Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 9,41 +4.2 m/s--- 574 0
2 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 9,68 +3.1 m/s--- 529 0
3 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 9,84 +3.3 m/s--- 503 0
4 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 9,91 +3.3 m/s--- 492 0
4 Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 9,91 +3.1 m/s--- 492 0
6 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 9,92 +3.1 m/s--- 490 0
7 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 10,18 +4.2 m/s--- 451 0
8 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 10,20 +3.3 m/s--- 448 0
9 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 10,27 +3.1 m/s--- 438 0
10 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 10,45 +3.1 m/s--- 412 0
11 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 10,50 +3.1 m/s--- 405 0
12 Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 10,60 +3.1 m/s--- 391 0
13 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 10,72 +3.3 m/s--- 375 0
14 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 10,78 +4.2 m/s--- 367 0
15 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 10,84 +3.1 m/s--- 359 0
16 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 10,95 +3.3 m/s--- 345 0
17 Jens Offenberg Estafette ...am 3 JPA1 11,23 +4.2 m/s--- 310 0
18 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 11,29 +4.2 m/s--- 302 0
19 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 11,33 +3.1 m/s--- 298 0
20 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 11,53 +4.2 m/s--- 274 0
21 Koen van de Beek Estafette ...am 3 JPA1 12,19 +3.1 m/s--- 202 0
22 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 12,56 +3.3 m/s--- 165 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 9,44 +3.3 m/s--- 569 0
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 9,44 +2.8 m/s--- 569 0
3 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 9,48 +3.3 m/s--- 562 0
4 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 9,62 +4.3 m/s--- 539 0
5 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 9,67 +2.8 m/s--- 530 0
6 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 9,78 +2.8 m/s--- 513 0
6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 9,78 +4.3 m/s--- 513 0
8 Alex de Best DEM JPA2 team 1 9,97 +3.3 m/s--- 483 0
9 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 10,10 +4.3 m/s--- 463 0
10 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 10,39 +4.3 m/s--- 420 0
10 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 10,39 +4.3 m/s--- 420 0
12 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 10,60 +4.4 m/s--- 391 0
13 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 10,91 +4.4 m/s--- 350 0
14 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 11,13 +2.8 m/s--- 322 0
15 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 11,48 +4.4 m/s--- 280 0
16 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 11,85 +2.8 m/s--- 238 0
17 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 11,95 +2.8 m/s--- 227 0
18 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 3 JPA2 12,16 +3.3 m/s--- 205 0
19 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 12,21 +3.3 m/s--- 200 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 9,71 +3.1 m/s--- 524 0
2 Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 9,76 +2.6 m/s--- 516 0
3 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 9,93 +4.4 m/s--- 489 0
4 Maura Kes DEM MPA1 team 1 10,01 +4.4 m/s--- 476 0
5 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 10,11 +2.6 m/s--- 461 0
6 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 10,37 +3.1 m/s--- 423 0
7 Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 10,48 +2.6 m/s--- 408 0
8 Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 10,64 +3.1 m/s--- 386 0
9 Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 10,81 +3.1 m/s--- 363 0
10 Janet de Leeuw Estafette ...am 2 MPA1 11,00 +4.4 m/s--- 338 0
11 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 11,48 +4.4 m/s--- 280 0
12 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 12,13 +4.4 m/s--- 208 0
13 Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 12,88 +3.1 m/s--- 134 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Sienna Smit DEM MPA2 team 1 9,24 +2.8 m/s--- 604 0
2 Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 9,44 +2.8 m/s--- 569 0
3 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 9,53 +2.8 m/s--- 554 0
4 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 9,67 +2.0 m/s--- 530 0
5 Merel van het Kaar Estafette ...am 1 MPA2 9,74 +3.8 m/s--- 519 0
6 Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 9,85 +2.3 m/s--- 501 0
7 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 9,88 +2.0 m/s--- 497 0
8 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 10,13 +3.8 m/s--- 458 0
9 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 10,17 +2.0 m/s--- 452 0
10 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 10,20 +3.8 m/s--- 448 0
11 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 10,22 +3.8 m/s--- 445 0
12 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 10,43 +2.8 m/s--- 415 0
13 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 10,48 +2.8 m/s--- 408 0
14 James Rozema Estafette ...am 2 MPA2 10,74 +2.3 m/s--- 372 0
15 Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 10,82 +2.3 m/s--- 362 0
16 Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 10,93 +2.0 m/s--- 347 0
17 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 11,07 +2.0 m/s--- 329 0
18 Jayda de Coninck Estafette ...am 3 MPA2 11,99 +2.3 m/s--- 223 0
19 Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 12,19 +2.3 m/s--- 202 0