Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 3:52,28 ---
2 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 3:53,82 ---
3 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 3:55,24 ---
4 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 3:58,42 ---
5 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 4:00,78 ---
6 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 4:02,84 ---
7 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 4:03,31 ---
8 Jens Offenberg DEM JPA1 team 1 4:05,65 ---
9 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 4:05,80 ---
10 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 4:14,26 ---
11 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 4:16,66 ---
12 Koen van de Beek Estafette ...am 1 JPA1 4:17,82 ---
13 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 4:21,68 ---
14 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 4:23,96 ---
15 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 4:30,22 ---
16 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 4:30,29 ---
17 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 4:34,73 ---
18 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 4:41,19 ---
19 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 4:58,94 ---
20 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 5:03,68 ---
Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 DNS ---
Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 3:31,09 ---
2 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 3:33,54 ---
3 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 3:52,06 ---
4 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 4:06,84 ---
5 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 4:07,05 ---
6 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 4:11,24 ---
7 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 4:22,62 ---
8 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 4:24,76 ---
9 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 4:38,54 ---
10 Sjoerd Nijdam Team 1 Suomi JA2 4:40,16 ---
11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 4:48,56 ---
12 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 4:51,24 ---
13 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 4:52,42 ---
14 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 4:55,07 ---
Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 DNS ---
Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 DNS ---
Niek Vellema DEM JPA2 team 1 DNS ---
Alex de Best DEM JPA2 team 1 DNS ---
Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Cas Nelissen DEM JPA2 team 1 3:53,90 ---
2 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 3:54,52 ---
3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 4:02,85 ---
4 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 4:03,42 ---
5 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 4:05,72 ---
6 Dex Kay Estafette team 3 JPB 4:07,61 ---
7 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 4:15,37 ---
8 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 4:17,22 ---
9 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 4:18,05 ---
10 Thijs Koopman DEM JPB team 1 4:30,31 ---
11 Thomas de Boo DEM JPB team 2 4:36,79 ---
12 Bink Liefting DEM JPB team 2 4:39,94 ---
13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 4:43,13 ---
14 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 4:51,24 ---
15 Jens Klepper DEM JPB team 2 5:01,05 ---
16 Mano Al Estafette team 1 JPB 5:03,85 ---
17 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 5:10,71 ---
18 Liam Brink DEM JPB team 2 5:45,25 ---
19 Dennis Slager DEM JPB team 2 5:54,26 ---
Boet Duin DEM JPB team 1 DNF ---
Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maura Kes DEM MPA1 team 1 4:07,25 ---
2 Janet de Leeuw DEM MPA1 team 1 4:15,36 ---
3 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 4:20,14 ---
4 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 4:21,68 ---
5 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 4:46,70 ---
6 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 4:53,65 ---
7 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 5:02,44 ---
Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 DNS ---
Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 DNS ---
Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 DNS ---
Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 DNS ---
Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 DNS ---
Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 3:32,70 ---
2 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 3:56,47 ---
3 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 4:08,46 ---
4 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 4:11,73 ---
5 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 4:12,92 ---
6 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 4:18,13 ---
7 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 4:21,52 ---
8 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 4:30,32 ---
9 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 4:34,68 ---
10 Merel van het Kaar Estafette ...am 2 MPA2 4:37,02 ---
11 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 4:38,10 ---
12 James Rozema Estafette ...am 3 MPA2 4:45,94 ---
Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 DNS ---
Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 DNS ---
Jayda de Coninck Estafette ...am 2 MPA2 DNS ---
Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 DNS ---
Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 DNS ---
Sienna Smit DEM MPA2 team 1 DNS ---
Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 3:43,29 ---
2 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 3:44,00 ---
3 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 3:46,55 ---
4 Marije Poelman DEM MPB team 1 4:18,84 ---
5 Florine Renooij DEM MPB team 1 4:19,70 ---
6 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 4:22,34 ---
7 Lara Kievoet DEM MPB team 2 4:23,37 ---
8 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 4:28,14 ---
9 Kailin van der Vlugt Estafette team 2 MPB 4:33,28 ---
10 Jet Blaauw DEM MPB team 1 4:38,38 ---
11 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 4:40,50 ---
12 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 4:43,80 ---
13 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 4:56,09 ---
14 Fiene van het Kaar Estafette team 2 MPB 5:00,08 ---
15 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 5:00,44 ---
16 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 5:10,20 ---
17 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 5:25,10 ---
18 Liz Meijland DEM MPB team 2 5:46,00 ---
Julia Speur DEM MPB team 2 DNS ---
Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 DNS ---