Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X 13,21 X 13,87 13,87 ---
2 Noah Lauwers AV `56 Jongens 13,48 13,11 13,10 13,33 13,48 14,00
3 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 13,13 13,06 12,83 12,46 13,13 ---
4 Yannick de Burbure Fortius Jongens 11,66 12,48 12,90 12,07 12,90 ---
5 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 11,15 12,10 12,00 12,10 ---
6 Thomas Knoop Typhoon Jongens 11,27 11,66 11,54 11,19 11,66 ---
7 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 9,77 9,69 10,38 10,78 10,78 ---
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 9,66 10,74 10,00 10,34 10,74 9,91
9 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens X 9,85 8,47 9,13 9,85 ---
10 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 9,82 9,83 9,06 9,75 9,83 ---
11 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 9,37 9,15 9,63 8,64 9,63 ---
12 Koen van Ommeren THOR Jongens 8,74 9,54 9,62 9,62 9,62 ---
13 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 8,35 9,12 8,79 9,23 9,23 ---
14 Jesse Deijkers THOR Jongens 8,50 7,75 8,26 8,04 8,50 ---
15 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 7,86 8,31 7,61 7,43 8,31 8,19
16 Roy Belder Spark Jongens 8,12 7,81 7,90 7,97 8,12 8,01
17 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 7,82 7,91 7,81 7,89 7,91 6,13
18 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 7,58 7,90 X X 7,90 ---
19 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 6,74 6,79 7,77 7,06 7,77 ---
20 Giovanni Homan PAC Jongens Team 2 7,34 7,16 7,58 7,48 7,58 ---
21 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 5,75 5,31 4,26 5,37 5,75 ---
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 15,34 15,82 16,32 X 16,32 ---
2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,85 12,74 12,80 13,11 13,11 ---
3 Lotte Haest Spado Meisjes 11,70 12,09 12,39 12,81 12,81 ---
4 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 12,30 11,43 12,78 - 12,78 12,19
5 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes - - 12,02 11,67 12,02 12,39
6 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X 11,08 10,22 10,20 11,08 ---
7 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 10,47 9,75 10,64 9,32 10,64 ---
8 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 9,24 9,65 8,96 8,18 9,65 ---
9 Marit van Bergen THOR Meisjes 8,34 9,09 8,65 8,35 9,09 ---
10 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 8,98 - 8,15 7,65 8,98 ---
11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes 8,87 8,95 8,30 8,25 8,95 ---
12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 7,88 - 8,85 8,81 8,85 ---
13 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 8,13 8,09 7,17 8,25 8,25 8,57
14 Lieke van der Made THOR Meisjes 8,20 7,49 7,80 7,29 8,20 ---
15 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 7,66 7,26 7,37 7,99 7,99 ---
16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 7,81 7,78 7,63 7,86 7,86 ---
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 7,31 7,54 7,65 7,03 7,65 7,63
18 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 6,06 7,45 6,88 5,81 7,45 ---
19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 6,92 6,49 6,17 6,51 6,92 ---
20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 6,60 6,56 6,72 6,55 6,72 ---
21 Femke Ooms Spado Meisjes 6,64 6,44 6,18 6,56 6,64 ---
22 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X 4,81 4,72 4,84 4,84 ---
Emma Rietze AV Spirit ...d Meisjes - - - - DNS ---