Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Boris Sniekers Eindhoven 9,55 +0.2 m/s--- 549
2 Bart Mol DJA 9,75 -0.5 m/s--- 517
3 Roan van Vessem Scorpio 9,91 +0.2 m/s--- 492
4 Timo Klomp HAC 10,09 +0.2 m/s--- 464
5 Mathys Vermeulen AV Attila 10,22 -0.5 m/s--- 443
6 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven 10,25 +0.2 m/s9,68 441
7 Jeroen van Lith HAC 10,32 +0.2 m/s--- 430
8 Kamiel Watzeels AV Attila 10,46 -0.5 m/s--- 410
9 Dinand Weerts HAC 10,62 +0.2 m/s--- 388
10 Ryan Jansen Scorpio 10,69 +0.2 m/s--- 379
11 Sam van der Burgt AV Attila 10,71 -0.5 m/s--- 376
12 Joris Klein DJA 10,80 -0.5 m/s--- 364
13 Wouter Kortman Atledo 10,82 -0.5 m/s--- 362
14 Pepijn Wijnen Atledo 12,49 -0.5 m/s--- 172
Bastiaan Meeuwse AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint 9,04 +0.9 m/s--- 641
2 Stijn Hendriks Scorpio 9,12 -0.1 m/s--- 626
3 Tim Klein DJA 9,51 -0.1 m/s--- 557
4 Ian van Dijk HAC 9,54 -0.1 m/s--- 552
5 Milan Watzeels AV Attila 9,55 +0.9 m/s--- 549
6 Jules Karremans AV Attila 9,70 -0.3 m/s--- 526
7 Kevin Haans AV Attila 9,91 -0.3 m/s--- 492
8 Jonas Gommers DJA 10,11 -0.1 m/s--- 461
9 Joep Spijkers AV Attila 10,24 +0.9 m/s10,43 442
10 Rick Damen AV Attila 10,35 -0.3 m/s--- 426
11 Max Kreeft AV Spiridon 10,42 +0.9 m/s--- 416
12 James Ramzan AV Attila 10,44 -0.3 m/s--- 413
13 Ruud Haagh AV Spiridon 10,60 +0.9 m/s--- 391
14 Rion van Eerd HAC 10,91 -0.1 m/s10,26 350
15 Thijn Snels AV Attila 11,07 +0.9 m/s--- 329
16 Gero Daamen AV Attila 11,56 -0.3 m/s--- 271
17 Steijn Timmers AV Spiridon 11,59 +0.9 m/s--- 267
18 Maarten Rooseboom Scorpio 12,03 -0.1 m/s--- 219
19 Jorn Buijs AV Attila 12,05 -0.3 m/s--- 217
20 Matthijs Slangen AV Attila 12,07 -0.3 m/s--- 214
Yann van de Spijker DES DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Aurelia Davis AV Sprint 10,15 -0.3 m/s--- 455
2 Lotte van Ham AV Sprint 10,46 -0.3 m/s--- 410
3 Sofie Klein DJA 10,51 -0.7 m/s--- 403
4 Anouk van Jeveren Scorpio 10,63 -0.7 m/s--- 387
5 Milena Weber AV Attila 10,95 -0.3 m/s--- 345
6 Iris Verschure AV Attila 10,96 -0.3 m/s--- 343
7 Suzan Joswig Scorpio 11,40 -0.7 m/s--- 289
8 Luka Harahap AV Attila 11,46 -0.3 m/s--- 282
9 Anouk Boomaerts DJA 11,54 -0.3 m/s--- 273
10 Tess Kemner DES 11,92 -0.3 m/s--- 231

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hanna van Baast AV Attila 9,35 -0.7 m/s--- 585
2 Barbara Karremans AV Attila 9,40 -0.7 m/s--- 576
3 Maartje R...senschoon DES 9,92 -1.3 m/s9,62 490
4 Fleur Boender Eindhoven 10,05 -1.3 m/s--- 469
5 Susan Korevaar AV Attila 10,13 -1.3 m/s--- 457
6 Veerle van Erp FT67 10,20 -1.3 m/s10,30 448
7 Danique Schalk AV Spiridon 10,52 +1.3 m/s--- 402
8 Marit Griep Scorpio 11,29 -1.3 m/s--- 302
9 Janna Bergink AV Attila 11,37 +0.6 m/s--- 293
10 Merel Fernandes AV Attila 11,79 -1.3 m/s--- 245
11 Fleur van Hest AV Attila 11,81 -0.7 m/s--- 243
12 Janne van Holland AV Attila 12,00 -0.7 m/s--- 222
Bo Spoor HAC DNS --- 0