEM MPMINI team 1 2,32 --- 182 0
2 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 2,26 --- 170 0
3 Meike van Tilborg DEM MPMINI team 1 2,25 --- 168 0
4 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 2,19 --- 156 0
5 Babet van het Kaar Estafette team 1 MMP 2,17 --- 152 0
6 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 2,13 --- 144 0
7 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 2,11 --- 140 0
8 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 2,03 --- 124 0
9 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 1,90 --- 98 0
10 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 1,62 --- 42 0
Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 DNS --- 0 0