Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Dylan Langeveld DEM 4,61 +0.0 m/s4,10 542
2 Ezra Verboom HLLM 4,49 +0.0 m/s--- 517
3 Levi van Diest AV Lycurgus 4,44 +0.0 m/s--- 506
4 Sjoerd van der Sel KAV Holland 4,40 +0.0 m/s--- 498
5 Luuk Meesters KAV Holland 4,37 +0.0 m/s--- 492
6 David Cairo Phanos 4,27 +0.0 m/s--- 472
7 Harm Steehouwer KAV Holland 4,10 +0.0 m/s--- 438
8 Marijn Sluis AV Suomi 4,06 +0.0 m/s--- 430
9 Martijn Bakker AV Trias 4,03 +0.0 m/s--- 424
9 Lars Janssen DEM 4,03 +0.0 m/s--- 424
11 Joost van Deudekom AV Lycurgus 4,01 +0.0 m/s4,15 420
12 Raphael Winkel KAV Holland 3,94 +0.0 m/s3,80 406
12 Mats Beentjes DEM 3,94 +0.0 m/s--- 406
14 Wesley van...as de Bie HLLM 3,86 +0.0 m/s--- 390
15 Thomas Bakker DEM 3,74 +0.0 m/s--- 366
16 Timo van der Stoep DEM 3,64 +0.0 m/s--- 346
17 Camiel Bakker DEM 2,46 +0.0 m/s--- 110
Duncan Steenbakker AV Lycurgus DNS 4,32 0
Gregory 't Hoen AV Aalsmeer DNS --- 0
Dré Pinas DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sil Negenman KAV Holland 5,78 +0.0 m/s--- 770
2 Jesse Pupping AV Lycurgus 5,52 +0.0 m/s5,53 721
3 Jos Hoogewerf KAV Holland 5,42 +0.0 m/s5,38 702
4 Igor Uiterwijk KAV Holland 5,28 +0.0 m/s4,79 675
5 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,02 +0.0 m/s--- 625
6 Jay Beelen AV Trias 5,01 +0.0 m/s--- 623
7 Maarten Quaars KAV Holland 4,86 +0.0 m/s--- 593
8 Rens Groot Startbaan 4,84 +0.0 m/s5,41 589
9 Mika Taag KAV Holland 4,75 +0.0 m/s--- 570
10 Martijn Beekhuis KAV Holland 4,73 +0.0 m/s--- 566
11 Onyema Adigida Startbaan 4,65 +0.0 m/s5,60 550
12 Casper van den Top AV Lycurgus 4,63 +0.0 m/s--- 546
13 Bas van Dijk AV Lycurgus 4,60 +0.0 m/s--- 540
14 Tijn Pronk KAV Holland 4,52 +0.0 m/s4,54 523
15 Hugo Stuart HLLM 4,41 +0.0 m/s--- 500
16 Mike van Dijk AV Haarlem 4,38 +0.0 m/s--- 494
17 Milan Weeda Startbaan 4,34 +0.0 m/s--- 486
18 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 4,33 +0.0 m/s--- 484
19 David Möhringer AV Hera 4,31 +0.0 m/s--- 480
20 Thomas Bruyn AV Lycurgus 4,03 +0.0 m/s--- 424
21 Thomas Arensman NEAV 4,02 +0.0 m/s4,30 422
22 Jan Mesman HLLM 4,01 +0.0 m/s--- 420
23 Koen Kroep AV Suomi 4,00 +0.0 m/s--- 418
24 Marijn Wigchert AV Suomi 3,96 +0.0 m/s--- 410
25 Marten Voorberg AV Lycurgus 3,74 +0.0 m/s--- 366
26 Lucas Tuinier KAV Holland 3,30 +0.0 m/s--- 278
Maarten va...der Linde HLLM DNS --- 0
Tijmen Schouws Phanos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Britt Nederveen Hollandia 4,26 +0.0 m/s--- 470
2 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,23 +0.0 m/s4,56 464
3 Sindy de Bruijn AKU 4,11 +0.0 m/s--- 440
4 Roos Poldervaart AV Trias 3,91 +0.0 m/s--- 400
