Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:40,55 ---
2 Hidde de Jager Hollandia 3:42,74 ---
3 Noah Minamimoto Startbaan 3:46,62 ---
4 Marouane el Hani AAC 3:49,68 ---
5 Iloy Buffing Startbaan 3:49,81 ---
6 Borre Kleij KAV Holland 3:50,29 ---
7 Tobias Burger AAC 3:53,58 ---
8 Osiris Tj...Liep Shie HLLM 3:53,63 ---
9 Tijn Zwerver Startbaan 3:54,22 ---
10 Florian de Ruijter HLLM 3:54,49 ---
11 Arno Thomas KAV Holland 3:54,82 ---
12 Stef Wijbenga Startbaan 3:55,98 ---
13 Tarik Errachidi AAC 3:57,41 ---
14 Benjamin Johannes AAC 4:00,67 ---
15 Kai Grillo AAC 4:07,58 ---
16 Hayat van Haren AV Aalsmeer 4:10,92 ---
17 Ossip de Haan AAC 4:15,09 ---
18 Bonne Snuverink AAC 4:16,29 ---
19 Thijsel van Kleef Hollandia 4:21,80 ---
20 Thijs Ruiter AAC 4:27,24 ---
21 Ids Elderenbosch AAC 4:27,36 ---
22 Safouan Lahri AAC 4:29,27 ---
23 Joey Korver Hollandia 4:30,41 ---
24 Joek ten Bruggenkate KAV Holland 4:32,70 ---
25 Bram Domsdorf Hollandia 4:37,68 ---
26 Koen Federer KAV Holland 4:40,35 ---
Boet van Houten KAV Holland DNS ---
Valentino ... den Hout Startbaan DNF ---
Ivo Kmiecik AAC DNF ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 3:12,18 ---
2 Niels van Bergen Startbaan 3:35,19 ---
3 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3:38,22 ---
4 Koen Tijhaar Startbaan 3:45,56 ---
5 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 3:48,71 ---
6 Philippe Hulst HLLM 3:50,66 ---
7 Sepp Mooren HLLM 3:51,00 ---
8 Luka Elemans AAC 3:54,44 ---
9 Pepijn Schilling KAV Holland 3:57,25 ---
10 Tobias Pierik Startbaan 3:58,68 ---
11 Chris de Groot Hollandia 4:01,85 ---
12 Guus van Reijsen Startbaan 4:06,14 ---
13 Bjorn Post Startbaan 4:07,72 ---
14 Steven Waasdorp Startbaan 4:08,30 ---
15 Stijn van der Aart KAV Holland 4:08,43 ---
16 Mikai Snoek KAV Holland 4:10,64 ---
17 Youssri Reffas AAC 4:16,55 ---
18 Daan Wijnand KAV Holland 4:18,76 ---
19 Maurits Groeneveld KAV Holland 4:20,62 ---
20 Rosco Jak AV Aalsmeer 4:20,96 ---
21 Marouan el Ansari AAC 4:28,03 ---
22 Stef Dekker Hollandia 4:31,39 ---
23 Senna Gerrits Startbaan 4:39,49 ---
24 Thijmen van Schie HLLM 4:58,14 ---
25 Juri Botic Startbaan 4:58,91 ---
26 Titiaan Kruijver Startbaan 5:29,70 ---
Ruben Bakker Startbaan DNF ---
Faniel Okubay Startbaan DNF ---
Levi Ravelli KAV Holland DNF ---
Petran Dijk KAV Holland DNF ---
Milan Dupon Hollandia DNF ---
Hidde van Hekezen AAC DNF ---
Tygo Kievits AAC DNF ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Max Dec AAC 3:46,88 ---
2 Lean Rouwhorst AAC 3:49,22 ---
3 Jarit Kershof Startbaan 3:51,42 ---
4 Timo Limonard AAC 3:53,50 ---
5 Yaïr van der Feen AAC 3:57,87 ---
6 Stefan Wielemaker KAV Holland 4:01,93 ---
7 Sofian el Kaddouri AAC 4:02,25 ---
8 Philip Lam Startbaan 4:05,61 ---
9 Jesse Francke AAC 4:06,22 ---
10 Silvan Oud AV Aalsmeer 4:09,03 ---
11 Luka Quinn AV Haarlem 4:10,88 ---
12 Elias Rodenbach KAV Holland 4:11,56 ---
13 Kobe Dijkema KAV Holland 4:17,13 ---
14 Milan Pot Hollandia 4:18,33 ---
15 Ryan Waasdorp Startbaan 4:20,05 ---
16 Liam Jourdan Startbaan 4:26,73 ---
17 Cesar van Zundert KAV Holland 4:28,79 ---
18 Souhaib Hirech AAC 4:31,75 ---
19 Jort Velzel KAV Holland 4:37,36 ---
20 Kas Wijbenga Startbaan 4:44,44 ---
21 Jan Brouwer KAV Holland 4:45,14 ---
22 Tom Jonker Hollandia 4:52,78 ---
23 Ismaïl Assbai AAC 5:02,36 ---
24 Niels van Ginkel Startbaan 5:13,59 ---
25 Michael Winkel KAV Holland 5:23,24 ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS ---
Finn Feldberg KAV Holland DNS ---
Herman van der Weij Startbaan DNF ---
Bima Poeze KAV Holland DNF ---
Daniel van Zwet KAV Holland DNF ---
Guus Roks KAV Holland DNF ---
