Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Ezra Boogaard DNMC 3,66 m/s--- 450
2 Lyam Noordijk SCSP 3,62 m/s--- 442
3 Jemuel Lie DNMC 3,48 m/s--- 414
4 Markus Paul AV `56 3,40 m/s--- 398
5 Kyano Verbiest SCSP 3,38 m/s--- 394
6 Tristan Bruins Slot DNMC 3,23 m/s--- 364
7 Midas Giele SCSP 3,17 m/s--- 352
8 Dylano de Jonge AV `56 3,12 m/s--- 342
9 Lars Koole DNMC 3,02 m/s--- 322
10 Piet van den Ouden Delta Sport 2,97 m/s--- 312
11 Erik Veringa DNMC 2,69 m/s--- 256
12 Renzo van Huffel RK HAV 2,67 m/s--- 252
13 Roemer Schillings DNMC 2,63 m/s--- 244
14 Justin Loof SCSP 2,30 m/s--- 178
15 Jiaro Pentury DNMC 2,25 m/s--- 168

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Jeremiah Puroja DNMC 4,22 m/s--- 562
2 Julius Schletterer DNMC 4,00 m/s--- 518
3 Luca Ton DNMC 3,98 m/s--- 514
4 Ivar Engels DNMC 3,70 m/s--- 458
5 Diablo de Grave RK HAV 3,56 m/s--- 430
6 Jens van K...kelberghe SCSP 3,45 m/s--- 408
7 Jaro Steels RK HAV 3,40 m/s--- 398
8 Samil Par...Vithanage AV `56 3,25 m/s--- 368
9 Valentijn Vervuurt DNMC 2,84 m/s--- 286

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Daniel Bareman SCSP 3,35 m/s--- 388
2 Abel Melse AV `56 3,31 m/s--- 380
3 Thijs van der Vegt Delta Sport 3,22 m/s--- 362
4 Jasper Boonman DNMC 3,10 m/s--- 338
5 Damian Beljaars DNMC 3,02 m/s--- 322
6 Devlin de Grave RK HAV 3,01 m/s--- 320
7 Sylvan Romeijnsen DNMC 2,97 m/s--- 312
8 Pepijn Duinkerke SCSP 2,92 m/s--- 302
9 Maxim Heijens RK HAV 2,85 m/s--- 288
10 Rens van Dalen AV `56 2,73 m/s--- 264
11 Florian Berman AV `56 2,54 m/s--- 226
12 Jens Esseling RK HAV 2,51 m/s--- 220

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 3,30 m/s3,26 378
2 Tim Zweedijk Delta Sport 3,04 m/s--- 326
3 Daan van Luijk AV `56 2,58 m/s--- 234
4 Michael va...aesberghe RK HAV 2,47 m/s--- 212
5 Aneirin Driedijk DNMC 2,12 m/s--- 142
6 Justus van der Plas AV `56 2,07 m/s--- 132
7 Thijs Jonker Delta Sport 1,93 m/s--- 104
8 Lucas van Drongelen SCSP 1,82 m/s--- 82

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Sil van de Heijden Delta Sport 2,53 m/s--- 224
2 Floris van...aesberghe RK HAV 2,48 m/s--- 214
3 Dean Vanbesien DNMC 2,35 m/s--- 188
4 Okke van der Veen AV `56 2,25 m/s--- 168
5 Nathan Paul AV `56 2,14 m/s--- 146
6 Dion van Beek AV Fortuna 1,84 m/s--- 86

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Marit van Damme SCSP 3,22 m/s--- 362
2 Iris Zahradnik SCSP 3,22 m/s--- 362
3 Kyara Grims DNMC 3,19 m/s--- 356
4 Maud Buijs RK HAV 3,10 m/s--- 338
5 Rosa Schilperoordt Delta Sport 2,99 m/s--- 316
6 Bowien Schletterer DNMC 2,97 m/s--- 312
7 Elise Mol AV `56 2,91 m/s--- 300
8 Valerie Pijnen SCSP 2,75 m/s--- 268
9 Rebekka Dobbelaar SCSP 2,67 m/s--- 252
10 Sterre Houtzager DNMC 2,65 m/s--- 248
11 Britt Rietberg DNMC 2,60 m/s--- 238
12 Flore van Remoortere RK HAV 2,45 m/s--- 208

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Brigitte de Geus AV `56 4,07 m/s3,80 532
2 Chloé Zerbib DNMC 3,90 m/s--- 498
3 Charlotte Visser DNMC 3,71 m/s--- 460
4 Felien Wibbelink DNMC 3,56 m/s--- 430
5 Benthe den Hamer SCSP 3,45 m/s--- 408
6 Demi Peeters SCSP 3,39 m/s--- 396
7 Lobke Bouman RK HAV 3,27 m/s--- 372
8 Evita Crombeen RK HAV 3,08 m/s--- 334
9 Lindsey Thilleman RK HAV 2,88 m/s--- 294
10 Maud Struijk Delta Sport 2,87 m/s--- 292
11 Tess van Luijk AV `56 2,74 m/s--- 266
12 Lieke Esseling RK HAV 2,72 m/s--- 262

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Jet Jasperse AV `56 3,39 m/s--- 396
2 Anouk Govers AV `56 3,05 m/s--- 328
3 Marjolein ...roeneveld RK HAV 2,99 m/s--- 316
4 Sara Vermaelen SCSP 2,95 m/s--- 308
5 Sabine van der Vloet RK HAV 2,91 m/s--- 300
6 Victoria Pijnen SCSP 2,83 m/s--- 284
7 Femke Maat AV `56 2,75 m/s--- 268
8 Tove Zaan RK HAV 2,62 m/s--- 242
9 Puk Noot Delta Sport 2,42 m/s--- 202

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Wies Jasperse AV `56 2,78 m/s--- 274
2 Senna Schuit SCSP 2,41 m/s--- 200
3 Dorethe Schletterer DNMC 2,34 m/s--- 186
4 Imke Euser DNMC 2,25 m/s--- 168
5 Ona Steels RK HAV 2,19 m/s--- 156

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Maila Peeters SCSP 1,98 m/s--- 114
2 Jesslyn Lie DNMC 1,85 m/s--- 88
3 Lotte Houtzager DNMC 1,69 m/s--- 56
4 Julia Schilperoordt Delta Sport 1,46 m/s--- 10