Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Mano Al Estafette team 1 JPB 6,84 +4.4 m/s--- 587 0
1 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 6,84 +2.0 m/s--- 587 0
3 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 7,02 +1.5 m/s--- 547 0
4 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 7,17 +4.4 m/s--- 515 0
5 Cas Nelissen Estafette team 1 JPB 7,19 +2.0 m/s--- 510 0
6 Kay Blank Estafette team 1 JPB 7,20 +2.3 m/s--- 508 0
7 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 7,33 +2.3 m/s--- 482 0
8 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 7,34 +2.3 m/s--- 480 0
9 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 7,38 +1.5 m/s--- 472 0
10 Bink Liefting DEM JPB team 2 7,47 +4.4 m/s--- 454 0
11 Dex Kay Estafette team 3 JPB 7,52 +2.0 m/s--- 444 0
12 Thijs Koopman DEM JPB team 1 7,61 +2.0 m/s--- 427 0
13 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 7,62 +2.3 m/s--- 425 0
14 Boet Duin DEM JPB team 1 7,64 +4.4 m/s--- 422 0
15 Thomas de Boo DEM JPB team 2 7,91 +2.3 m/s--- 373 0
16 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 8,34 +4.4 m/s--- 303 0
17 Dennis Slager DEM JPB team 2 8,54 +1.5 m/s--- 272 0
18 Jens Klepper DEM JPB team 2 8,58 +1.5 m/s--- 266 0
19 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 8,65 +2.0 m/s--- 256 0
20 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 8,68 +1.5 m/s--- 252 0
21 Liam Brink DEM JPB team 2 8,96 +2.0 m/s--- 213 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Stef Brasser DEM JPC team 1 7,24 +3.6 m/s--- 500 0
2 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 7,27 +3.6 m/s--- 494 0
3 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 7,37 +1.9 m/s--- 474 0
4 Felix Kuil DEM JPC team 2 7,47 +3.0 m/s--- 454 0
5 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 2 7,48 +3.6 m/s--- 452 0
6 Tijs van Etten DEM JPC team 1 7,57 +3.0 m/s--- 435 0
7 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 7,67 +1.7 m/s--- 416 0
8 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 7,73 +1.9 m/s--- 405 0
9 Lars Potma DEM JPC team 2 7,86 +1.7 m/s--- 382 0
10 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 7,89 +1.9 m/s--- 377 0
11 Mats Waal DEM JPC team 2 7,92 +1.7 m/s--- 371 0
12 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 7,99 +1.7 m/s--- 359 0
13 Vince Mevissen DEM JPC team 3 8,01 +3.6 m/s--- 356 0
14 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 8,05 +3.0 m/s--- 349 0
14 Paul Hekkens DEM JPC team 2 8,05 +1.7 m/s--- 349 0
16 Valerio Brink DEM JPC team 3 8,11 +1.9 m/s--- 339 0
17 Jim Borsje DEM JPC team 3 8,36 +3.0 m/s--- 299 0
18 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 8,42 +1.9 m/s--- 290 0
19 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,83 +3.0 m/s--- 230 0
20 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 8,85 +3.6 m/s--- 228 0
21 Pepijn Top Estafette team 2 JPC 8,96 +3.6 m/s--- 213 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 7,61 +2.8 m/s--- 427 0
2 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 7,79 +2.8 m/s--- 394 0
3 Rylan Stins DEM JMINI team 1 7,80 +2.8 m/s--- 392 0
4 Mees Olie DEM JMINI team 1 8,13 +2.8 m/s--- 336 0
5 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 8,17 +2.8 m/s--- 330 0
6 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 8,44 +2.8 m/s--- 287 0
6 Jaro Koper DEM JMINI team 1 8,44 +2.8 m/s--- 287 0
8 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 8,53 +2.9 m/s--- 274 0
9 Stein Woudt DEM JMINI team 2 8,57 +2.8 m/s--- 268 0
10 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 8,65 +2.9 m/s--- 256 0
11 Roy Bakker DEM JMINI team 2 8,67 +2.9 m/s--- 253 0
12 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 8,92 +2.8 m/s--- 218 0
13 Luke de Jong DEM JMINI team 2 9,34 +2.9 m/s--- 163 0
14 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 9,36 +2.9 m/s--- 161 0
