Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 25,98 25,98 23,88 23,06 24,01 22,10 25,98 24,83

Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marnix Wilting AC TION 28,94 30,37 29,29 32,04 32,04 ---
2 Niels Dennekamp AV Rijssen 30,88 31,24 31,24 36,41
3 Luc ter Linde AC TION 26,02 28,96 28,96 25,00

Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION 36,49 36,49 37,90
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,02 29,88 28,50 28,67 30,70 30,40 30,70 32,35
3 Iwan Wever AC TION 25,30 27,39 26,72 23,60 27,39 ---
4 Artur Harwig AC TION 23,65 23,45 19,98 23,65 ---
5 Twan Ligtenberg AV Rijssen 20,22 17,92 19,87 21,86 21,86 ---
6 Mirek Harwig AC TION 19,16 21,42 20,91 21,42 ---
7 Mats Roskamp BAV 17,87 16,50 17,87 16,89
8 Tim ter Linde AC TION 16,46 16,46 20,48

Uitslagen Masters mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Thomas AL73 29,25 28,99 29,86 25,70 29,86 32,62
2 Jan Jaap Beeks AV Archeus 24,43 24,25 23,25 21,44 21,82 24,43 ---
3 Paul Boer AC TION 20,68 21,76 21,76 ---
4 Berry Nieland ATNY 20,27 19,87 20,27 24,31

Uitslagen Masters vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hanny Ebb...k Tukkers AC TION 30,24 30,29 31,61 30,92 32,69 32,69 ---
2 Elske Barkman AC TION 20,20 20,78 19,47 20,78 ---
3 Christel Labee AV Archeus 14,47 14,47 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lichelle Scholing MPM 32,11 33,57 33,35 33,57 34,08
2 Marleen Berendsen AL73 24,52 27,20 26,42 23,85 27,73 26,54 27,73 ---
3 Anja Bekema VTLS 21,54 22,49 22,38 22,80 24,04 23,36 24,04 21,48
4 Marleen Klaver MPM 16,89 20,56 20,56 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Romee Karselius AC TION 20,64 22,40 22,40 26,17

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 23,34 19,30 21,48 24,00 21,86 24,00 26,46
2 Lena Nijhof MPM 22,03 22,21 22,99 19,17 22,99 ---
3 Lotte Nijkamp AV Rijssen 19,08 18,44 15,03 16,96 15,75 19,65 19,65 ---
4 Anne Bijpost AV Rijssen 17,50 15,59 16,98 17,52 16,97 17,52 ---
5 Annemarie Gosselink AC TION 12,55 17,22 17,22 16,97

Uitslagen Senioren mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
BM Laurens Corbière (BM) Clytoneus 34,71 36,50 37,17 37,17 38,24
1 Marnick Los DAV Kronos 33,55 33,56 34,96 32,28 33,52 34,96 32,97
2 Lars van der Pluijm MPM 31,64 30,60 34,78 31,93 34,78 37,43
3 Sander Klaver MPM 31,09 31,28 31,75 30,78 31,60 32,16 32,16 ---
4 Roy van Zijl DAV Kronos 31,60 31,93 31,93 34,60
5 Bas Reith Haaksbergen 30,16 26,27 30,16 31,02
6 Dennis Coehoorn AC TION 26,25 24,38 26,99 27,00 27,00 29,18
7 Bram Gerritsen AV Archeus 25,61 24,61 25,61 27,30
8 Patrick Vondeling HAC `63 24,56 24,03 24,56 ---
9 Domenique Schreurs AV Archeus 23,39 19,98 23,39 ---
10 Martin Platenkamp MPM 18,12 18,12 22,14

Uitslagen Senioren vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Emma Nijman AV Archeus 20,02 24,43 23,24 24,20 20,91 24,43 ---
2 Annabel Boonman DAV Kronos 18,65 22,51 23,21 23,21 27,00
3 Krista IJspeerd MPM 19,79 21,87 22,26 21,27 22,02 22,26 ---
4 Anouk Bossink AL73 15,58 20,06 18,90 20,06 ---
5 Merel Lasschuijt DAV Kronos 16,91 17,25 18,17 18,57 18,57 17,00
6 Elianne Mulder AV Archeus 13,12 13,84 12,49 10,77 13,84 ---