Uitslagen Jongens Junior A Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sergio van der Meide PAC 13,91 14,15 13,35 13,70 13,88 X 14,15 +4.1 m/s13,50
2 Daan Hoomoedt PAC 13,60 13,92 - - 13,81 - 13,92 +4.0 m/s14,01
3 Martijn Geerts AV Sparta X 13,24 13,23 13,37 13,29 13,60 13,60 +0.7 m/s13,30
4 Joshua Wegman Leiden 12,86 13,03 12,60 13,54 X 13,47 13,54 +3.4 m/s13,53
5 Mattias Nab AAV `36 13,04 13,17 13,09 X 13,29 13,29 +2.3 m/s13,46
6 Jasper de Vries SPWS 13,02 12,51 12,10 12,01 12,23 12,52 13,02 +2.9 m/s12,26
7 Guido Persoon Olympus `70 12,53 12,87 12,29 12,31 12,55 12,07 12,87 +3.5 m/s12,76
8 Jarin van der Kooi AV Impala 12,30 12,01 12,30 12,20 12,48 12,11 12,48 +4.1 m/s12,85
9 Vyron Saridin DEM 12,08 11,87 X 12,08 +1.8 m/s12,31

Uitslagen Jongens Junior B Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Fabian Biondina Spado 13,62 - 13,54 13,84 - 13,81 13,84 +0.3 m/s13,95
2 Brett Duff AV Sparta 13,38 13,38 - X 13,32 - 13,38 -0.2 m/s13,46
3 Floris Nolet PH 12,86 X 13,04 X X 13,27 13,27 +0.5 m/s12,76
4 Ton van Mameren Altis X X 13,00 13,04 12,84 X 13,04 -0.7 m/s12,99
5 Bram van der Laan GACH 12,67 12,50 12,49 12,63 12,07 13,00 13,00 -0.3 m/s12,47
6 Job Lukas Geerds AV 1923 12,52 12,81 12,69 12,37 12,86 12,79 12,86 +0.1 m/s12,92
7 Jermo Harper ARV Ilion X 12,41 - 12,39 X X 12,41 12,36

Uitslagen Meisjes Junior A Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Britta de Haan Phanos 11,86 11,57 11,57 11,82 11,68 - 11,86 +2.0 m/s11,80
2 Judeska Sheppard Rotterdam 11,75 11,71 11,45 11,70 11,71 X 11,75 +3.5 m/s11,99
3 Edikan Ekpo Haag 11,52 X 11,53 X 11,38 11,43 11,53 +2.5 m/s11,72
4 Sophie Jebose AAC 11,24 X 10,87 10,57 10,78 X 11,24 +1.4 m/s11,32
5 Laurien Theunissen AV Unitas 9,93 X 10,46 10,57 X 11,07 11,07 +2.0 m/s11,15
6 Sanne van Drunen Almere `81 10,28 X 10,43 10,25 10,38 10,69 10,69 +1.7 m/s10,90
7 Amina Schellekens Phanos 10,08 10,42 10,04 9,99 9,95 X 10,42 +3.1 m/s10,41

Uitslagen Meisjes Junior B Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni X 11,57 11,07 11,16 11,00 11,07 11,57 +0.5 m/s11,64
2 Kellynsia Leerdam U-Track 11,14 11,29 11,43 11,55 11,56 11,17 11,56 +0.3 m/s11,02
3 Nikki Boon Flevo Delta 11,12 X 11,01 11,18 11,33 X 11,33 +0.2 m/s11,42
4 Femke Jonker AV Hera 10,80 X 10,96 11,14 11,12 11,29 11,29 +0.0 m/s11,18
5 Eline Dalderop GACH 11,14 10,81 11,17 X X 10,79 11,17 -0.6 m/s11,05
6 Margo Schippers AV Rijssen 10,78 10,93 10,81 10,74 10,81 10,98 10,98 -0.1 m/s11,04
7 Hanna van der Zalm PH 9,98 10,36 10,52 10,25 10,37 X 10,52 +0.8 m/s10,18
8 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,06 10,05 9,86 9,99 X 9,92 10,06 +0.0 m/s10,59
Terri Talan Heerenveen X X X NM 10,06