Steijn Gabel KAV Holland DNF ---
Jazz-Luca Huisraad AAC DNF ---
Kristian de Jong AAC DNF ---
Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nora den Ouden Startbaan 3:53,13 ---
2 Lara van Wijk AAC 3:59,30 ---
3 Sam Bergsma AV Aalsmeer 4:02,13 ---
4 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:02,58 ---
5 Sophie Lucas Startbaan 4:05,96 ---
6 Jessie de Vries HLLM 4:06,13 ---
7 Hanne Steenbergen KAV Holland 4:06,91 ---
8 Frederiek van Wetten Startbaan 4:08,43 ---
9 Myrthe Steggink HLLM 4:10,33 ---
10 Carmen Ooms AV Haarlem 4:11,72 ---
11 Léonie Couzy AAC 4:16,00 ---
12 Maud van Susteren HLLM 4:20,50 ---
13 Clara Boor AAC 4:20,97 ---
14 Nina Delen Startbaan 4:23,37 ---
15 Valerie Verbree AAC 4:25,10 ---
16 Lisa de Vries Startbaan 4:25,32 ---
17 Linde Burmann KAV Holland 4:26,18 ---
18 Ahlam Chafiki AAC 4:28,39 ---
19 Babet van Wijk AAC 4:32,03 ---
20 Senna Ponsen Startbaan 4:34,59 ---
21 Noor Hofman KAV Holland 4:39,24 ---
22 Hieke Witsel AAC 4:42,91 ---
23 Desteny va... Kasteele Hollandia 4:49,31 ---
24 Anne Bolkenstein AV Haarlem 4:50,13 ---
25 Jasmijn van Til Startbaan 4:50,46 ---
26 Junia Roelevink Startbaan 4:51,44 ---
27 Adinda Torabkhani Startbaan 4:56,54 ---
28 Emma Bos Hollandia 4:56,78 ---
29 Famke van der Zouw Startbaan 4:58,21 ---
Ediah Apolloni Startbaan DNS ---
Nynke Alofsen Startbaan DNF ---
Maartje Tuil Hollandia DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maxime Zschuschen Startbaan 3:45,68 ---
2 Roos Stroet HLLM 3:52,92 ---
3 Madelief Rave AAC 3:54,11 ---
4 Anouk Smit KAV Holland 3:59,08 ---
5 Irrena Gurmu Startbaan 3:59,33 ---
6 Ilse Johannes AAC 4:04,34 ---
7 Djuna Gersen Startbaan 4:10,99 ---
8 Mimi van Stein AV Haarlem 4:11,85 ---
9 Maudy Dekker HLLM 4:14,33 ---
10 Jasmeet kaur Ram AAC 4:35,16 ---
11 Jana Ballout AAC 4:35,79 ---
12 Wende Schuurman Startbaan 4:38,21 ---
13 Ellenoor Walboomers Startbaan 4:39,91 ---
14 Salma Lakradi AAC 4:40,70 ---
15 Irene Snoek Startbaan 4:42,77 ---
16 Milou Verweij Startbaan 4:44,22 ---
17 Kayleigh Bruggeman Hollandia 4:46,82 ---
18 Jikke Baumann Startbaan 5:04,43 ---
19 Joy Cashoek KAV Holland 5:08,29 ---
Daphne Nieuwenhuis AV Haarlem DNS ---
Frederieke Kenter KAV Holland DNS ---
Jill Hoeve Hollandia DNS ---
Amber van der Woude Hollandia DNS ---
Luka der Nederlanden AAC DNS ---
Carice van Delft Hollandia DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lauren Timucin Startbaan 3:50,48 ---
2 Amana Lakradi AAC 3:52,46 ---
3 Emma Le Blansch Hollandia 3:55,16 ---
4 Michelle Woldberg Hollandia 4:05,76 ---
5 Noémi Janssen KAV Holland 4:16,03 ---
6 Caitlin Wismeijer Startbaan 4:26,16 ---
7 Senna Gewargis Startbaan 4:29,08 ---
8 Pien de Vries AV Aalsmeer 4:32,83 ---
9 Merel de Vries Startbaan 4:34,33 ---
10 Feline Bouwman KAV Holland 4:37,83 ---
11 Noëmi Igo AAC 4:38,01 ---
12 Carice Gerritsen Startbaan 4:42,97 ---
13 Merel Aarts KAV Holland 4:56,62 ---
14 Linn Smithuis AV Aalsmeer 4:56,69 ---
15 Yfke Schleeper KAV Holland 4:57,57 ---
16 Jentl Kolf KAV Holland 4:57,96 ---
17 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 5:07,30 ---
18 Manar Agoulzi AAC 5:07,72 ---
19 Elke Wijbenga Startbaan 5:29,98 ---
20 Jasmijn van Ginkel Startbaan 5:44,79 ---
21 Soumaya Er-Rady AAC 5:46,91 ---
22 Fabiënne de Jonge Hollandia 5:48,80 ---
Melody Eekelschot Startbaan DNS ---
Bodile Heemskerk Startbaan DNS ---
Eva van der Bijl AV Haarlem DNS ---
Frieda van Schaik KAV Holland DNS ---
Jools Steen KAV Holland DNS ---
Naomi Bakker KAV Holland DNS ---
Eva Boumans Hollandia DNS ---
Josephine de Rooij AV Haarlem DNF ---
Julia Jonker AV Haarlem DNF ---
Sanne Rupert KAV Holland DNF ---