Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Youri Sheppard Spado 47,76 44,56 45,46 47,76 ---

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Matthijs Roos AV `56 24,55 27,84 27,92 27,92 ---

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Robbert Maas Spado 42,43 41,67 42,43 44,35
2 Rens Schuit SCSP 21,12 20,38 21,12 ---
3 Jovi Koens Wemeldinge 17,31 18,63 18,63 ---
4 Tobias de Zeeuw SCSP DQ 18,60 18,60 ---
5 Roan Hekkers Wolphaartsdijk DQ 16,23 16,23 ---
Jesse van ...ikkenberg AV `56 - - DNS ---
Dylan Bouwhuizen RK HAV - - DNS ---
Chris Wieles SCSP DQ DQ DQ ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 33,48 27,79 33,48 37,57
2 Daan Schuit SCSP 27,60 30,74 30,74 ---
3 Kasper Koopman DNMC 16,61 21,56 21,56 12,00
4 Remco de Baar AV `56 16,51 13,97 16,51 ---
5 Sem Euser Middelburg 16,48 DQ 16,48 ---
6 Quinten Mertens AV `56 13,80 15,58 15,58 ---
7 Nino vd Berg Goes DQ 13,25 13,25 ---
8 Koen Steenblok AV `56 9,82 9,31 9,82 ---
9 Rody Dees AV `56 7,67 9,26 9,26 ---
Robin Bouwhuizen RK HAV - DNS ---
Mart Kapteijn AV `56 DQ DQ DQ ---

Uitslagen Masters mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ronald Rasenberg Delta Sport 34,89 37,55 35,06 37,55 ---
2 Emile Fabry SCSP 33,59 35,58 34,84 35,58 ---
3 Patrick Baeke Belgie 27,15 32,68 32,44 32,68 ---
4 Etienne Schuit SCSP DQ 26,67 29,52 29,52 ---
5 Jos de Kreek SCSP 28,68 27,55 DQ 28,68 ---
6 Remco Kapteijn AV `56 DQ 20,51 DQ 20,51 ---

Uitslagen Masters vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
Nanette va...een-Koers AV `56 - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Esther Bolle AV `56 21,08 18,81 21,91 21,91 ---
2 Brigitte de Graaf AV `56 DQ 16,75 18,03 18,03 ---
Nanne Gelderblom AV `56 - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 28,51 26,39 22,78 28,51 ---
2 Suzanne Verschuren SCSP 18,08 20,01 21,44 21,44 ---
3 Lisa Kapteijn AV `56 17,34 17,45 17,75 17,75 ---
4 Anouk Leenheer Delta Sport 15,60 DQ 15,78 15,78 ---
5 Fleur Leenheer Delta Sport 11,68 12,98 14,11 14,11 ---
6 Sanne de Baar AV `56 12,49 DQ 11,50 12,49 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Alysa Sheppard Spado 27,84 26,92 24,24 27,84 ---
2 Amy de Graaf AV `56 20,70 18,85 19,54 20,70 ---
3 Georgette Thilleman RK HAV 17,88 20,58 18,32 20,58 ---
4 Femke van Sluijs AV `56 9,09 14,84 13,53 14,84 ---
5 Fenne Pellaers AV `56 10,74 DQ 14,61 14,61 ---
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 DQ DQ 7,34 7,34 ---
7 Marit Simonse AV `56 DQ DQ 5,63 5,63 ---
Yara Karelse AV `56 - - - DNS ---
Karlijn Steenhart AV `56 - - - DNS ---

Uitslagen Senioren mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thomas Eisenga Halsteren 36,76 35,86 37,44 37,44 ---
2 Joel Hillebrand Delta Sport DQ 31,14 DQ 31,14 26,37
Dries Meeusen Belgie - - - DNS 62,40

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jolanda 't Jong Delta Sport 25,87 25,47 DQ 25,87 ---
2 Nadine De Rijke Delta Sport 17,45 18,73 19,23 19,23 ---