Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rody de Wolff HRRR 13,38 ---
2 Bas Portegijs DKEV 8,98 8,44
Wout Zijlstra HRRR DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roel van Maanen AV NOP 7,30 6,38
2 Johan Polet AV Impala 7,12 ---
3 Bram Slagter DOS 5,17 ---
4 Tjalling Risselada AV Athleta 4,99 ---
Jurjen Dekker AV Impala DNS ---
Julian Jansen AV NOP --- ---
Salim Elsafi Groningen --- ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Justin Boes Spartacus 8,30 ---
2 Jeff Tesselaar AV Hera 8,28 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,28 ---
4 Erick Könst AV Haarlem 8,24 8,18
5 Brend Baak Flevo Delta 8,13 ---
6 Yannick Jong SAV 7,74 7,68
7 Stef de Jong SAV 7,41 ---
8 Rutger Hoekstra AV Impala 7,21 ---
9 Johan de Vries Heerenveen 6,75 ---
10 Luc de Vries Spartacus 6,71 ---
11 Thijs van ...wershaven DVTR 6,69 ---
12 Daan Bijdevaate Start `78 6,39 ---
13 Lucas Peereboom Heerenveen 6,26 ---
14 Dylan Adriaansen SV Noordkop 6,11 ---
15 Bjorn Rinsma AV Impala 6,01 ---
16 Jesse Huigen SV Noordkop 5,88 ---
17 Joël Hoeve SPLS 5,59 ---
18 Rodamain Jansen Heerenveen 5,46 ---
19 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 5,45 ---
20 Thijs Krul Groningen 5,33 ---
21 Florian va...er Dussen AV Impala 4,99 ---
22 Jort Rodenburg SV Veendam 4,74 ---
23 Jurjen Westra Heerenveen 4,58 ---
24 Diego Bodewes Fivelstreek 4,45 ---
25 Bas Tot SV Noordkop 4,31 ---
René Schultinga Heerenveen DNS ---
Merlijn Bosman SAV DNS 7,80
Sam Bouw AV PEC 1910 DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laucas-Wil... Arntzen Fivelstreek 7,55 --- 497
2 Mika van Mierlo Isala `96 7,44 --- 490
3 Liam Kramer AV Impala 6,50 --- 436
4 Jilke Oswald HRRR 6,43 --- 432
5 Quincy Koeten WRNG 6,40 --- 430
6 Silvan Jansen AV NOP 6,32 --- 426
7 Tim Tempelman SPLS 6,31 --- 425
8 Remco Bontekoe AV Impala 6,07 --- 410
9 Ziggy Veldman Heerenveen 5,41 --- 368
10 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,21 --- 355
11 Falko Schilstra HRRR 5,20 --- 355
12 Ingmar Visser WRNG 5,15 --- 351
13 Kevin Mulder Fivelstreek 5,08 --- 347
14 Patrick Jansen Spartacus 4,92 --- 336
15 Micah Hoekstra Fivelstreek 4,74 --- 323
16 Natan Bikker Heerenveen 4,65 --- 317
17 Marijn Wijkstra Heerenveen 4,58 --- 312
18 Kaimby Nic... Bruinsma Heerenveen 4,50 --- 306
19 Cas van der Veen DKEV 4,47 4,97 304
20 Allart Frensel Heerenveen 4,38 --- 298
21 Osman Kondeh Heerenveen 4,28 --- 290
22 Harm Eitse...Wesseling Heerenveen 4,26 --- 289
23 Tijn Dekker Heerenveen 3,99 --- 269
Bruce Boon Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 8,70 --- 557
2 Coen de Haan SPLS 8,27 --- 535
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,11 --- 472
4 Hugo Stegeman Heerenveen 6,97 --- 464
5 Roel Wielstra AV NOP 6,95 --- 463
6 Senna Beuckens AV NOP 6,88 --- 459
7 Niek Kollé SV Noordkop 6,50 --- 436