5 Ilse Hogeveen HLLM 3,85 +0.0 m/s--- 388
6 Thyra Terweij NEAV 3,82 +0.0 m/s--- 382
6 Danique Visser DEM 3,82 +0.0 m/s--- 382
8 Milou Kaestner HLLM 3,76 +0.0 m/s--- 370
9 Noa Zand AV Lycurgus 3,73 +0.0 m/s--- 364
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 3,69 +0.0 m/s4,07 356
11 Laura Wilde NEAV 3,62 +0.0 m/s4,00 342
12 Marit Kamp DEM 3,55 +0.0 m/s--- 328
13 Bo van der Aar DEM 3,36 +0.0 m/s--- 290
14 Meinou Janssen AV Atos 3,19 +0.0 m/s3,29 256
15 Sara v.d. Geest DEM 3,15 +0.0 m/s--- 248
16 Mirte Janssen DEM 3,13 +0.0 m/s--- 244
17 Misha Klein DEM 3,10 +0.0 m/s--- 238
18 Daphne van Os HLLM 3,05 +0.0 m/s--- 228
19 Vera Blank Phanos 2,74 +0.0 m/s--- 166
19 Jasmijn Welling Startbaan 2,74 +0.0 m/s3,21 166
21 Raisa Diehl AV Lycurgus 2,69 +0.0 m/s--- 156
21 Milana Sikkema AV Lycurgus 2,69 +0.0 m/s--- 156
23 Milou Jongeneel NEAV 2,64 +0.0 m/s3,48 146
24 Iris Bolhuis HLLM 2,63 +0.0 m/s--- 144
Simone Schouws Phanos DNS --- 0
Amber Knippen AV Trias DNS --- 0
Ella Vjér...Mosselman SAV DNS 4,13 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robina Negenman KAV Holland 4,42 +0.0 m/s--- 502
2 Fay Witte KAV Holland 4,38 +0.0 m/s--- 494
3 Mara Cotterink AV Lycurgus 4,34 +0.0 m/s--- 486
4 Rosalie Breems KAV Holland 4,27 +0.0 m/s--- 472
5 Britt Rodenburg AV Lycurgus 4,19 +0.0 m/s--- 456
6 Charon Lak AV Lycurgus 4,15 +0.0 m/s4,33 448
7 Sarah van Ekeris KAV Holland 3,92 +0.0 m/s--- 402
8 Julia Arlotti KAV Holland 3,86 +0.0 m/s--- 390
9 Nikki Taag KAV Holland 3,85 +0.0 m/s--- 388
10 Jip de Waard AV Trias 3,82 +0.0 m/s--- 382
10 Rosa Kuin AV Hera 3,82 +0.0 m/s3,46 382
12 Nienke Madderom AV Trias 3,64 +0.0 m/s--- 346
13 Isla Schenk AV 1923 3,63 +0.0 m/s4,01 344
14 Deborah Leguit DEM 3,57 +0.0 m/s3,99 332
15 Paulien Idema AKU 3,48 +0.0 m/s--- 314
15 Denise Overweel AV 1923 3,48 +0.0 m/s4,30 314
17 Fabiënne Müller AV Lycurgus 3,47 +0.0 m/s4,16 312
17 Lieke ten Wolde AV 1923 3,47 +0.0 m/s--- 312
19 Mila Kneefel AV Lycurgus 3,46 +0.0 m/s--- 310
20 Julia Cra...n Bogaart Startbaan 3,37 +0.0 m/s--- 292
20 Mette Elgersma AV Haarlem 3,37 +0.0 m/s--- 292
22 Inez Bernard KAV Holland 3,29 +0.0 m/s--- 276
23 Renee Zwijnenburg Startbaan 3,18 +0.0 m/s--- 254
24 Isabel Scheltema KAV Holland 3,17 +0.0 m/s--- 252
25 Karin Mollee AV Lycurgus 3,10 +0.0 m/s--- 238
26 Ella Cram...n Bogaart Startbaan 2,93 +0.0 m/s--- 204
27 Silke Jansen AV Hera 2,60 +0.0 m/s--- 138
Marthe Welkzijn Phanos DNS 3,52 0
Laura te Brake Startbaan DNS --- 0
Samantha Frinking AV Lycurgus DNS --- 0
Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 4,77 0
Afra Jiya AV Lycurgus DNS --- 0
Rachel Aarsen AV Aalsmeer DNS --- 0
Yoelle Sc...n Westrum DEM DNS --- 0