Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jasper Bruggeman De Gemzen 1,75 1,70

Uitslagen Jongens Junior C1 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Roel van Maanen AV NOP 1,40 1,40
2 Klaas-Jan ...osterbaan HRRR 1,35 ---
3 Tjalling Risselada AV Athleta 1,10 ---
3 Bram Slagter DOS 1,10 ---
Salim Elsafi Groningen --- ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 1,45 1,45
2 Erick Könst AV Haarlem 1,30 1,30
2 Brend Baak Flevo Delta 1,30 ---
2 Rutger Hoekstra AV Impala 1,30 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,30 ---
2 Joas de Jong AV Impala 1,30 ---
7 Yannick Jong SAV 1,25 1,20
7 Joël Hoeve SPLS 1,25 ---
9 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 1,15 ---
9 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1,15 ---
9 Julian Vries Heerenveen 1,15 ---
9 Florian va...er Dussen AV Impala 1,15 ---
9 Jos Jongsma AV Impala 1,15 ---
9 Bjorn Rinsma AV Impala 1,15 ---
9 Ruben Stam AV Rijssen 1,15 ---
9 Savinho Slijngard SPLS 1,15 ---
17 Thijs Krul Groningen 1,10 ---
17 Jort Rodenburg SV Veendam 1,10 ---
19 Rodamain Jansen Heerenveen 1,05 ---
19 Stef de Jong SAV 1,05 ---
21 Bas Tot SV Noordkop 1,00 ---
21 Jurjen Westra Heerenveen 1,00 ---
21 Thijs van ...wershaven DVTR 1,00 ---
21 Mark Terpstra 's-Gravenzande 1,00 ---
25 Jesse Huigen SV Noordkop 0,85 ---
Johan de Vries Heerenveen DNS ---
Lucas Peereboom Heerenveen DNS ---
René Schultinga Heerenveen DNS ---
Merlijn Bosman SAV DNS 1,35

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mika van Mierlo Isala `96 1,30 --- 562
2 Silvan Jansen AV NOP 1,10 --- 416
2 Laucas-Wil... Arntzen Fivelstreek 1,10 --- 416
2 Remco Bontekoe AV Impala 1,10 --- 416
2 Tim Tempelman SPLS 1,10 --- 416
6 Quincy Koeten WRNG 1,05 --- 379
7 Allart Frensel Heerenveen 1,00 --- 342
7 Ziggy Veldman Heerenveen 1,00 --- 342
7 Maurits Meijerhof Fivelstreek 1,00 --- 342
7 Cas van der Veen DKEV 1,00 1,00 342
7 Ingmar Visser WRNG 1,00 --- 342
7 Falko Schilstra HRRR 1,00 --- 342
13 Natan Bikker Heerenveen 0,95 --- 306
13 Micah Hoekstra Fivelstreek 0,95 --- 306
13 Liam Kramer AV Impala 0,95 --- 306
16 Kevin Mulder Fivelstreek 0,90 --- 269
17 Marijn Wijkstra Heerenveen 0,85 --- 232
17 Patrick Jansen Spartacus 0,85 --- 232
19 Tijn Dekker Heerenveen 0,80 --- 196
19 Osman Kondeh Heerenveen 0,80 --- 196
19 Kaimby Nic... Bruinsma Heerenveen 0,80 --- 196
Harm Eitse...Wesseling Heerenveen DNS --- 0
Bruce Boon Flevo Delta DNS --- 0
Jilke Oswald HRRR DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Senna Beuckens AV NOP 1,30 --- 562
1 Roel Wielstra AV NOP 1,30 --- 562
1 Thijs Jorritsma HRRR 1,30 --- 562
4 Marijn Piek AV Impala 1,25 --- 526
4 Pjotr ter Doest AV Impala 1,25 --- 526
6 Hugo Stegeman Heerenveen 1,20 --- 489
6 Melle Ketellapper AV Lionitas 1,20 --- 489
6 Max Swabedissen AV Rijssen 1,20 --- 489
6 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,20 --- 489
10 Niek Kollé SV Noordkop 1,15 --- 445
10 Nils Postma AV Impala 1,15 --- 445
10 Mark Scholten AV Impala 1,15 --- 445
