Uitslagen Jongens Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 JJ Malaihollo AV Attila 18,05 +0.8 m/s---
2 Alwin van den Heuvel ASTX 18,07 +0.8 m/s17,50
3 Casper Kremers PH 18,37 +0.8 m/s19,13
4 Bram Brandts DAK 18,75 +0.8 m/s19,34
5 Domingos Muanza AV Attila 19,04 +0.3 m/s16,10
David Staat AV Attila DNS 17,25

Uitslagen Jongens Junior D1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Max Munsters Eindhoven 22,56 +1.8 m/s---
2 Chuck Pols Atledo 22,66 +1.8 m/s---
3 Mike van Wouwe HAC 23,72 +1.8 m/s---
4 Christian Maas Taxandria 24,12 +1.8 m/s---
Daan Roosenschoon DES DNS ---
Gijs Bouwdewijns DES DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Verhoeven AV Attila 23,73 +0.5 m/s---
2 Casper Slangen AV Attila 26,47 +0.5 m/s---

Uitslagen Masters mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rob Kraneveld DAK 18,83 +0.5 m/s18,88
2 Jeroen Farla Atledo 20,40 +0.5 m/s20,00
3 Frank Pols Atledo 21,03 +0.5 m/s---
4 Hans Drijvers AV Attila 22,96 +0.5 m/s---
5 Christiaan Mettrop Spark 25,32 +0.5 m/s25,36
Toine van Beckhoven AV Attila DNS 18,30

Uitslagen Masters vrouwen 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 Daphne van Zandvoort DAK 20,55 -0.1 m/s20,70
2 Sanne Schellekens DJA 21,75 -0.1 m/s---
3 Loes van Berkel Taxandria 23,55 -0.1 m/s---
4 Nicole van Beveren DAK 23,84 -0.1 m/s24,00

Uitslagen Meisjes Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Iris Bastmeijer AV Attila 19,51 -0.1 m/s19,85
2 Susan Bekkers AV Attila 20,87 -0.1 m/s---
3 Silke Peeters Eindhoven 21,02 +0.2 m/s20,43
4 Bente Smagge AV Attila 21,36 +0.2 m/s---
5 Noortje van der Mast ACW `66 22,01 -0.1 m/s---
6 Lotte Bosma Taxandria 22,20 +0.2 m/s---
7 Noor van Berkel Taxandria 22,50 +0.2 m/s---
8 Sterre van... Boogaard AV Attila 22,80 -0.1 m/s---
9 Suzanne Snellen DJA 23,16 +0.2 m/s---
Nida Huijben AV Phoenix DNS 19,90

Uitslagen Meisjes Junior C2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 20,34 -0.9 m/s---
2 Elise Jocaille ACW `66 21,25 -0.9 m/s---
3 Sanne Kastelijn AVGM 21,49 -0.9 m/s---
4 Anne Hoeke AV Attila 21,58 -0.9 m/s---
5 Joke Benne Reusel `69 21,92 -0.9 m/s---
6 Fay Kitzen Eindhoven 22,06 +0.5 m/s21,48
7 Lonneke Westermann AV Attila 22,81 -0.9 m/s22,52
8 Saskia van de Broek DES 24,08 -0.9 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Thyra van Diemen Parthenon 22,30 +0.5 m/s---
2 Meike Veldhuis Typhoon 22,37 -0.1 m/s---
3 Floor Alessie AV Attila 22,49 +0.5 m/s---
4 Fenne Severijns AV Attila 23,43 +0.5 m/s---
5 Veerle van Son Scorpio 23,45 -0.1 m/s---
6 Kirsten Peeters Eindhoven 23,81 +0.5 m/s---
7 Dionne van der Hilst CAV Energie 24,57 +0.5 m/s---
8 Lieke Spiegels Taxandria 28,10 -0.1 m/s---
Arlena Paeper AV Attila DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rosalie Temme Typhoon 22,17 +0.3 m/s---
2 Jule Roelings AV Attila 22,19 -0.1 m/s---
3 Emma Voets AV Attila 22,62 +0.3 m/s---
4 Yente Ouwerling Scorpio 22,74 +0.3 m/s---
5 Madeline el Aissati AV Attila 22,85 -0.1 m/s---
6 Giulia Kuiper Typhoon 22,86 +0.3 m/s---
7 Alida Pinas AV Attila 22,90 -0.1 m/s---
8 Evelien Versmissen Gloria 22,91 +0.3 m/s---
9 Willemijn Fuite Taxandria 23,08 +0.3 m/s---
10 Jaimy Lavrijsen DES 24,12 +0.3 m/s---
11 Anaïs van Gestel AV Attila 24,33 -0.1 m/s---
12 Dieuwertje Mentink Taxandria 24,36 +0.5 m/s---

Uitslagen Senioren mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Luke Linders DAK 17,80 +0.3 m/s18,60
2 Niels Hanegraaf DJA 17,90 +0.3 m/s17,92
3 Sjoerd Verhoeven DAK 18,67 +0.3 m/s---
4 Jordy van Kuik ACW `66 19,46 +0.3 m/s---
Lucas Bertone Zuid-Afrika DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Bastmeijer AV Attila 18,30 +0.3 m/s19,38