Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Adam Amghar AV Lycurgu...JC Team 1 40,73 38,49
2 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 38,30 30,88
3 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 34,44 35,58
4 Kevin Koeckhoven DEM JC 32,67 28,07
5 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 2 32,20 33,44
6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 31,94 27,75
7 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 26,58 24,37
8 Duncan van Ling DEM JC 22,68 22,34
9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 21,37 19,78
10 Dean Somer AV Atos JC 19,15 ---
11 Stach Evenhuis AV Atos JC 18,46 ---
12 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 13,06 ---
Daniël Wielenga AV Zaanland JC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 27,32 24,71
2 Silke de Haas DEM MC 27,26 26,27
3 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 22,12 ---
4 Zoe Lammertink DEM MC 21,86 23,85
5 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 19,76 21,24
6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 17,59 17,77
7 Jill Petra AV Lycurgu...MC Team 2 17,37 ---
8 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 16,48 ---
9 Raisa Diehl AV Lycurgu...MC Team 2 15,66 16,21
10 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 13,76 ---
11 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 12,36 ---
12 Mathilda Way AV Castricum MC 12,16 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Jayda Essenburg AC Waterland MD 20,79 ---
2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 20,32 ---
3 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 16,87 ---
4 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 16,10 ---
5 Tania Willemse DEM MD Team 2 15,63 ---
6 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 15,06 14,99
7 Robyn Houbiers AV Atos MD 14,38 ---
8 Rianne Kooij DEM MD Team 2 14,00 ---
9 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 13,78 ---
10 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,19 ---
11 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 13,09 ---
12 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 12,65 ---
13 Elin van Breemen AV Atos MD 12,63 ---
14 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 12,00 13,15
15 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 11,74 12,55
16 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 11,65 14,01
17 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 9,87 ---
18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 9,74 ---
19 Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 9,56 ---
20 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 8,74 ---
21 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 8,63 ---
22 Lionne Simonides AV Lycurgu...MD Team 3 8,20 ---
23 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 8,16 ---
24 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 5,74 ---