Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 1 10,49 10,30 9,54 10,29 10,49 10,14 546
2 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JC Team 1 8,22 10,20 10,05 9,08 10,20 --- 532
3 Kris Andriesen GACH GAC Hilver...JC Team 1 9,32 9,10 9,30 8,25 9,32 --- 0
4 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 1 8,04 7,59 7,59 7,52 8,04 --- 423
5 Daan van de Hende GACH GAC Hilver...JC Team 2 X 6,83 6,88 7,34 7,34 --- 385
6 Merlijn Munneke GACH GAC Hilver...JC Team 2 6,86 7,05 6,43 6,14 7,05 --- 0
7 Kars van Reeuwijk Fit Fit JC 6,78 6,45 6,99 6,91 6,99 --- 365
8 Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 2 6,85 6,21 6,90 6,03 6,90 --- 360
9 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 6,41 6,10 6,62 6,28 6,62 --- 0
10 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 1 5,95 6,01 6,06 5,92 6,06 --- 0
11 Kay Vermetten AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 5,96 5,64 5,45 5,76 5,96 --- 303
Toon de Kwaasteniet U-Track U-Track JC Team 1 X X X X NM --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Quin Spieker GACH GAC Hilver...JD Team 1 6,84 6,79 7,24 7,56 7,56 --- 397
2 Casper Sollman GACH GAC Hilver...JD Team 2 6,76 X 7,01 7,18 7,18 --- 376
3 Joep van Ede U-Track U-Track JD Team 3 6,74 6,05 5,98 6,79 6,79 --- 353
4 Edward Dijkstra Fit Fit JD 6,58 6,48 X 6,67 6,67 --- 346
5 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD 6,62 6,28 5,01 6,11 6,62 --- 343
6 Finn Mesker AV Phoenix AV Phoenix JD Team 2 5,62 X X 5,88 5,88 --- 299
7 Jesse Cents GACH GAC Hilver...JD Team 3 5,08 5,84 5,48 5,72 5,84 --- 296
8 Quint Keers Fit Fit JD 4,66 5,59 5,78 5,51 5,78 --- 0
9 Jonah Pronk AV Atverni AV Atverni JD X 5,04 X 5,40 5,40 --- 0
10 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 1 X 4,31 4,98 4,87 4,98 --- 240
11 Tom Ubels AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 4,53 4,10 4,76 4,81 4,81 --- 228
12 Arthur Borger GACH GAC Hilver...JD Team 3 4,52 X X X 4,52 --- 0
Hugo Krans GACH GAC Hilver...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Meike Bakker GACH GAC Hilver...MC Team 1 9,69 9,92 9,88 9,88 9,92 --- 519
2 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC 7,07 8,28 7,64 7,45 8,28 --- 436
3 Mare Lei GACH GAC Hilver...MC Team 1 6,48 6,94 7,38 7,34 7,38 --- 0
4 Mila Nisse GACH GAC Hilver...MC Team 2 7,02 7,21 6,45 7,18 7,21 --- 378
5 Sandra Troost U-Track U-Track MC Team 1 6,24 X 6,22 6,47 6,47 --- 335
6 Elisa Embrechts Fit Fit MC 5,64 5,93 5,76 6,03 6,03 --- 308
7 Esmee de Kock AV Atverni AV Atverni MC 4,96 5,51 4,06 X 5,51 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lois Doornheim GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,90 8,35 8,25 8,60 8,90 --- 468
2 Guusje Raasveld AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 8,74 7,96 8,08 7,09 8,74 --- 460
3 Senne Wijma GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,07 7,87 8,42 8,29 8,42 --- 0
4 Anna Versteden AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 7,91 X 7,45 7,89 7,91 --- 0
5 Anna Ingen-Housz U-Track U-Track MD Team 1 7,49 7,73 7,34 X 7,73 --- 406
6 Iris Mackaaij GACH GAC Hilver...MD Team 2 7,37 6,99 X 7,21 7,37 --- 387
7 Tara Zorgdrager GACH GAC Hilver...MD Team 2 7,23 6,77 6,71 6,88 7,23 --- 0
8 Pien Brumm GACH GAC Hilver...MD Team 3 7,04 6,98 7,03 - 7,04 --- 368
9 Philine de Ru Fit Fit MD 5,13 5,94 5,93 5,98 5,98 --- 305
10 Valerie Soesbergen AV Atverni AV Atverni MD X 5,77 5,90 5,55 5,90 --- 300
11 Vera Pot AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 5,54 5,50 5,52 - 5,54 --- 277
12 Nynke Faber AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 5,15 5,37 5,08 - 5,37 --- 0
13 Marit Roosendaal GACH GAC Hilver...MD Team 3 4,87 5,30 X 4,88 5,30 --- 0
14 Fenne van Leuveren AV Atverni AV Atverni MD 4,04 4,95 4,35 4,48 4,95 --- 0
15 Juul Embrechts Fit Fit MD X X 4,34 4,48 4,48 --- 0
16 Diede Slaman AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 3,47 4,23 3,35 3,23 4,23 --- 187
17 Vera Pierik U-Track U-Track MD Team 2 3,05 3,41 3,53 3,29 3,53 --- 133
18 Jonah van der Haar U-Track U-Track MD Team 2 X X 3,37 3,18 3,37 --- 0