Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Brent van Herck Belgie 5,24 +0.0 m/s5,39
2 Delano Dresens Typhoon 4,84 +0.0 m/s---
3 Stijn van den Broek AV Attila 4,29 +0.0 m/s---
4 Luuk Eijgenraam Scorpio 4,16 +0.0 m/s---
5 Rik Herijgens DJA 3,90 +0.0 m/s---
6 Sander Verweij Taxandria 3,07 +0.0 m/s---
Floris Meeuwse AV Attila DNS ---
Millenshen Gerard AV Attila DNS ---
Yuri Engels AV Attila DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jochem van Boekel Typhoon 4,18 +0.0 m/s---
1 Douwe Demoulin AV Sprint 4,18 +0.0 m/s---
3 Daan Verhoeven AV Attila 3,57 +0.0 m/s---
4 Puck Kuypers AV Attila 3,25 +0.0 m/s---
5 Ryan Woestenberg Taxandria 3,09 +0.0 m/s---
6 Casper Slangen AV Attila 3,00 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Boris Sniekers Eindhoven 4,01 +0.0 m/s--- 520
2 Bart Mol DJA 3,92 +0.0 m/s--- 502
3 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven 3,68 +0.0 m/s3,60 454
4 Dinand Weerts HAC 3,40 +0.0 m/s--- 398
4 Ryan Jansen Scorpio 3,40 +0.0 m/s--- 398
6 Roan van Vessem Scorpio 3,39 +0.0 m/s--- 396
7 Joris Klein DJA 3,32 +0.0 m/s--- 382
8 Mathys Vermeulen AV Attila 3,24 +0.0 m/s--- 366
9 Kamiel Watzeels AV Attila 3,23 +0.0 m/s--- 364
10 Wouter Kortman Atledo 3,17 +0.0 m/s--- 352
10 Jeroen van Lith HAC 3,17 +0.0 m/s--- 352
12 Sam van der Burgt AV Attila 2,98 +0.0 m/s--- 314
13 Timo Klomp HAC 2,90 +0.0 m/s--- 298
14 Pepijn Wijnen Atledo 2,62 +0.0 m/s--- 242
Bastiaan Meeuwse AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Stijn Hendriks Scorpio 4,51 4,86 4,62 4,86 +0.0 m/s--- 693
2 Tim Klein DJA 4,71 4,79 4,63 4,79 +0.0 m/s--- 678
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,30 4,18 4,27 4,30 +0.0 m/s--- 578
4 Kevin Haans AV Attila 4,03 4,17 3,93 4,17 +0.0 m/s--- 552
5 Jules Karremans AV Attila 4,03 3,85 3,78 4,03 +0.0 m/s--- 524
6 Milan Watzeels AV Attila 3,83 3,89 3,95 3,95 +0.0 m/s--- 508
7 Ian van Dijk HAC 3,72 DQ DQ 3,72 +0.0 m/s--- 462
8 Max Kreeft AV Spiridon DQ 3,58 3,69 3,69 +0.0 m/s--- 456
9 Jonas Gommers DJA 3,59 3,05 3,59 +0.0 m/s--- 436
10 James Ramzan AV Attila 3,58 3,54 3,54 3,58 +0.0 m/s--- 434
11 Ruud Haagh AV Spiridon 3,53 3,36 3,55 3,55 +0.0 m/s--- 428
12 Rick Damen AV Attila 3,06 3,43 DQ 3,43 +0.0 m/s--- 404
13 Gero Daamen AV Attila DQ 3,23 3,04 3,23 +0.0 m/s--- 364
14 Joep Spijkers AV Attila 3,18 3,18 3,20 3,20 +0.0 m/s--- 358
14 Thijn Snels AV Attila 3,01 3,20 3,12 3,20 +0.0 m/s--- 358
16 Yann van de Spijker DES 2,88 2,66 3,09 3,09 +0.0 m/s--- 336
17 Jorn Buijs AV Attila 3,00 2,84 2,90 3,00 +0.0 m/s--- 318
18 Matthijs Slangen AV Attila 2,98 2,89 2,63 2,98 +0.0 m/s--- 314
19 Steijn Timmers AV Spiridon 2,90 2,69 2,71 2,90 +0.0 m/s--- 298
20 Rion van Eerd HAC 2,74 2,17 2,48 2,74 +0.0 m/s--- 266
20 Maarten Rooseboom Scorpio 2,74 2,62 2,50 2,74 +0.0 m/s--- 266

