Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sem Verkaart AV Castricum JD 4,45 +2.0 m/s---
2 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 4,42 +1.3 m/s---
3 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 4,39 +2.1 m/s---
4 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 4,31 +2.8 m/s---
5 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,17 +1.9 m/s---
6 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,11 +3.0 m/s---
7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,05 +2.4 m/s4,25
8 Christian Prins AV Atos JD Team 1 4,04 +2.3 m/s---
9 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,00 +1.3 m/s---
10 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 3,76 +2.2 m/s---
11 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 3,66 +1.6 m/s---
12 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 3,58 +1.5 m/s---
13 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,56 +3.0 m/s---
14 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 3,48 +1.7 m/s---
15 Rens Denneman AV Castricum JD 3,41 +1.2 m/s---
16 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3,33 +1.1 m/s3,72
17 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 3,25 +2.1 m/s---
18 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 3,22 +2.6 m/s---
19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,20 +1.8 m/s---
20 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 3,17 +0.8 m/s---
21 Twan Fatels DEM JD Team 2 2,63 +1.7 m/s---
Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 2 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM MC 4,90 +1.5 m/s4,93
2 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 4,65 +1.4 m/s4,58
3 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 4,61 +2.0 m/s4,04
4 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 4,04 +1.1 m/s4,26
5 Franka Holland AV Castricum MC 3,99 +0.8 m/s---
6 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 1 3,82 +2.1 m/s3,30
7 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 3,58 +1.8 m/s3,71
7 Lisa van den Brink AC Waterland MC 3,58 +1.4 m/s---
9 Liv de Haas AV Zaanland MC 3,54 +1.9 m/s---
10 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,48 +1.2 m/s3,66
11 Luna Huiberts AV Zaanland MC 2,80 +0.6 m/s---
12 Lieke Vet AV Lycurgu...MC Team 2 1,75 +2.4 m/s---
Amber Bakker AV Lycurgu...MC Team 2 DNS ---
Chiara Linschoten AC Waterland MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 4,50 +1.3 m/s4,10
2 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 3,89 +1.7 m/s---
3 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 3,85 +1.1 m/s---
4 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 3,83 +1.9 m/s---
5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 3,76 +2.2 m/s---
6 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3,71 +1.2 m/s---
7 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 3,65 +1.7 m/s3,79
8 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,58 +1.2 m/s---
9 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 3,52 +0.9 m/s---
10 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,49 +1.5 m/s---
11 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 3,47 +1.3 m/s3,50
12 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 3,42 +0.8 m/s---
13 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 3,39 +1.0 m/s3,38
14 Lonneke Berkhout AV Lycurgu...MD Team 2 3,32 +2.1 m/s---
15 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3,27 +1.5 m/s---
16 Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 3,20 +0.7 m/s---
16 Sophie Janssen AV Atos MD 3,20 +1.2 m/s---
18 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,17 +1.9 m/s---
19 Joy Kuiper AC Waterland MD 3,07 +1.4 m/s---
20 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 3,05 +1.0 m/s---
21 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 3,00 +0.6 m/s---
21 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 3,00 +1.3 m/s---
23 Kim Hopman AC Waterland MD 2,96 +2.4 m/s---
24 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 2,90 +1.0 m/s3,31
25 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 2,86 +1.0 m/s---
26 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 2,46 +1.6 m/s---
Lizzy Lieverst AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS ---