Uitslagen Jongens Junior C1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jens Peeters Eindhoven 1:36,48 1:39,10
2 Menno van den Broek DJA 1:40,15 ---
3 Sven Roosen Eindhoven 1:45,55 1:47,42
4 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 1:50,48 ---
5 Sam Schrauwen DJA 1:53,19 ---
6 Luc Geeris AVGM 1:57,26 ---
7 Julian Van Jeveren Scorpio 1:58,54 ---

Uitslagen Jongens Junior C2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Brent van Herck Belgie 1:34,35 1:34,20
2 Rens Hoogendorp GVAC 1:46,17 ---
3 Sander Verweij Taxandria 2:00,65 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Roosenschoon DES 1:49,87 ---
2 Casper Haagh Scorpio 1:58,30 ---
3 Raoul van Heel Taxandria 2:13,27 ---
Aran Swart AV Spiridon DNS ---
Thijs van Dijke AV Spiridon DNS ---
Mike van Wouwe HAC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Douwe Demoulin AV Sprint 1:55,95 ---
2 Casper Slangen AV Attila 2:17,62 ---
Puck Kuypers AV Attila DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 2:23,63 --- 305
2 Lars van de Broek AV Attila 2:43,92 --- 167
3 Alain Willems 's-Gravenhage 2:48,98 --- 138

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jelle Kreeft AV Spiridon 2:46,45 --- 152
2 Bas van der Made Scorpio 2:48,79 --- 139
3 Gijs van Berkel AV Attila 2:49,02 --- 138
4 Sam Boender Eindhoven 2:49,12 --- 137
Luuk Steenbakkers AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

# Naam ResOBP
1 Burak Kaymakar AV Attila 2:08,06 ---
2 Jos Rolsma AV Attila 2:20,26 ---
3 Dimitri Kruitwagen AV Attila 2:35,68 ---
4 Lieneke Bakker AV Attila 3:02,30 ---
5 Noortje Aerts AV Attila 4:08,67 ---

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren 600 meter

# Naam ResOBP
1 Robinson Stein AV Attila 2:12,10 ---
2 Vaughn van den Hoek AV Attila 2:15,54 ---
3 David Joore AV Attila 2:55,50 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ankie Vermeeren DJA 1:49,68 1:49,41
2 Daphne van...r Heijden AV Attila 1:56,14 ---
3 Luka van Gennip Taxandria 1:58,95 ---
4 Vera Kuipers HRCL 2:05,93 2:01,00
Sophie Kenis DJA DNS 1:50,00

Uitslagen Meisjes Junior C2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Frijters DJA 1:42,38 1:44,00
2 Evi van Bladel ACW `66 1:43,17 ---
3 Anne-Wil ...epvangers Atledo 2:00,14 1:59,32
4 Natasja van Beurden AV Attila 2:22,32 2:17,33
Lotte de Graauw AV Attila DNS 1:53,55

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi van Opstal Eindhoven 1:53,60 1:50,63
2 Floor Alessie AV Attila 2:10,50 ---
3 Arlena Paeper AV Attila 2:30,83 ---
Fenne Severijns AV Attila DNS ---
Safira den Oudsten AV Spiridon DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Willemijn Fuite Taxandria 1:51,92 ---
2 Emma Voets AV Attila 1:57,86 ---
3 Madeline el Aissati AV Attila 2:00,92 ---
4 Jaimy Lavrijsen DES 2:02,04 ---
5 Sophie Blankers Scorpio 2:03,93 ---
6 Marieke Verschure AV Attila 2:07,48 ---
7 Enola Redering Atledo 2:13,19 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anouk Boomaerts DJA 2:12,68 --- 398
2 Aurelia Davis AV Sprint 2:15,26 --- 375
3 Milena Weber AV Attila 2:16,23 --- 366
4 Lotte van Ham AV Sprint 2:20,79 --- 328
5 Iris Verschure AV Attila 2:21,25 --- 324
6 Sofie Klein DJA 2:22,38 --- 315
7 Luka Harahap AV Attila 2:25,03 --- 295
8 Anouk van Jeveren Scorpio 2:26,25 --- 285
9 Suzan Joswig Scorpio 2:32,42 --- 241
Tess Kemner DES DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sofie van Wouwe HAC 2:42,03 --- 179
2 Sanne Olislagers FT67 2:58,92 --- 85
3 Faylinn Jansen Scorpio 2:59,80 --- 81
Esther van Os AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Ilham Lamine 's-Gravenhage --- ---