Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Domingos Muanza AV Attila 10,45 130,00
Cas van Eersel AV Sprint DNS ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Scott Pols Atledo 10,47 ---
2 Niels Verheugd Atledo 10,28 103,00
3 Noah Wijnings AV Spiridon 10,02 ---
4 Olivier van Namen DJA 9,74 ---
5 Tim Verhoeven AV Attila 9,23 ---
6 Bob Bugter AV Attila 7,64 ---
Sam van der Pol Atledo DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rogier Derksen Typhoon 10,53 ---
2 Phill Pols Atledo 10,51 ---
3 Taro Swart AV Spiridon 9,75 10,32
4 Gijs van Berkel AV Attila 9,42 ---
5 Aart Weijers ACW `66 6,70 ---
6 Roel Schaffelaars Taxandria 6,08 ---

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 14,67 15,67
2 Teun van Oirschot Taxandria 8,32 ---
3 Loek Appeldoorn AVGM 7,59 ---
4 Luuk Eijgenraam Scorpio 6,91 ---

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tom van Schijndel AVGM 8,01 ---
2 Douwe Demoulin AV Sprint 6,89 ---
3 Puck Kuypers AV Attila 5,37 ---
4 Casper Slangen AV Attila 3,48 ---

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Burak Kaymakar AV Attila 6,91 ---
2 Jos Rolsma AV Attila 5,76 ---
3 Dimitri Kruitwagen AV Attila 5,24 ---
4 Noortje Aerts AV Attila 4,00 ---
5 Lieneke Bakker AV Attila 3,99 ---

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robinson Stein AV Attila 6,43 ---
2 Vaughn van den Hoek AV Attila 4,32 ---
3 David Joore AV Attila 4,07 ---

Uitslagen Masters mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Frank Pols Atledo 9,10 ---
2 Ruud van Loon DAK 8,14 ---
3 Hans Drijvers AV Attila 8,04 ---
4 Paul Swart AV Spiridon 7,44 7,99
5 Rinie Kreeft AV Spiridon 5,99 ---
Jeroen Munsters Eindhoven NM ---
Jeroen Farla Atledo DNS ---

Uitslagen Masters vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bieneke Bauling Eindhoven 8,19 ---
2 Susan Römgens AV Sprint 7,49 80,00
3 Jolanda Kreeft AV Spiridon 5,17 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Enya Hoogewoning Typhoon 11,46 119,10
2 Liza Jonkergouw AV Spiridon 9,72 ---
3 Minke Huijbregts Eindhoven 8,15 ---
4 Djaane Abdulrahman ACW `66 5,03 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 9,67 ---
2 Sophie van der Spoel HRCL 8,42 ---
3 Bowien Snepvangers DJA 8,14 ---
4 Sanne Appels AV Attila 7,00 ---
5 Iris Lucas DES 6,78 ---
6 Amber van de Merwe HRCL 6,71 ---
Pien de Lange ACW `66 DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anouk Boomaerts DJA 5,63 --- 383
2 Anouk van Jeveren Scorpio 5,55 --- 378
3 Sofie Klein DJA 5,44 --- 370
4 Aurelia Davis AV Sprint 5,35 --- 365
5 Luka Harahap AV Attila 4,71 --- 321
6 Suzan Joswig Scorpio 4,61 --- 314
7 Milena Weber AV Attila 4,43 --- 301
8 Lotte van Ham AV Sprint 4,37 --- 297
9 Iris Verschure AV Attila 3,98 --- 268
10 Tess Kemner DES 3,02 --- 190

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
Ilham Lamine 's-Gravenhage --- ---

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
Lucas Bertone Zuid-Afrika DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten