Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 1:48,90 --- 562
2 Levi van Diest AV Lycurgus 1:54,50 --- 490
3 Ezra Verboom HLLM 1:55,10 --- 482
4 Wesley van...as de Bie HLLM 1:59,10 --- 436
5 Dre Pinas DEM 1:59,20 --- 434
6 Martijn Bakker AV Trias 2:01,70 --- 407
7 Stan Huiting AV Trias 2:03,80 --- 384
8 Harm Steehouwer KAV Holland 2:05,20 --- 370
9 Dylan Langeveld DEM 2:05,30 --- 369
10 Jip Hacquebard Castricum 2:09,20 --- 330
11 Lucas Schram Castricum 2:10,20 --- 321
12 Mats Beentjes DEM 2:11,50 --- 308
13 Lars Janssen DEM 2:12,50 --- 299
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 2:14,10 --- 285
15 Bram Stelleman KAV Holland 2:16,40 --- 265
16 Kasper Vrolijk Castricum 2:18,30 --- 248
17 Joost Bolten HLLM 2:22,40 --- 215
18 Luuk Meesters KAV Holland 2:31,10 --- 150
19 Twan Bosschaart AV Trias 2:40,00 --- 91
20 Chris Schermer KAV Holland 2:44,10 --- 66
Ralph Wielart HLLM DNS --- 0
Daan Post AV Suomi DNS --- 0
Alex Nsofor DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sil Negenman KAV Holland 1:39,60 --- 699
2 Jos Hoogewerf KAV Holland 1:43,60 --- 637
3 Michel van der Hoven AV Trias 1:44,80 --- 619
4 Mika Taag KAV Holland 1:48,80 --- 563
5 Justin Balm AV Suomi 1:51,50 --- 527
6 Mike van Dijk AV Haarlem 1:52,40 --- 516
7 Igor Uiterwijk KAV Holland 1:52,70 --- 512
8 Maarten v/d Linde HLLM 1:53,10 --- 507
9 Maarten Quaars KAV Holland 1:53,40 --- 503
10 Tijn Pronk KAV Holland 1:55,20 --- 481
11 Ide Fokkink AV Suomi 2:02,30 --- 400
12 Renzo Spaargaren KAV Holland 2:05,40 --- 368
13 Viktor Bakker AV Suomi 2:07,50 --- 347
14 Koen Kroep AV Suomi 2:09,80 --- 324
15 Lucas Tuinier KAV Holland 2:24,00 --- 203
Thomas Bruyn AV Lycurgus DNS --- 0
Bas van Dijk AV Lycurgus DNS --- 0
Thijs van Noorloos AV Lycurgus DNS --- 0
Jesse Pupping AV Lycurgus DNS --- 0
Casper Van den Top AV Lycurgus DNS --- 0
Boris Hoogervorst KAV Holland DNS --- 0
Timo Koning KAV Holland DNS --- 0
Joost Glas Hollandia DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nora Winter AV Lycurgus 1:41,70 --- 666
2 Mariska Poel DEM 1:42,80 --- 649
3 Esmee Bakker DEM 1:45,90 --- 603
4 Judith Endstra KAV Holland 1:47,60 --- 580
5 Marjolein Bolten HLLM 1:49,70 --- 551
6 Jacqueline Muts Phanos 1:50,50 --- 540
7 Noor van Bree Hollandia 1:51,70 --- 525
8 Renee van Deudekom AV Lycurgus 1:52,70 --- 512
9 Isa Schouw KAV Holland 1:53,20 --- 506
10 Zola Zwerver AAC 1:54,10 --- 495
11 Judy van der Drift HLLM 1:55,50 --- 478
12 Britt Ooijevaar AV Trias 1:58,40 --- 443
13 Carlijn Bouwer AV Trias 1:58,60 --- 441
14 Renate Kuijper Hollandia 2:01,50 --- 409
15 Beau Winnubst HLLM 2:03,50 --- 388
16 Kim Niesten DEM 2:06,40 --- 358
17 Evelyn Gieles KAV Holland 2:06,90 --- 353
18 Megan Hoogland Hollandia 2:09,60 --- 326
19 Alexandra Kox AV Lycurgus 2:12,20 --- 302
20 Iris Komen AV Haarlem 2:12,90 --- 296
21 Vera Komin KAV Holland 2:15,40 --- 273
22 Dion Kies DEM 2:16,00 --- 268
23 Lotte van Gerven AV Lycurgus 2:17,60 --- 254
Luce Creman AV Haarlem DNS --- 0
Marit Dommanschet AV Lycurgus DNS --- 0
Annebel Jaarsma AV Lycurgus DNS --- 0
Bess van Noord AV Lycurgus DNS --- 0
Maaike Bakker Castricum DNS --- 0
Larissa van der Most AV Trias DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 1:39,90 --- 694
2 Floor Doornwaard De Gemzen 1:42,30 --- 657
3 Annerice Bakker Phanos 1:49,80 --- 550
4 Didi Wals AV Lycurgus 1:53,10 --- 507
5 Amina Schellekens Phanos 1:54,80 --- 486
6 Kim van der Aar DEM 1:55,70 --- 475
7 Kaylee van der Spek HLLM 1:56,50 --- 466
8 Britt Agassi AV Trias 1:56,80 --- 462
9 Inger van Dok AV Aalsmeer 1:57,20 --- 457
10 Lauret Kortman AV Haarlem 1:57,90 --- 449
11 Isis Beentjes DEM 1:59,00 --- 437
12 Yanika Einholz KAV Holland 2:02,00 --- 403
13 Sarah Dekker AV Trias 2:02,90 --- 394
14 Maartje van Diest HLLM 2:06,60 --- 356
15 Esmée de Jong AV Trias 2:08,70 --- 335
Indy Post AV Suomi DNS --- 0
Aïsha Hamidi Phanos DNS --- 0
Anne Kuperus AV Haarlem DNS --- 0
Nynke Kabel AV Lycurgus DNS --- 0
Pien Schotanus KAV Holland DNS --- 0
Tara Zonneveldt Castricum DNS --- 0
Puck de Waard AV Trias DNS --- 0
Sterre de Vreng Hollandia DNS --- 0
Eline Sch...n Westrum DEM DNS --- 0