Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Max Veldhuizen GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,15 X 5,00 4,94 5,15 +0.7 m/s--- 650
2 Kris Andriesen GACH GAC Hilver...JC Team 1 X 4,78 X 4,90 4,90 +1.6 m/s--- 0
3 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,67 4,69 4,65 4,66 4,69 +1.8 m/s--- 558
4 Nout Morssinkhof Fit Fit JC 4,52 4,55 4,25 X 4,55 +1.0 m/s--- 529
5 Kiran bahadur Roka U-Track U-Track JC Team 1 4,16 4,50 4,29 4,15 4,50 +0.8 m/s--- 519
6 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JC Team 1 3,84 4,10 3,92 4,01 4,10 +1.5 m/s--- 0
7 Antoni Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 3,76 3,55 3,94 3,78 3,94 +1.1 m/s--- 406
8 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3,60 3,77 3,20 3,34 3,77 +2.5 m/s--- 372
9 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 X 3,68 X 3,76 3,76 +2.3 m/s--- 0
10 David Hoogenbosch GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,70 3,74 3,11 2,80 3,74 +0.9 m/s--- 366
11 Gies Oude Brunink Fit Fit JC 3,63 3,16 X X 3,63 +0.8 m/s--- 0
12 Daan van de Hende GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,55 3,57 2,74 X 3,57 +1.7 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,19 X 4,43 4,73 4,73 +1.9 m/s--- 566
2 Tibbe Teeuwen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,02 4,09 4,31 4,19 4,31 +1.7 m/s--- 0
3 Willem de Groot GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,69 X 3,82 4,19 4,19 +2.1 m/s--- 456
4 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 3,84 3,97 3,59 3,35 3,97 +2.0 m/s--- 412
5 James Panacheril GACH GAC Hilver...JD Team 3 3,94 3,64 3,87 3,23 3,94 +1.5 m/s--- 406
6 Kaj van Raalte GACH GAC Hilver...JD Team 3 3,78 3,74 3,78 X 3,78 +2.2 m/s--- 0
7 Wytze de Jong Fit Fit JD 3,49 3,41 3,63 3,52 3,63 +1.9 m/s--- 344
8 Finn Mesker AV Phoenix AV Phoenix JD Team 2 3,31 3,34 3,29 3,43 3,43 +1.6 m/s--- 304
9 Kariim Hammadi AV Atverni AV Atverni JD 2,29 3,39 3,30 2,92 3,39 +1.7 m/s--- 296
10 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 2,86 2,92 3,16 3,36 3,36 +1.8 m/s--- 290
11 Levi Relyveld AV Atverni AV Atverni JD 2,98 3,18 2,95 3,30 3,30 +2.0 m/s--- 0
12 Aidan Zorgdrager GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,07 X 2,95 3,23 3,23 +2.2 m/s--- 0
Kian Schouten Fit Fit JD - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Nynke Streppel Fit Fit MC 4,75 4,40 3,98 4,75 4,75 +1.0 m/s--- 570
2 Samantha Westerweel GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,54 - - 4,64 4,64 +2.5 m/s--- 548
3 Nora Wakelkamp U-Track U-Track MC Team 1 4,23 4,04 4,09 4,23 +0.8 m/s--- 464
4 Lara van Beusekom GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,10 4,03 4,07 4,10 +1.9 m/s--- 0
5 Noia Veenstra Fit Fit MC 3,74 3,85 3,73 4,06 4,06 +2.9 m/s--- 0
6 Imke Boersma AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 4,05 3,89 3,70 3,84 4,05 +0.7 m/s--- 428
7 Hassanatou Barry GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,72 3,91 3,73 3,91 +3.2 m/s--- 400
8 Marit van der Vliet GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,61 3,64 3,81 3,81 +1.2 m/s--- 0
9 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MC 3,69 2,51 3,45 3,74 3,74 +0.9 m/s--- 366
10 Margriet v... der Vegt AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 2,92 3,07 3,04 3,08 3,08 +1.9 m/s--- 0
11 Sterre van Eck AV Atverni AV Atverni MC 2,54 2,76 2,47 2,54 2,76 +1.9 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Shantell Kwofie GACH GAC Hilver...MD Team 1 4,76 5,03 4,65 4,78 5,03 +3.0 m/s5,34 627
2 Janna Luijk Fit Fit MD 4,09 3,61 3,78 X 4,09 +2.5 m/s--- 436
3 Maaike van Kesteren GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,62 3,54 3,56 3,35 3,62 +3.0 m/s--- 0
4 Jiska Welp GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,60 X 3,49 3,54 3,60 +1.8 m/s--- 338
5 Ariane Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 3,13 3,40 3,02 3,06 3,40 +1.0 m/s--- 298
6 Mingxia Oppers GACH GAC Hilver...MD Team 3 3,36 3,00 X 3,20 3,36 +2.0 m/s--- 290
7 Cécile Fifis AV Atverni AV Atverni MD 3,32 X 3,34 X 3,34 +1.6 m/s--- 286
8 Camille Morren AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 2,65 2,87 3,08 3,19 3,19 +1.9 m/s--- 256
9 Nouhou Barry GACH GAC Hilver...MD Team 3 X 3,09 2,82 2,98 3,09 +1.8 m/s--- 0
10 Hannah Nijkamp GACH GAC Hilver...MD Team 2 X 3,03 X X 3,03 +0.7 m/s--- 0
11 Amaris Hendriks AV Atverni AV Atverni MD 2,60 2,66 3,00 2,91 3,00 +1.4 m/s--- 0
12 Philine de Ru Fit Fit MD 2,54 X X 2,98 2,98 +2.6 m/s--- 0
13 Bobbie van Vulpen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 2,87 2,91 2,84 2,85 2,91 +2.2 m/s--- 200
14 Noa Hoogendoorn U-Track U-Track MD Team 1 2,82 2,24 - 2,72 2,82 +2.3 m/s--- 182
15 Anna Kompier AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 2,67 2,71 2,65 2,47 2,71 +1.2 m/s--- 0
16 Vera Pierik U-Track U-Track MD Team 2 X X 0,94 0,90 0,94 +2.6 m/s--- 0
Amélie Evans U-Track U-Track MD Team 1 - - - - DNS --- 0