10 Julian van den Belt AV Rijssen 1,15 --- 445
10 Timon Hoeve SPLS 1,15 --- 445
10 Coen de Haan SPLS 1,15 --- 445
16 Rutger Berends Heerenveen 1,10 --- 416
16 Rick Velkers Heerenveen 1,10 --- 416
16 Sander Reinders AV Lionitas 1,10 --- 416
16 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 1,10 --- 416
20 Keyran Witmond SPLS 1,05 --- 379
21 Jorrit ten Hoeve Heerenveen 1,00 --- 342
21 Gernant Jans AAC `61 1,00 --- 342
21 Hidde Veenstra AV Impala 1,00 --- 342
24 Joran Eisses AAC `61 0,95 --- 306
Roy Constant DKEV DNS 1,00 0
Jari Terra DKEV DNS 1,00 0
Ese Andela AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wesley Boers Fivelstreek 1,15 --- 445
1 Maikel Potkamp AV34 1,15 --- 445
3 Jarno van Daalen PAC 1,10 1,16 416
4 Andy Gielen SV Noordkop 1,05 --- 379
4 Jens Linnebank Heerenveen 1,05 --- 379
4 Mike Berends AAC `61 1,05 --- 379
7 Morris Hulsman Heerenveen 1,00 --- 342
7 Ties Dantuma HRRR 1,00 --- 342
9 Jan Elsinga Heerenveen 0,95 --- 306
9 Tim Meijer Heerenveen 0,95 --- 306
9 Jochem van Warmerdam SAV 0,95 --- 306
9 Silas Hoeve SPLS 0,95 --- 306
9 Davi Pfaff SPLS 0,95 0,95 306
14 Hademar Hoornveld Heerenveen 0,90 --- 269
14 Edo Buitenwerf AV NOP 0,90 --- 269
14 Ate Clobus AAC `61 0,90 --- 269
14 Kai Muisis AV34 0,90 --- 269
14 Steffen Spijksma HRRR 0,90 --- 269
14 Julian Keun Groningen 0,90 --- 269
14 Ties van Leeuwen Groningen 0,90 --- 269
14 Olaf Langeslag Isala `96 0,90 --- 269
22 Lasse de Vries HRRR 0,85 --- 232
22 Ruben Piek AV Impala 0,85 --- 232
24 Wybren Dijkstra Heerenveen 0,80 --- 196
25 Darriën Depenbrock AV Jahn II 0,75 --- 159
25 Rowen Kuiper AV Jahn II 0,75 --- 159
Thomas Ruiter AV Impala DNS --- 0
Simon de Greef Groningen DNS --- 0
Stefan de Boer HAC `63 DNS --- 0
Damian Helder HAC `63 DNS --- 0
Daan Beute Isala `96 DNS --- 0
Thomas de Kimpe Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars Hansman Isala `96 0,95 --- 306
2 Jasper Hegeman AV NOP 0,90 --- 269
3 Thomas Berends AAC `61 0,85 --- 232
3 Olav Clobus AAC `61 0,85 --- 232
5 Zeb Tesselaar AV Hera 0,75 --- 159
5 Marten Hofstra Spartacus 0,75 --- 159
7 Patrick Duiveman Isala `96 0,70 --- 122
8 Thijs Wiersma Heerenveen 0,65 --- 86
9 Fin Muisis AV34 0,55 --- 12
9 Melle Kroon Isala `96 0,55 --- 12

Uitslagen Masters mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
Herman Jansen DKEV DNS 1,60
Sjouke Nauta AV Lionitas DNS ---
Fokke Draaijer AV Lionitas DNS ---

Uitslagen Masters vrouwen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marjolijn Jongens Start `78 1,40 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Shanice Atalay Heerenveen 1,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maureen Louws AV NOP 1,35 1,30
1 Floor Dijkstra AAC `61 1,35 ---
1 Danara Stoppels Groningen 1,35 ---
4 Anke Binnema Heerenveen 1,30 ---
4 Denise Zanferrari AAC `61 1,30 ---
6 Sabrina Cruden Heerenveen 1,25 ---
6 Mette van der Meer Flevo Delta 1,25 1,30
8 Brecht Frensel Heerenveen 1,20 ---
8 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,20 1,25
10 Nikita Hammink AAV SISU 1,15 ---