15 Nils Boll Estafette team 2 JPM 9,52 +2.8 m/s--- 142 0
16 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 9,63 +2.8 m/s--- 129 0
17 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 9,80 +2.8 m/s--- 109 0
18 Sverre Eijpe DEM JMINI team 2 13,09 +2.9 m/s--- 0 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 7,01 +2.0 m/s--- 549 0
2 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 7,07 +0.7 m/s--- 536 0
3 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 7,16 +2.0 m/s--- 517 0
4 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 7,17 +2.0 m/s--- 515 0
5 Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 7,20 +2.7 m/s--- 508 0
6 Marije Poelman DEM MPB team 1 7,50 +0.7 m/s--- 448 0
7 Lara Kievoet DEM MPB team 2 7,55 +1.0 m/s--- 438 0
8 Jet Blaauw DEM MPB team 1 7,63 +2.0 m/s--- 423 0
9 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 7,70 +2.7 m/s--- 411 0
10 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 7,75 +1.0 m/s--- 401 0
11 Kailin van der Vlugt Estafette team 2 MPB 7,83 +2.7 m/s--- 387 0
12 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 7,94 +2.7 m/s--- 368 0
13 Julia Speur Estafette team 2 MPB 8,03 +2.7 m/s--- 353 0
14 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 8,07 +2.0 m/s--- 346 0
15 Florine Renooij Estafette team 2 MPB 8,09 +1.0 m/s--- 343 0
15 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 8,09 +0.7 m/s--- 343 0
17 Fiene van het Kaar Estafette team 1 MPB 8,54 +0.7 m/s--- 272 0
18 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 9,01 +1.0 m/s--- 206 0
19 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 9,10 +1.0 m/s--- 194 0
20 Liz Meijland DEM MPB team 2 9,22 +0.7 m/s--- 179 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 +3.5 m/s--- 498 0
2 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 +3.5 m/s--- 478 0
3 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 +2.2 m/s--- 472 0
4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 +2.2 m/s--- 438 0
5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 +2.2 m/s--- 437 0
6 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 +2.5 m/s--- 396 0
7 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 +3.5 m/s--- 385 0
8 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 +2.5 m/s--- 375 0
9 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 +3.5 m/s--- 365 0
10 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 +2.2 m/s--- 359 0
11 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 +3.1 m/s--- 349 0
12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 +3.5 m/s--- 343 0
13 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 +2.5 m/s--- 307 0
14 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 +3.1 m/s--- 296 0
15 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 +3.1 m/s--- 290 0
16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 +2.5 m/s--- 259 0
17 Joella de Boer DEM MPC team 2 8,77 +2.5 m/s--- 239 0
18 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 +3.1 m/s--- 203 0
19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 +2.2 m/s--- 198 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 8,08 +2.9 m/s--- 344 0
2 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 8,23 +1.9 m/s--- 320 0
2 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 8,23 +2.9 m/s--- 320 0
4 Silke Potma DEM MPMINI team 1 8,25 +1.9 m/s--- 317 0
5 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 8,38 +1.9 m/s--- 296 0
6 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 8,50 +2.9 m/s--- 278 0
7 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 8,80 +2.9 m/s--- 235 0
8 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 9,01 +2.9 m/s--- 206 0
9 Babet van het Kaar DEM MPMINI team 1 9,20 +1.9 m/s--- 181 0
10 Meike van Tilborg DEM MPMINI team 1 9,41 +1.9 m/s--- 155 0
11 Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 9,48 +1.9 m/s--- 146 0