Uitslagen Jongens Junior A 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Isayah Boers Phanos 10,63Q +0.3 m/s10,71
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,66Q +1.0 m/s10,92
3 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71Q +0.3 m/s11,03
4 Onyema Adigida Phanos 10,75Q +0.3 m/s11,22
5 Gedyone Augusta Rotterdam 10,81Q +0.3 m/s10,99
6 Daan Lubberdink Ciko `66 10,86q +0.3 m/s11,01
7 Jordan Knops PAC 10,94Q +1.0 m/s11,10
8 Levi Hazes AV 1923 11,01q +1.0 m/s11,03
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,01 +0.3 m/s11,08
10 Sander Koops SPWS 11,02 +1.0 m/s11,20
11 Netanel Dorothea AV Sparta 11,07 +0.3 m/s11,17
12 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,14 +1.0 m/s11,17
13 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,17 +0.3 m/s11,16
14 Justin Verheul SPOB 11,17 +0.3 m/s11,18
15 Shuraimy Bito Rotterdam 11,24 +0.3 m/s11,21
16 Kevin Deur AV Sparta 11,27 +1.0 m/s11,31
17 Stan Ritzer Flevo Delta 11,31 +1.0 m/s11,47
18 Tiemen Pulles DVTR 11,33 +0.3 m/s11,25
19 Wislet de Hair Spado 11,42 +0.3 m/s11,43
20 Remly Vry Phanos 11,46 +0.3 m/s11,38
21 Ole van der Horst Eindhoven 11,46 +0.3 m/s11,48
22 Jan Polman Nijmegen 11,48 +0.3 m/s11,43
23 Mischa Lips ARV Ilion 11,48 +1.0 m/s11,39
24 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,48 +0.3 m/s11,42

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,84Q -0.5 m/s10,84
2 Pim van Bakel PH 10,98Q +1.0 m/s11,11
3 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,00Q +1.0 m/s11,12
4 Nsikak Ekpo Haag 11,08Q +0.1 m/s11,01
5 Isiah Emanuelson PAC 11,12Q +0.1 m/s11,39
6 Brett Duff AV Sparta 11,16q +0.1 m/s11,16
7 Koen Hoedjes AV Hera 11,28Q -0.5 m/s11,41
8 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,28q +1.0 m/s11,21
9 Elgemar Laker Rotterdam 11,30 -0.5 m/s11,41
10 Damian Felter PAC 11,31 +1.0 m/s11,34
11 Julian Jansen AV NOP 11,35 +0.1 m/s11,44
12 Johannes Gaba Rotterdam 11,37 +1.0 m/s11,51
13 Marnix van der Burg Leiden 11,38 -0.5 m/s11,46
14 Justin Raijmakers U-Track 11,39 +0.1 m/s11,33
15 Xavi Mo-Ajok Spark 11,40 +1.0 m/s11,49
16 Stephan Van der Jagt AV `47 11,45 -0.5 m/s11,29
17 Jan Roelof Veyer Start `78 11,47 +1.0 m/s11,50
18 Raoul van de Laar NEAV 11,47 -0.5 m/s11,35
19 Jonathan Pronk Haag 11,54 +0.1 m/s11,54
20 Gabriël ...rnelissen GACH 11,55 +0.1 m/s11,51
21 DSean Holaman SPWS 11,55 -0.5 m/s11,59
22 Lars Adriaanse Haag 11,55 +1.0 m/s11,50
23 Olle Van der Walle AV Attila 11,65 +0.1 m/s11,48
24 Tobias Steevensz AV Passaat 11,76 -0.5 m/s11,54

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Minke Bisschops AV Unitas 12,02Q +0.1 m/s12,00
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,14Q +0.3 m/s12,42
3 Birgit Olislagers Maastricht 12,40Q +0.3 m/s12,64
4 Kadidja Sangare AAV `36 12,43Q +0.1 m/s12,51
5 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,49Q +0.7 m/s12,50
6 Séphora Bancé AV Passaat 12,54Q +0.7 m/s12,59
7 Valéria Montijn CAV Energie 12,54q +0.7 m/s12,65
8 Miro Vlasman Phanos 12,58q +0.3 m/s12,55
9 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,60 +0.1 m/s12,70
10 Simi Pater U-Track 12,69 +0.7 m/s12,70
11 Iris Veldt Groningen 12,70 +0.1 m/s12,82
12 Ilse Hogeveen HLLM 12,80 +0.7 m/s12,81
13 Xiorèse Romero AV Trias 12,81 +0.3 m/s13,01
14 Sanne Haagsma HRRR 12,82 +0.3 m/s12,94
15 Emy Guikema Groningen 12,82 +0.3 m/s12,79
16 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,83 +0.1 m/s12,84
17 Nasya Ramirez Rotterdam 12,85 +0.7 m/s12,95
18 Grace - Ann Pronk Haag 12,86 +0.3 m/s12,78
19 Suzan Plat AV PEC 1910 12,95 +0.3 m/s12,95
20 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,96 +0.7 m/s12,99
21 Isis Hordijk HLLS 13,00 +0.1 m/s12,93
21 Sica Verwasch AV Unitas 13,00 +0.7 m/s12,99
23 Brecht van der Vliet Groningen 13,08 +0.1 m/s13,16
24 Anouk Schoop AV NOP 13,46 12,98