8 Pjotr ter Doest AV Impala 6,46 --- 434
9 Max Swabedissen AV Rijssen 6,38 --- 429
10 Rutger Berends Heerenveen 6,17 --- 416
10 Mark Scholten AV Impala 6,17 --- 416
12 Rick Velkers Heerenveen 5,78 --- 392
13 Julian van den Belt AV Rijssen 5,69 --- 387
14 Timon Hoeve SPLS 5,60 --- 381
15 Sander Reinders AV Lionitas 5,55 --- 378
15 Keyran Witmond SPLS 5,55 --- 378
17 Melle Ketellapper AV Lionitas 5,47 --- 372
18 Marijn Piek AV Impala 5,45 --- 371
19 Roy Constant DKEV 5,26 5,83 359
20 Nils Postma AV Impala 5,25 --- 358
21 Gernant Jans AAC `61 5,18 --- 353
22 Hidde Veenstra AV Impala 5,14 --- 351
23 Thijs Jorritsma HRRR 4,85 --- 330
24 Joran Eisses AAC `61 4,32 --- 293
25 Jorrit ten Hoeve Heerenveen 3,78 --- 253
Jari Terra DKEV DNS 5,53 0
Ese Andela AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jarno van Daalen PAC 6,55 6,24 439
2 Maikel Potkamp AV34 6,48 --- 435
3 Mike Berends AAC `61 5,80 --- 393
4 Olaf Langeslag Isala `96 5,72 --- 388
5 Ties van Leeuwen Groningen 5,40 --- 368
6 Davi Pfaff SPLS 4,87 3,77 332
7 Ties Dantuma HRRR 4,85 --- 330
8 Kai Muisis AV34 4,82 --- 329
9 Jochem van Warmerdam SAV 4,81 --- 327
10 Ate Clobus AAC `61 4,77 --- 325
11 Lasse de Vries HRRR 4,66 --- 318
12 Jan Elsinga Heerenveen 4,62 --- 315
13 Wesley Boers Fivelstreek 4,53 --- 308
14 Silas Hoeve SPLS 4,33 --- 294
15 Tim Meijer Heerenveen 4,14 --- 279
16 Jens Linnebank Heerenveen 4,10 --- 276
17 Edo Buitenwerf AV NOP 4,07 --- 275
18 Wybren Dijkstra Heerenveen 4,00 --- 269
19 Morris Hulsman Heerenveen 3,91 --- 263
19 Darriën Depenbrock AV Jahn II 3,91 --- 263
21 Andy Gielen SV Noordkop 3,90 --- 262
22 Ruben Piek AV Impala 3,73 --- 249
23 Thomas Ruiter AV Impala 3,72 --- 248
24 Steffen Spijksma HRRR 3,69 --- 245
25 Rowen Kuiper AV Jahn II 3,67 --- 244
26 Hademar Hoornveld Heerenveen 3,35 --- 218
27 Julian Keun Groningen 3,28 --- 212
Simon de Greef Groningen DNS --- 0
Stefan de Boer HAC `63 DNS --- 0
Damian Helder HAC `63 DNS --- 0
Daan Beute Isala `96 DNS --- 0
Thomas de Kimpe Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Paul Wolters AV Impala 11,37 9,73
2 Herman Jansen DKEV 9,76 10,00
3 Fokke Draaijer AV Lionitas 8,54 ---
4 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,16 ---

Uitslagen Masters vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
Mirjam Aberkrom AV Edam DNS 12,29

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shanice Atalay Heerenveen 7,43 7,43
2 Geesje Nijmeijer Start `78 5,41 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 10,75 ---
2 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 9,43 9,88
3 Daphne Snijder HRRR 9,25 ---
4 Terri Talan Heerenveen 8,94 ---
5 Aniska Sinnige SAV 8,86 ---
6 Cicely Sille AV Lionitas 8,64 ---
7 Amerins Ypma ACO 8,11 10,32
8 Esmee van de Guchte AV NOP 7,76 ---
9 Ilka Blankenstijn Heerenveen 7,74 ---
