Uitslagen Jongens Pupil A1 Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 32,78 --- 475 0
2 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 29,78 --- 442 0
3 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 26,63 --- 404 0
4 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 22,66 --- 354 0
5 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 21,96 --- 344 0
6 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 21,92 --- 344 0
7 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 20,81 --- 329 0
8 Jens Offenberg Estafette ...am 1 JPA1 20,61 --- 326 0
9 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 20,24 --- 321 0
10 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 20,14 --- 319 0
11 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 20,07 --- 318 0
12 Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 20,04 --- 318 0
13 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 17,99 --- 288 0
14 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 17,86 --- 286 0
15 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 16,07 --- 259 0
16 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 15,78 --- 255 0
17 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 15,77 --- 254 0
18 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 15,49 --- 250 0
19 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 14,85 --- 240 0
20 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 14,67 --- 237 0
21 Koen van de Beek Estafette ...am 3 JPA1 14,27 --- 230 0
22 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 14,14 --- 228 0

Uitslagen Jongens Pupil B Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 25,45 --- 390 0
2 Cas Nelissen Estafette team 2 JPB 22,74 --- 355 0
3 Mano Al Estafette team 1 JPB 21,08 --- 333 0
4 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 20,81 --- 329 0
5 Dex Kay Estafette team 3 JPB 20,61 --- 326 0
6 Bink Liefting DEM JPB team 2 20,14 --- 319 0
7 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 19,88 --- 316 0
8 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 19,78 --- 314 0
9 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 19,13 --- 305 0
10 Boet Duin DEM JPB team 1 18,30 --- 293 0
11 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 18,25 --- 292 0
12 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 17,35 --- 279 0
13 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 16,70 --- 269 0
14 Thomas de Boo DEM JPB team 2 16,64 --- 268 0
15 Jens Klepper DEM JPB team 2 15,01 --- 242 0
16 Kay Blank Estafette team 1 JPB 13,89 --- 224 0
17 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 13,60 --- 219 0
18 Liam Brink DEM JPB team 2 13,37 --- 215 0
19 Dennis Slager DEM JPB team 2 13,22 --- 212 0
20 Thijs Koopman DEM JPB team 1 12,47 --- 199 0
21 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 7,42 --- 97 0

Uitslagen Jongens Pupil C Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 30,46 --- 449 0
2 Paul Hekkens DEM JPC team 2 25,45 --- 390 0
3 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 24,00 --- 371 0
4 Mohammed ...dirahmaan Estafette team 1 JPC 21,54 --- 339 0
5 Stef Brasser DEM JPC team 1 18,59 --- 297 0
6 Tijs van Etten DEM JPC team 1 18,12 --- 290 0
7 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 16,14 --- 260 0
8 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 14,98 --- 242 0
9 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 14,15 --- 228 0
10 Mats Waal DEM JPC team 2 13,83 --- 223 0
11 Felix Kuil DEM JPC team 2 13,01 --- 208 0
12 Valerio Brink DEM JPC team 3 12,67 --- 202 0
13 Vince Mevissen DEM JPC team 3 11,63 --- 184 0
14 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 11,59 --- 183 0
15 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 11,49 --- 181 0
16 Lars Potma DEM JPC team 2 11,48 --- 181 0
17 Kyan Swart DEM JPC team 2 11,07 --- 173 0
18 Jim Borsje DEM JPC team 3 9,46 --- 142 0
19 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,02 --- 111 0
20 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 3,65 --- 0 0
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Rylan Stins DEM JMINI team 1 24,01 --- 371 0
2 Mees Olie DEM JMINI team 1 19,14 --- 305 0
3 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 17,52 --- 281 0
4 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 17,20 --- 277 0
5 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 16,76 --- 270 0
6 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 16,70 --- 269 0
7 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 16,68 --- 269 0
8 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 14,92 --- 241 0
9 Jaro Koper DEM JMINI team 1 14,27 --- 230 0
10 Nils Boll Estafette team 2 JPM 11,04 --- 173 0
11 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 10,69 --- 166 0
12 Luke de Jong DEM JMINI team 2 10,37 --- 160 0
13 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 10,34 --- 159 0
14 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 10,03 --- 153 0
15 Roy Bakker DEM JMINI team 2 9,65 --- 145 0
16 Stein Woudt DEM JMINI team 2 9,57 --- 144 0
17 Sverre Eijpe DEM JMINI team 2 5,06 --- 37 0
18 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 3,60 --- 0 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 24,45 --- 377 0
2 Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 22,78 --- 355 0
3 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 19,17 --- 306 0
4 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 18,71 --- 299 0
5 Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 17,64 --- 283 0
6 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 17,24 --- 277 0
7 Maura Kes DEM MPA1 team 1 15,50 --- 250 0
8 Janet de Leeuw DEM MPA1 team 1 14,61 --- 236 0
9 Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 13,73 --- 221 0
10 Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 13,46 --- 216 0
11 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 12,22 --- 194 0
12 Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 10,92 --- 170 0
13 Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 10,46 --- 162 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 18,55 --- 297 0
2 Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 17,88 --- 287 0
3 Marije Poelman DEM MPB team 1 17,52 --- 281 0
4 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 16,61 --- 268 0
5 Florine Renooij Estafette team 2 MPB 14,85 --- 240 0
6 Kailin van der Vlugt Estafette team 2 MPB 14,69 --- 237 0
7 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 14,66 --- 236 0
8 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 14,59 --- 235 0
9 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 14,54 --- 234 0
10 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 13,73 --- 221 0
11 Fiene van het Kaar Estafette team 1 MPB 13,29 --- 213 0
12 Lara Kievoet DEM MPB team 2 12,04 --- 191 0
13 Jet Blaauw DEM MPB team 1 11,78 --- 186 0
14 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 11,31 --- 178 0
15 Julia Speur DEM MPB team 2 11,30 --- 178 0
16 Liz Meijland DEM MPB team 2 10,84 --- 169 0
17 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 10,44 --- 161 0
18 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 9,63 --- 145 0
19 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 8,05 --- 111 0
20 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 7,49 --- 99 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 18,30 --- 293 0
2 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 16,28 --- 262 0
3 Berber Land Estafette team 2 MPC 15,42 --- 249 0
4 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 15,06 --- 243 0
5 Sofia Kes DEM MPC team 2 14,95 --- 241 0
6 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 14,84 --- 239 0
7 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 14,72 --- 237 0
8 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 14,12 --- 227 0
9 Isa Krikke DEM MPC team 2 14,03 --- 226 0
10 Lea Rosic DEM MPC team 1 13,61 --- 219 0
11 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 12,29 --- 196 0
12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 12,16 --- 193 0
13 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 11,69 --- 185 0
14 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 10,09 --- 154 0
15 Juna Lama DEM MPC team 2 9,75 --- 147 0
16 Novi Pekel DEM MPC team 2 9,58 --- 144 0
17 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 9,33 --- 139 0
18 Joella de Boer Estafette team 1 MPC 9,01 --- 132 0
19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 6,06 --- 64 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 9,15 --- 135 0
2 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 9,12 --- 135 0
3 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 8,08 --- 112 0
4 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 7,96 --- 109 0
5 Meike van Tilborg DEM MPMINI team 1 7,88 --- 108 0
6 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 6,01 --- 63 0
7 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 5,58 --- 52 0
8 Babet van het Kaar Estafette team 1 MMP 5,00 --- 36 0
9 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 4,51 --- 22 0
10 Silke Potma DEM MPMINI team 1 4,49 --- 21 0
Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 DNS --- 0 0