Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 3:15,56 3:11,96
2 Finn Castricum AV Lycurgu...JD Team 1 3:19,90 3:25,13
3 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 3:26,23 3:22,58
4 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 3:28,63 3:35,12
5 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:30,34 ---
6 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 3:37,06 ---
7 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,07 3:35,71
8 Sam van der Aar DEM JD Team 1 3:41,48 3:42,16
9 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 3:45,75 3,41
10 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 3:46,34 3:43,58
11 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 3:54,19 3:59,04
12 Mink Hageman AV Atos JD Team 1 3:55,37 ---
13 Tijs Lieffering AV Lycurgu...JD Team 4 4:02,74 4:25,03
14 Bram Klepper DEM JD Team 1 4:13,25 4:10,12
15 Jasper Blommesteijn AV Lycurgu...JD Team 3 4:36,38 4:21,65
16 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 4:36,55 4:21,64
Hessel de Vries AV Castricum JD DNS ---
Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 DNF 3:22,81

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sien van Vuuren DEM MD Team 1 3:28,72 3:22,43
2 Carmen Guellai AV Atos MD 3:31,27 3:30,00
3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:41,96 ---
4 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 3:43,11 3:39,62
5 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 3:44,99 ---
6 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 3:45,91 3:32,38
7 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:46,54 ---
8 Isa Schram DEM MD Team 1 3:48,67 3:42,10
9 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:50,20 3:50,01
10 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 3:52,03 4:20,28
11 Jet Commandeur DEM MD Team 2 3:52,53 3:43,85
12 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 3:55,11 3:53,47
13 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3:56,41 ---
14 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 3:59,14 ---
15 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,44 4:07,13
16 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,79 3:43,43
17 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 4:00,48 ---
18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 4:01,59 3:49,64
19 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 4:04,70 ---
20 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 4:05,59 4:14,70
21 Sophie Janssen AV Atos MD 4:12,71 ---
22 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4:20,30 ---
23 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 4:26,70 4:13,32
24 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 4:44,30 4:25,10
Merel Hoff AV Lycurgu...MD Team 2 DNS 4:04,83
Julia Janssen AV Atos MD DNS 4,07