10 Mirte Jansen DKEV 7,70 7,70
11 Nienke de Boer AV PEC 1910 7,69 ---
12 Gytte van Hoeven Heerenveen 7,61 ---
13 Rachel de Boer AV PEC 1910 7,59 ---
14 Kayleigh Hammink AAV SISU 6,57 ---
15 Shanice Wortel AV Lionitas 6,51 ---
16 Kirsten Kuipers SPLS 6,47 ---
17 Jildou Peeters AV Lionitas 6,31 ---
18 Lieke Markink AV PEC 1910 6,26 ---
19 Shauna Co... Dongeren SAV 5,84 ---
20 Danique Louwsma Heerenveen 5,53 ---
21 Marit Lebbink WRNG 5,09 ---
22 Samantha Hiemstra WRNG 4,77 ---
23 Bloeme de Boer WRNG 4,36 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 16,77 15,86
2 Rosa Kuin AV Hera 11,55 11,33
3 Rikst Slot Heerenveen 10,58 ---
4 Silke van der Zwaag HRRR 10,34 ---
5 Kara Zwagemaker SAV 10,05 ---
6 Kahlan Veen Heerenveen 9,46 ---
7 Marrit Oosterbaan HRRR 8,70 ---
8 Iris Nass AV PEC 1910 8,59 ---
9 Sofie Dokter Groningen 8,44 ---
10 Melana Agricola SPLS 8,36 7,83
11 Lianne Huisjes Groningen 8,24 ---
12 Suzan Plat AV PEC 1910 8,00 ---
13 Floor Overdiep Heerenveen 7,94 ---
14 Isabeau Leegwater Groningen 7,62 ---
15 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,45 ---
16 Carmen. de Wolff HRRR 7,18 7,95
17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 6,89 ---
18 Rosa Elsafi Groningen 6,83 ---
19 Hester Vlasblom AV Impala 6,81 ---
20 Tracy Johnson SV Veendam 6,78 ---
21 Larissa Wubbolts HRRR 6,76 ---
22 Kira Steijvers SPLS 6,66 ---
23 Jits jente Bootsma Heerenveen 6,65 ---
24 Chaira Valerius AV Impala 6,52 ---
25 Karlijn va...er Meeren HRRR 6,37 ---
26 Julia Eisen AV PEC 1910 6,14 ---
27 Iris Gils AV PEC 1910 5,91 ---
Ilse Martens Groningen DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Damanja Reus SAV 6,61 --- 443
2 Lotte Slomp AAC `61 5,81 --- 394
3 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 5,77 --- 392
4 Kim Otten Heerenveen 5,55 --- 378
5 Isis van der Velden Heerenveen 5,48 --- 373
6 Renske Drenten AV Lionitas 5,30 --- 361
7 Sanne Lahuis AAC `61 5,00 --- 341
8 Hayat Askar Heerenveen 4,96 --- 338
9 Samarijn Pluijmert AAC `61 4,86 --- 332
10 Fleur de Vries AV Impala 4,77 --- 325
11 Julia van der Meulen AAV SISU 4,74 --- 323
12 Femke Yska HRRR 4,71 --- 321
13 Sophie Kuiken AV Lionitas 4,58 --- 312
14 Jildou Binnema Heerenveen 4,55 --- 310
14 Elsemiek Faber Heerenveen 4,55 --- 310
16 Sofie Dubbelboer SPWS 4,30 --- 292
17 Iven ten Caat HAC `63 4,25 --- 288
18 Marit Bouwman ACO 4,24 --- 287
19 Julia Rinsma AV Impala 4,22 --- 286
20 Tess Gerdes SPWS 4,20 --- 284
21 Leah Jellema Heerenveen 4,18 --- 283
22 Lieke Geerling HAC `63 4,08 --- 276
23 Esmee de Vries SPWS 3,98 --- 268
24 Tess Jaarsma HRRR 3,93 --- 264
25 Jente Leeuwangh AV Lionitas 3,51 --- 231
26 Emma Timmer AAC `61 3,49 --- 229
27 Erica de Lange SPLS 3,14 --- 200
28 Amarins Loonstra AV Impala 3,07 --- 194
29 Annamarijn... Ginneken HRRR 2,70 --- 161
Ruth Zijlstra Heerenveen DNS --- 0