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon 3,47 +0.0 m/s--- 412
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 3,44 +0.0 m/s--- 406
3 Frank Bekkers AV Spiridon 3,33 +0.0 m/s--- 384
3 Daan van Dessel DJA 3,33 +0.0 m/s--- 384
5 Emiel Tax DJA 3,16 +0.0 m/s--- 350
6 Zeb van den Hurk DES 3,14 +0.0 m/s--- 346
7 Tobias van Opstal Eindhoven 3,13 +0.0 m/s--- 344
8 Daan van der Made Scorpio 3,06 +0.0 m/s--- 330
9 Mathijs van Os AV Attila 2,83 +0.0 m/s--- 284
10 Martijn Rooseboom Scorpio 2,76 +0.0 m/s--- 270
11 Imeno Weber AV Attila 2,52 +0.0 m/s--- 222
12 Thijs Picokrie AV Attila 2,19 +0.0 m/s--- 156

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 3,34 +0.0 m/s--- 386
2 Lars van de Broek AV Attila 2,60 +0.0 m/s--- 238
3 Alain Willems 's-Gravenhage 1,71 +0.0 m/s--- 60

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bas van der Made Scorpio 2,44 +0.0 m/s--- 206
2 Jelle Kreeft AV Spiridon 2,43 +0.0 m/s--- 204
3 Sam Boender Eindhoven 2,30 +0.0 m/s--- 176
4 Luuk Steenbakkers AV Attila 2,11 +0.0 m/s--- 140
5 Gijs van Berkel AV Attila 2,02 +0.0 m/s--- 122

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren Verspringen

# Naam Res OBP
1 Burak Kaymakar AV Attila 3,87 +0.0 m/s---
2 Jos Rolsma AV Attila 3,68 +0.0 m/s---
3 Dimitri Kruitwagen AV Attila 3,34 +0.0 m/s---
4 Lieneke Bakker AV Attila 1,80 +0.0 m/s---
5 Noortje Aerts AV Attila 1,35 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren Verspringen

# Naam Res OBP
1 Robinson Stein AV Attila 4,13 +0.0 m/s---
2 Vaughn van den Hoek AV Attila 3,42 +0.0 m/s---
3 David Joore AV Attila 2,50 +0.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBP
1 Femke Frijters DJA 4,66 +0.0 m/s---
2 Anne Hoeke AV Attila 4,56 +0.0 m/s---
3 Evi van Bladel ACW `66 4,36 +0.0 m/s---
4 Fleur Bastiaansen DJA 4,17 +0.0 m/s---
5 Sanne Kastelijn AVGM 4,12 +0.0 m/s---
6 Lonneke Westermann AV Attila 4,06 +0.0 m/s---
7 Elise Jocaille ACW `66 3,98 +0.0 m/s---
8 Fay Kitzen Eindhoven 3,91 +0.0 m/s---
9 Marit Mulders Taxandria 3,53 +0.0 m/s---
10 Hester Kleuskens ACW `66 3,10 +0.0 m/s---
Zoë Meyer AV Sprint DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lotte van Ham AV Sprint 3,41 +0.0 m/s--- 400
1 Aurelia Davis AV Sprint 3,41 +0.0 m/s--- 400
3 Milena Weber AV Attila 3,36 +0.0 m/s--- 390
4 Anouk van Jeveren Scorpio 3,34 +0.0 m/s--- 386
5 Sofie Klein DJA 3,16 +0.0 m/s--- 350
6 Iris Verschure AV Attila 3,15 +0.0 m/s--- 348
6 Anouk Boomaerts DJA 3,15 +0.0 m/s--- 348
8 Luka Harahap AV Attila 2,84 +0.0 m/s--- 286
9 Suzan Joswig Scorpio 2,71 +0.0 m/s--- 260
10 Tess Kemner DES 2,52 +0.0 m/s--- 222

