Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,45 ---
2 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 ---
2 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 ---
2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 1,40 ---
2 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,40 ---
6 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,30 1,45
7 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 1,20 ---
7 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 1,20 ---
9 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 1,10 ---
9 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,10 ---
9 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 1,10 ---
12 Tijs Lieffering AV Lycurgu...JD Team 4 1,00 ---
13 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 0,90 ---
Bram Klepper DEM JD Team 1 DNS ---
Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 2 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 1,45 1,51
1 Danique Visser DEM MC 1,45 1,45
3 Dagmar Salomons AV Lycurgu...MC Team 1 1,40 1,45
3 Mathilda Way AV Castricum MC 1,40 ---
3 Aukje Hiemstra AC Waterland MC 1,40 ---
6 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,35 1,45
6 Melissa Steenbakker AV Atos MC 1,35 ---
8 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 ---
8 Gwen Bleeker AV Lycurgu...MC Team 2 1,30 1,35
8 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 1,30 1,30
11 Luna Huiberts AV Zaanland MC 1,25 ---
12 Laura Bookelman AC Waterland MC 1,20 ---
Lakeisha Adams AV Atos MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,45 1,40
2 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 3 1,35 ---
3 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,30 ---
3 Carmen Guellai AV Atos MD 1,30 1,41
3 Eveline Krom DEM MD Team 1 1,30 ---
3 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,30 ---
7 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 1,25 ---
7 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,25 ---
9 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 1,20 ---
9 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 1,10
9 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 1,20 1,20
12 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 1,15 ---
12 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 1,15 ---
12 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 1,15 1,15
12 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,15 ---
16 Merel Hoff AV Lycurgu...MD Team 2 1,10 ---
16 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,10 1,00
16 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 1,10 ---
16 Anique Winder DEM MD Team 2 1,10 ---
20 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 ---
20 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 1,05 ---
Lizzy Lieverst AV Castric...MD Team 2 DNS ---