Kim Meijners Heerenveen DNS --- 0
Eline van Tuinen AV Lionitas DNS --- 0
Julia Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
Renske Lolkema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Oosterbaan HRRR 8,71 --- 558
2 Isa Kollé SV Noordkop 8,67 --- 556
3 Esmee Douma SV Veendam 8,40 --- 542
4 Christel Philipsen AV Hera 8,04 7,50 523
5 Brecht van der Vliet AV Impala 7,07 --- 470
6 Eva Martens Groningen 7,06 --- 469
7 Quimty de Vries Spartacus 7,03 --- 467
8 Naomi Wessels AV Rijssen 6,91 8,30 460
9 Bethe Siemonsma HRRR 6,10 --- 412
10 Maureen Rekers AV Rijssen 6,05 --- 409
11 Hellen Oude Weme Groningen 5,86 --- 397
12 Karin Vlasblom AV Impala 5,70 --- 387
13 Lisanne de Haan Heerenveen 5,63 --- 383
13 Lotte Nijkamp AV Rijssen 5,63 --- 383
15 Noortje Huitema Groningen 5,50 --- 374
16 Carian Buisman Groningen 5,49 --- 374
17 Marrit de Haan Heerenveen 5,37 --- 366
18 Floor Groenewold Fivelstreek 5,31 --- 362
19 Maaike Kramer Heerenveen 5,23 --- 357
19 Cindy Smit AV Hera 5,23 --- 357
21 Marit Staal Heerenveen 4,81 --- 327
22 Roos van Ginneken HRRR 4,66 --- 318
23 Femke Hofstra Spartacus 4,34 --- 295
24 Noa Tilkema AV Impala 4,32 --- 293
25 Berber Mar...der Woude Heerenveen 4,13 --- 279
26 Julia Welvering Groningen 4,09 --- 276
27 Tara Koomen SAV 3,67 --- 244
28 Caithlin Kootstra DOS 3,65 --- 242
29 Elin Slagt AAC `61 3,12 --- 198
30 Cherry Bodewes Fivelstreek 2,87 --- 177
Amira Ennaassi SV Noordkop DNS --- 0
Ingrid Koster AV Aquilo DNS --- 0
Romée de Best HRRR DNS --- 0
Eline Ruige AV Lionitas DNS --- 0
Esmay de Jonge AV Lionitas DNS --- 0
Annika van Breeden Spartacus DNS --- 0
Nikita Nie Groningen DNS --- 0
Mila Oosting Groningen DNS --- 0
Mirthe Kanninga SV Veendam DNS --- 0
Gitte Gardien SV Veendam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 5,56 --- 378
2 Martje ter Doest AV Impala 4,22 --- 286
3 Mayke Ruige AV Lionitas 4,19 --- 284
4 Evi Falkena Flevo Delta 4,17 --- 282
5 Kyla Koops Heerenveen 4,03 --- 272
6 Celine Dijkstra AAC `61 4,00 --- 269
7 Annika Brummer AV Lionitas 3,95 --- 266
8 Celena Knol Isala `96 3,94 --- 265
9 Anouschka Sleutel SV Veendam 3,82 --- 256
10 Milou Karssies HAC `63 3,74 --- 249
11 Julia de Jager AV Lionitas 3,70 --- 246
12 Vera Kruis AV NOP 3,60 --- 238
12 Nynke Rijpma HRRR 3,60 --- 238
12 Aniek Vreeling HRRR 3,60 --- 238
15 Nina van Halen DOS 3,59 --- 237
16 Anke Hoekstra AV Impala 3,38 --- 220
17 Eline Zwagemaker SAV 3,03 --- 191
18 Helen de Vries SV Veendam 2,61 --- 153
19 Boukje de Jong AV Impala 2,30 --- 122
20 Gwendolyn van Drunen SPLS 2,20 2,12 113
21 Tessa van ...aalduinen Groningen 2,08 --- 100
Kaitlijn ... Dongeren SAV DNS --- 0
Eline Kanninga SV Veendam DNS --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen 13,76 14,27
2 Dominique Verheijen De Gemzen 10,81 11,13
3 Wieke Nijmeijer Start `78 6,02 ---