10 Fiona de Vries AV Impala 1,15 ---
12 Irene Arntzen Fivelstreek 1,10 ---
12 Ciara Cof... Dongeren SAV 1,10 ---
12 Veronique Bruin WRNG 1,10 1,20
12 Amber Slomp AAC `61 1,10 ---
12 Amber Mulder SPLS 1,10 ---
17 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1,05 ---
17 Inez van der Meulen AAV SISU 1,05 ---
Joliek de Vries HRRR DNS ---
Madelien Hogerhuis Spartacus DNS ---
Floor Sietsema Spartacus DNS ---
Natalja Duiveman Isala `96 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sofie Dokter Groningen 1,50 ---
2 Rikst Slot Heerenveen 1,35 ---
2 Kahlan Veen Heerenveen 1,35 ---
2 Marte van Duuren AV Athleta 1,35 ---
2 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,35 ---
2 Minke Nijhuis AV PEC 1910 1,35 ---
2 Maaike Geerling HAC `63 1,35 ---
2 Tracy Johnson SV Veendam 1,35 ---
9 Floor Overdiep Heerenveen 1,30 ---
9 Marrit Oosterbaan HRRR 1,30 ---
9 Suzan Plat AV PEC 1910 1,30 ---
9 Iris Gils AV PEC 1910 1,30 ---
13 Rosa Kuin AV Hera 1,25 1,25
13 Larissa Wubbolts HRRR 1,25 ---
13 Kira Steijvers SPLS 1,25 ---
16 Kara Zwagemaker SAV 1,20 ---
16 Carmen. de Wolff HRRR 1,20 1,20
16 Silke van der Zwaag HRRR 1,20 ---
16 Julia Eisen AV PEC 1910 1,20 ---
16 Rosa Elsafi Groningen 1,20 ---
16 Isabeau Leegwater Groningen 1,20 ---
22 Jits jente Bootsma Heerenveen 1,15 ---
22 Chaira Valerius AV Impala 1,15 ---
22 Melana Agricola SPLS 1,15 1,30
25 Frederieke Wolbers HRRR 1,10 ---
25 Karlijn va...er Meeren HRRR 1,10 ---
27 Loïs Hilvers AV Impala 1,00 ---
Lianne Huisjes Groningen DNS ---
Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 1,25

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ruth Zijlstra Heerenveen 1,10 --- 416
1 Damanja Reus SAV 1,10 --- 416
1 Femke Yska HRRR 1,10 --- 416
1 Tess Jaarsma HRRR 1,10 --- 416
5 Jildou Binnema Heerenveen 1,05 --- 379
5 Hayat Askar Heerenveen 1,05 --- 379
5 Julia van der Meulen AAV SISU 1,05 --- 379
5 Lotte Slomp AAC `61 1,05 --- 379
5 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,05 --- 379
5 Renske Drenten AV Lionitas 1,05 --- 379
11 Leah Jellema Heerenveen 1,00 --- 342
11 Isis van der Velden Heerenveen 1,00 --- 342
11 Samarijn Pluijmert AAC `61 1,00 --- 342
11 Emma Timmer AAC `61 1,00 --- 342
11 Julia Rinsma AV Impala 1,00 --- 342
11 Fleur de Vries AV Impala 1,00 --- 342
11 Iven ten Caat HAC `63 1,00 --- 342
11 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 1,00 --- 342
19 Elsemiek Faber Heerenveen 0,95 --- 306
19 Kim Otten Heerenveen 0,95 --- 306
19 Sanne Lahuis AAC `61 0,95 --- 306
19 Marit Bouwman ACO 0,95 --- 306
19 Jente Leeuwangh AV Lionitas 0,95 --- 306
19 Erica de Lange SPLS 0,95 --- 306
19 Esmee de Vries SPWS 0,95 --- 306
19 Sofie Dubbelboer SPWS 0,95 --- 306
19 Lieke Geerling HAC `63 0,95 --- 306
28 Amarins Loonstra AV Impala 0,85 --- 232
28 Sophie Kuiken AV Lionitas 0,85 --- 232
28 Tess Gerdes SPWS 0,85 --- 232
Kim Meijners Heerenveen DNS --- 0
Eline van Tuinen AV Lionitas DNS --- 0
Julia Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
