Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Vince Cse AV `40 2:10,49 --- 418
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 2:10,49 --- 418
3 Mandeya Wahabu AV Sparta 2:14,90 --- 378
4 Treasure Godwin AV Sparta 2:16,67 --- 362
5 Henley Baig Haag 2:23,44 --- 307
6 Rekik Youssef Haag 2:23,99 --- 303
7 Micha Taal Haag 2:27,95 --- 273
8 Owen Eilers AV Sparta 2:28,48 --- 269
9 Béla Blokland Haag 2:29,71 --- 260
10 Daan Wijnands AV Sparta 2:31,57 --- 247
11 Jesse Boersma Haag 2:31,82 --- 245
12 Tijn Stokhem Haag 2:31,85 --- 245
13 Kamil Madziala AV Sparta 2:32,02 --- 244
14 Jasper van Minnen Haag 2:34,27 --- 228
15 Luca Schaeffer Haag 2:35,21 --- 222
16 Max Klein AV `40 2:35,42 --- 221
17 Naumaan Shahzada AV Sparta 2:47,81 --- 144
18 Kas de Blauw Haag 2:48,49 --- 141
19 Jurre van Wilsem AV `40 2:54,17 --- 109
20 Falke Eisenberg Haag 3:00,79 --- 76
Colin Van Der Vlist Haag DNS --- 0
Daan Klijmij Olympus `70 DNF --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Semm Plaisier Olympus `70 2:24,34 --- 300
2 Jasper Heurter AV Sparta 2:29,93 --- 258
3 Gijs Steendam AV `40 2:30,33 --- 256
4 Boy van Veen Olympus `70 2:38,49 --- 201
5 Sjoerd ten Broek AV Sparta 2:39,16 --- 196
6 Aaron de Vries Olympus `70 2:40,87 --- 186
7 Tygo Agbamuche AV Sparta 2:41,79 --- 180
8 Bram van Haeften AV `40 2:45,50 --- 158
9 Finn Duijnisveld AV `40 2:45,98 --- 155
10 Wessel van Zwet Olympus `70 2:47,31 --- 147
11 Cas Meijer Olympus `70 2:48,09 --- 143
12 Kai Heitkamp AV `40 2:55,98 --- 100
13 Matthias Roeleveld Haag 2:56,37 --- 98
14 Guido van der Hoek Olympus `70 2:57,43 --- 93
15 Lars Hoogerdijk Haag 2:58,33 --- 88
16 Jonah Sjambar Haag 3:00,12 --- 79
17 Alexander Swart AV `40 3:01,18 --- 74
18 Milan Hol AV Sparta 3:02,46 --- 68
19 Ties van den Boogard Haag 3:05,73 --- 52
20 Angelo Bonofacia AV Sparta 3:07,07 --- 46
Abdullah Ezzahraoui AV Sparta DNS --- 0
Zubair Ezzahraoui AV Sparta DNS --- 0
Tim Gerritsen Olympus `70 DNS --- 0
Kyan Schrijver Olympus `70 DNS --- 0
Keyane Daoudi Haag DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 2:12,13 --- 403
2 Famke Wiersma AV Sparta 2:16,33 --- 365
3 Romy Yasar AV `40 2:17,29 --- 357
4 Jasmijn Meewisse AV `40 2:23,44 --- 307
5 Esma Özata AV Sparta 2:25,04 --- 295
6 Yldau van der Kooi Haag 2:27,72 --- 274
7 Jill Heijnen Haag 2:30,82 --- 252
8 Asta Lentze Haag 2:32,81 --- 238
9 Tara Vakili Ghahani AV `40 2:33,91 --- 231
10 Eefje Schoenmakers Haag 2:37,90 --- 204
11 Senna Blanco Neira Haag 2:39,75 --- 193
12 Lizelot Vergouwe Haag 2:44,65 --- 163
13 Maaike Verbeek AV `40 2:47,99 --- 143
14 Milou Röder AV Sparta 2:48,36 --- 141
15 Danira Reis AV Sparta 2:51,49 --- 124
16 Loïs Willeboordse Haag 2:53,01 --- 116
17 Fleur Verhagen Haag 2:55,63 --- 102
18 Lexie Hofstede Haag 2:57,37 --- 93
19 Laura van Barneveld Haag 2:59,30 --- 83
20 Rosa Koelewijn Haag 3:07,47 --- 44
21 Noor Keijzer Haag 3:10,56 --- 30
22 Jaslyn van Kleef AV Sparta 3:12,71 --- 21
23 Doona Yusuf AV Sparta 3:38,28 --- 0
24 Flo Van Den Eijnden Haag 3:39,47 --- 0
Tirza Kerpershoek Haag DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Muireann McMahon AV `40 2:38,63 --- 200
2 Donna Conradie Haag 2:45,01 --- 161
3 Sara Jereb Haag 2:48,48 --- 141
4 Emma Kradolfer Haag 2:48,98 --- 138
5 Fem van Schie Olympus `70 2:51,24 --- 125
6 Ika Oomen Olympus `70 2:54,97 --- 105
7 Iris van Veen Olympus `70 2:57,80 --- 91
8 Annabel Verhagen Haag 3:00,58 --- 77
9 Julia van Schie Olympus `70 3:01,04 --- 75
10 Aimée de Keijzer AV Sparta 3:01,25 --- 74
11 Naina Valencia Olympus `70 3:01,80 --- 71
12 Eline van Schaik Haag 3:05,93 --- 51
13 Yaimi-Yu Chen AV Sparta 3:06,47 --- 49
14 Rynske Trinthamer AV Sparta 3:11,56 --- 26
15 Jena Goosen AV Sparta 3:12,79 --- 21
16 Amélie Bouwers AV Sparta 3:16,53 --- 5
17 Lizz van Zeijl Olympus `70 3:21,27 --- 0
18 Lois Huele AV Sparta 3:25,84 --- 0
19 Nabiha Shahzada AV Sparta 3:26,73 --- 0
20 Elfi Kradolfer Haag 3:27,64 --- 0