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hanna van Baast AV Attila 4,25 +0.0 m/s--- 568
2 Susan Korevaar AV Attila 3,56 +0.0 m/s--- 430
3 Barbara Karremans AV Attila 3,55 +0.0 m/s--- 428
4 Maartje R...senschoon DES 3,54 +0.0 m/s3,48 426
5 Fleur Boender Eindhoven 3,48 +0.0 m/s--- 414
6 Veerle van Erp FT67 3,23 +0.0 m/s3,22 364
7 Danique Schalk AV Spiridon 3,08 +0.0 m/s--- 334
8 Marit Griep Scorpio 3,00 +0.0 m/s--- 318
9 Fleur van Hest AV Attila 2,64 +0.0 m/s--- 246
9 Merel Fernandes AV Attila 2,64 +0.0 m/s--- 246
11 Janna Bergink AV Attila 2,42 +0.0 m/s--- 202
12 Janne van Holland AV Attila 2,41 +0.0 m/s--- 200
Bo Spoor HAC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ifelunwa Igwala AV Attila 3,24 +0.0 m/s--- 366
2 Cyri Brethouwer Scorpio 2,98 +0.0 m/s--- 314
3 Maebh van Dijk HAC 2,93 +0.0 m/s--- 304
4 Margit van Son Scorpio 2,92 +0.0 m/s--- 302
5 Lotte Griep Scorpio 2,82 +0.0 m/s--- 282
6 Floor Verhoeven AV Attila 2,63 +0.0 m/s--- 244
7 Tessa de Jong AV Attila 2,57 +0.0 m/s--- 232
8 Nora Buijs AV Attila 2,55 +0.0 m/s--- 226
9 Claire van den Hurk HAC 2,49 +0.0 m/s--- 216
10 Madelief Ruijters AV Attila 2,44 +0.0 m/s--- 206
10 Noortje Janssen AV Attila 2,44 +0.0 m/s--- 206
12 Jhiti de Rooij AV Attila 2,42 +0.0 m/s--- 202
Noëlle Schalk AV Spiridon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anna Timmers AV Spiridon 2,72 +0.0 m/s--- 262
2 Merel van Hooijdonk AV Spiridon 2,62 +0.0 m/s--- 242
3 Mila Strooper AV Attila 2,59 +0.0 m/s--- 236
4 Emma Gitz AV Attila 2,27 +0.0 m/s--- 172
5 Ghislaine Schalk AV Spiridon 2,23 +0.0 m/s--- 164
6 Daniek van Loon DAK 2,20 +0.0 m/s--- 158
7 Femke Timmermans AV Attila 2,03 +0.0 m/s--- 122
8 Lieke van Berkel AV Attila 1,96 +0.0 m/s--- 110
9 Minke Leijten AV Attila 1,92 +0.0 m/s--- 102
10 Mirre Wijnen Atledo 1,78 +0.0 m/s--- 74
11 Sophy Naafs AV Spiridon 1,68 +0.0 m/s--- 54

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Faylinn Jansen Scorpio 2,28 +0.0 m/s--- 172
2 Esther van Os AV Attila 2,26 +0.0 m/s--- 168
3 Sofie van Wouwe HAC 1,98 +0.0 m/s--- 114
4 Sanne Olislagers FT67 1,68 +0.0 m/s--- 54

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
Ilham Lamine 's-Gravenhage --- ---