Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBP
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 2:14,70 ---
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 2:16,10 ---
3 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 2:26,00 ---
4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 2:27,70 ---
5 Felix Kuil DEM JPC team 2 2:29,90 ---
6 Vince Mevissen DEM JPC team 3 2:30,70 ---
7 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 2:31,40 ---
8 Mats Waal DEM JPC team 2 2:31,80 ---
9 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 2:35,50 ---
10 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 2:39,70 ---
11 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 2:40,10 ---
12 Mohammed ...dirahmaan Estafette team 1 JPC 2:40,40 ---
13 Jim Borsje DEM JPC team 3 2:45,40 ---
14 Lars Potma DEM JPC team 2 2:47,00 ---
15 Paul Hekkens DEM JPC team 2 2:48,40 ---
16 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 2:59,50 ---
17 Stef Brasser DEM JPC team 1 3:08,50 ---
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS ---
Duuk Doesburg DEM JPC team 1 DNS ---
Christian Caddeo DEM JPC team 3 DNS ---
Valerio Brink DEM JPC team 3 DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Olie DEM JPC team 3 2:24,14 ---
2 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 2:27,86 ---
3 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 2:28,16 ---
4 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 2:31,01 ---
5 Jaro Koper DEM JMINI team 1 2:31,21 ---
6 Stein Woudt DEM JMINI team 2 2:34,68 ---
7 Rylan Stins DEM JMINI team 1 2:43,57 ---
8 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 2:43,87 ---
9 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 2:44,32 ---
10 Roy Bakker DEM JMINI team 2 2:44,54 ---
11 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 2:46,14 ---
12 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 2:51,37 ---
13 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 2:52,13 ---
14 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 3:01,20 ---
15 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 3:03,68 ---
16 Nils Boll Estafette team 2 JPM 3:04,60 ---
Sverre Eijpe Estafette team 2 JPM DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 2:26,24 ---
2 Novi Pekel DEM MPC team 2 2:27,34 ---
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2:28,99 ---
4 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2:29,33 ---
5 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2:33,22 ---
6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2:35,75 ---
7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2:39,23 ---
8 Berber Land Estafette team 2 MPC 2:39,52 ---
9 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 2:39,94 ---
10 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2:40,55 ---
11 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2:42,16 ---
12 Felice Bosse Estafette team 1 MPC 2:44,03 ---
13 Sofia Kes DEM MPC team 2 2:48,70 ---
14 Joella de Boer DEM MPC team 2 2:50,66 ---
15 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2:58,67 ---
16 Juna Lama DEM MPC team 2 3:08,70 ---
17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 3:10,42 ---
18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 3:10,97 ---
19 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 3:28,03 ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 2:31,41 ---
2 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 2:40,20 ---
3 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 2:47,34 ---
4 Meike van Tilborg DEM MPMINI team 1 2:48,45 ---
5 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 2:49,45 ---
6 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 2:52,52 ---
7 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 2:53,24 ---
8 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 2:55,59 ---
9 Silke Potma DEM MPMINI team 1 2:58,76 ---
10 Babet van het Kaar DEM MPMINI team 1 3:01,75 ---
Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 DNS ---