Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 10,29 10,78
2 Kalle Veldhuisen AV Lycurgu...JC Team 1 9,83 9,67
3 Joël Mondria AV Atos JC 8,96 ---
4 Duncan van Ling DEM JC 8,30 8,32
5 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 8,29 8,66
6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 8,02 ---
7 Arend Plomp AV Lycurgu...JC Team 2 6,85 7,00
8 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 6,48 6,53
9 Dean Somer AV Atos JC 6,41 ---
10 Luuk Kooij DEM JC 5,54 5,56
11 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 4,84 5,30

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,14 ---
2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 9,08 ---
3 Sam van der Aar DEM JD Team 1 8,15 ---
4 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 7,94 ---
5 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 7,43 ---
6 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 6,36 ---
7 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 6,35 ---
8 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,80 ---
9 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 5,78 ---
10 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 5,76 ---
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,56 ---
12 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 5,49 ---
13 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 4,83 ---
14 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 4,28 ---
Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 11,03 ---
2 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 10,02 ---
3 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 9,52 ---
4 Danique Visser DEM MC 8,70 8,59
5 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 8,14 7,63
6 Danique Schram DEM MC 7,80 8,36
7 Meinou Janssen AV Atos MC 7,74 ---
8 Merel van Maasdam AV Lycurgu...MC Team 1 7,45 ---
9 Raisa Diehl AV Lycurgu...MC Team 2 6,87 7,59
10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,81 ---
11 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 6,49 7,06
12 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 6,48 ---
12 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 6,48 6,79
14 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 5,73 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,54 ---
2 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 8,24 ---
3 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 7,63 ---
4 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 7,33 ---
5 Nena Schuijt DEM MD Team 1 7,19 ---
6 Tania Willemse DEM MD Team 2 6,98 ---
7 Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 6,90 ---
8 Robyn Houbiers AV Atos MD 6,75 ---
9 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 6,72 2,75
10 Jet Commandeur DEM MD Team 2 6,58 ---
11 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,34 5,12
12 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 6,20 ---
13 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 6,17 ---
14 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 6,08 ---
15 Elin van Breemen AV Atos MD 5,84 ---
16 Joy Kuiper AC Waterland MD 5,21 ---
17 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 4,97 5,47
18 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 4,78 5,20
19 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4,05 ---
20 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 3,81 ---