Uitslagen Jongens Junior D 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Manuel Cronie AV Trias 2:04,32 2:10,57
2 Beau van Balen Pijnenburg 2:07,91 2:07,56
3 Finn Spaans AV Hera 2:11,31 2:09,29
4 Ties Overtoom AV Hera 2:14,22 2:23,39
5 Obi George AV Hera 2:18,95 2:20,72
6 Jairo Hopman AV Hera 2:19,53 2:19,12
7 Robin Fictoor AV Hera 2:20,80 2:28,91
8 Thijs Overtoom AV Hera 2:22,06 2:24,82
9 Joris Petersen AV Hera 2:25,46 2:18,78
10 Jens de Heer AV Hera 3:03,93 ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen van der Burg AV Hera 2:03,99 2:10,20
2 Kian Sanches AV Hera 2:10,91 2:10,86
3 Giel Lintjer AV Hera 2:11,26 2:23,34
4 Nathan van...er Meulen AV Hera 2:14,13 2:19,64
5 Sennen Has AV Hera 2:16,94 2:21,41
6 Cas Battem AV Hera 2:17,16 2:18,13
7 Kyan van der Wiele AV Hera 2:17,28 2:20,93

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sven de Haas SAV 2:10,23 ---
2 Roan Snel AV Hera 2:20,26 ---
3 Tije Jillings AV Hera 2:22,59 ---
4 Mike de Jong AV Hera 2:27,37 2:26,70
5 Bruce Levenswaard AV Fortuna 2:41,42 2:37,89
6 Gert Groot AV Hera 2:46,38 ---
7 Bram Wiegering AV Hera 3:11,89 ---
Zeb Tesselaar AV Hera DNS ---
Dmitri Sabados AV Hera DNS 2:28,06
Simon Visagie AV Hera DNS 2:48,95

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 2:12,36 ---
2 Dante Cronie AV Trias 2:17,10 2:15,78
3 Tygo van Rijn AV Hera 2:17,48 2:29,26
4 Stan Happe AV Hera 2:32,01 2:20,97
5 Mees van der Loo AV Hera 2:33,68 2:34,85
6 Koen Petersen AV Hera 2:36,66 2:33,81
7 Finn Sanders AV Hera 2:41,78 2:55,21
8 Dain Bos AV Hera 2:46,77 ---
9 Thomas van Gils AV Hera 3:01,56 ---
10 Jasper Castricum AV Hera 3:13,10 ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tim de Jong AV Hera 2:25,86 2:39,86
2 Milan Zuurbier AV Hera 2:30,77 2:53,63
3 Dion van Beek AV Fortuna 3:05,96 ---
4 Tygo Wiecherink AV Hera 3:28,19 4:10,26

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Rosalie te...uggencate AV Hera 2:09,44 2:11,57
2 Delilah Hilgerink AV Hera 2:15,78 2:18,71
3 Nikki Bot AV Hera 2:19,58 2:22,90
4 Kim Duin AV Hera 2:21,53 2:22,04
5 Desteny Va... Kasteele Hollandia 2:41,92 ---
6 Judy Sjoers AV Hera 2:41,93 3:01,10
7 Tess Munts AV Hera 2:49,15 2:24,14

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte Happe AV Hera 2:09,26 2:15,06
2 Jonna Eising AV Hera 2:14,27 2:23,05
3 Emma Simon AV Hera 2:18,35 2:28,25
4 Floor van Gent AV Hera 2:19,15 2:37,38
5 Fenna Visser AV Hera 2:35,21 2:40,00
6 Eveline Kappar AV Hera 2:37,01 2:39,27
7 Kira Bremer AV Hera 2:49,11 2:44,01

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fenna van Wijk AV Lycurgus 2:06,23 ---
2 Emma Le Blansch Hollandia 2:12,19 2:09,00
3 Sophie de Haas SAV 2:15,37 ---
4 Lana Sanches AV Hera 2:58,15 2:52,17
5 Alissa Mooij AV Hera 3:24,82 ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Castricum AV Hera 2:43,88 ---
2 Ashley Levenswaard AV Fortuna 2:50,89 2:39,61
3 Karlijn Kramer AV Hera 2:52,12 3:05,67
4 Tessa Zwaanenburg AV Hera 2:53,67 3:03,29
5 Lieke Bot AV Hera 3:10,33 3:04,27
6 Indy van K... Denneman AV Hera 3:21,47 3:20,99
7 Tess Verheezen AV Fortuna 3:29,84 ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fienne Overtoom AV Hera 2:36,10 3:07,73
2 Annemieke Iyimen AV Hera 2:46,58 2:49,76
3 Jasmine de Haas SAV 2:55,28 ---
4 Fem van der Loo AV Hera 3:04,11 3:10,83
5 Noa Sanders AV Hera 3:12,12 3:26,78
6 Ashlynn Yard AV Hera 3:37,26 4:00,93