Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Daniel Bareman SCSP 6,97 m/s--- 558
2 Jasper Boonman DNMC 6,98 m/s--- 556
3 Abel Melse AV `56 7,19 m/s--- 510
4 Thijs van der Vegt Delta Sport 7,28 m/s--- 492
5 Sylvan Romeijnsen DNMC 7,33 m/s--- 482
6 Damian Beljaars DNMC 7,75 m/s--- 401
6 Florian Berman AV `56 7,75 m/s--- 401
8 Rens van Dalen AV `56 7,83 m/s--- 387
9 Devlin de Grave RK HAV 7,89 m/s--- 377
10 Pepijn Duinkerke SCSP 7,90 m/s--- 375
11 Maxim Heijens RK HAV 8,06 m/s--- 348
12 Jens Esseling RK HAV 8,33 m/s--- 304

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,33 m/s7,39 482
2 Tim Zweedijk Delta Sport 7,42 m/s--- 464
3 Daan van Luijk AV `56 7,78 m/s--- 396
4 Lucas van Drongelen SCSP 7,87 m/s--- 380
5 Michael va...aesberghe RK HAV 8,12 m/s--- 338
6 Aneirin Driedijk DNMC 8,18 m/s--- 328
7 Justus van der Plas AV `56 8,25 m/s--- 317
8 Thijs Jonker Delta Sport 8,52 m/s--- 275

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Sil van de Heijden Delta Sport 8,30 m/s--- 309
2 Dean Vanbesien DNMC 8,32 m/s--- 306
3 Floris van...aesberghe RK HAV 8,43 m/s--- 289
4 Okke van der Veen AV `56 8,54 m/s--- 272
5 Nathan Paul AV `56 8,69 m/s--- 250
6 Dion van Beek AV Fortuna 9,94 m/s--- 93

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Anouk Govers AV `56 7,06 m/s--- 538
1 Jet Jasperse AV `56 7,06 m/s--- 538
3 Sabine van der Vloet RK HAV 7,46 m/s--- 456
4 Victoria Pijnen SCSP 7,72 m/s--- 407
5 Puk Noot Delta Sport 7,78 m/s--- 396
6 Tove Zaan RK HAV 7,90 m/s--- 375
7 Marjolein ...roeneveld RK HAV 7,95 m/s--- 366
8 Sara Vermaelen SCSP 8,05 m/s--- 349
9 Femke Maat AV `56 8,29 m/s--- 310

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Wies Jasperse AV `56 7,36 m/s--- 476
2 Ona Steels RK HAV 7,80 m/s--- 392
3 Senna Schuit SCSP 7,84 m/s--- 385
4 Dorethe Schletterer DNMC 7,96 m/s--- 365
5 Imke Euser DNMC 8,33 m/s--- 304

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Jesslyn Lie DNMC 8,32 m/s--- 306
2 Julia Schilperoordt Delta Sport 9,19 m/s--- 182
3 Maila Peeters SCSP 9,42 m/s--- 154
4 Lotte Houtzager DNMC 11,16 m/s--- 0