Renske Lolkema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Oosterbaan HRRR 1,30 --- 562
1 Esmee Douma SV Veendam 1,30 --- 562
3 Naomi Wessels AV Rijssen 1,25 1,15 526
3 Maureen Rekers AV Rijssen 1,25 --- 526
5 Isa Kollé SV Noordkop 1,20 --- 489
5 Brecht van der Vliet AV Impala 1,20 --- 489
7 Lisanne de Haan Heerenveen 1,15 --- 445
7 Maaike Kramer Heerenveen 1,15 --- 445
7 Christel Philipsen AV Hera 1,15 1,05 445
7 Bethe Siemonsma HRRR 1,15 --- 445
7 Femke Hofstra Spartacus 1,15 --- 445
7 Eva Martens Groningen 1,15 --- 445
13 Tara Koomen SAV 1,10 --- 416
13 Cindy Smit AV Hera 1,10 --- 416
13 Elin Slagt AAC `61 1,10 --- 416
13 Noa Tilkema AV Impala 1,10 --- 416
13 Karin Vlasblom AV Impala 1,10 --- 416
13 Quimty de Vries Spartacus 1,10 --- 416
13 Noortje Huitema Groningen 1,10 --- 416
20 Marrit de Haan Heerenveen 1,05 --- 379
20 Floor Groenewold Fivelstreek 1,05 --- 379
20 Roos van Ginneken HRRR 1,05 --- 379
23 Marit Staal Heerenveen 1,00 --- 342
23 Lotte Nijkamp AV Rijssen 1,00 --- 342
23 Caithlin Kootstra DOS 1,00 --- 342
23 Julia Welvering Groningen 1,00 --- 342
23 Carian Buisman Groningen 1,00 --- 342
23 Nikita Nie Groningen 1,00 --- 342
23 Hellen Oude Weme Groningen 1,00 --- 342
30 Berber Mar...der Woude Heerenveen 0,90 --- 269
31 Cherry Bodewes Fivelstreek 0,80 --- 196
Amira Ennaassi SV Noordkop DNS --- 0
Ingrid Koster AV Aquilo DNS --- 0
Romée de Best HRRR DNS --- 0
Eline Ruige AV Lionitas DNS --- 0
Esmay de Jonge AV Lionitas DNS --- 0
Annika van Breeden Spartacus DNS --- 0
Mila Oosting Groningen DNS --- 0
Mirthe Kanninga SV Veendam DNS --- 0
Gitte Gardien SV Veendam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 1,20 --- 489
2 Kyla Koops Heerenveen 1,00 --- 342
2 Evi Falkena Flevo Delta 1,00 1,05 342
4 Nynke Rijpma HRRR 0,95 --- 306
4 Milou Karssies HAC `63 0,95 --- 306
4 Celena Knol Isala `96 0,95 --- 306
4 Anouschka Sleutel SV Veendam 0,95 --- 306
8 Eline Zwagemaker SAV 0,90 --- 269
8 Aniek Vreeling HRRR 0,90 --- 269
8 Boukje de Jong AV Impala 0,90 --- 269
8 Mayke Ruige AV Lionitas 0,90 --- 269
8 Julia de Jager AV Lionitas 0,90 --- 269
8 Nina van Halen DOS 0,90 --- 269
14 Vera Kruis AV NOP 0,85 --- 232
14 Celine Dijkstra AAC `61 0,85 --- 232
14 Anke Hoekstra AV Impala 0,85 --- 232
14 Martje ter Doest AV Impala 0,85 --- 232
18 Annika Brummer AV Lionitas 0,80 --- 196
18 Helen de Vries SV Veendam 0,80 --- 196
20 Tessa van ...aalduinen Groningen 0,75 --- 159
21 Gwendolyn van Drunen SPLS 0,70 0,80 122
Kaitlijn ... Dongeren SAV DNS --- 0
Eline Kanninga SV Veendam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Dokter Groningen 1,25 --- 526
2 Anthe Troost HRRR 0,95 --- 306
2 Yanou Dokter Groningen 0,95 --- 306
4 Amber Adriaansen SV Noordkop 0,85 --- 232
4 Fleur Brouwer Heerenveen 0,85 --- 232
4 Elysha van der Velde Flevo Delta 0,85 0,80 232
4 Linda de Vries AV Impala 0,85 --- 232
8 Mariame Diallo Heerenveen 0,80 --- 196
8 Lieke Wiersma Heerenveen 0,80 --- 196
8 Kyra van d... Hoonaard Heerenveen 0,80 --- 196
8 Norah Keijzer Heerenveen 0,80 --- 196
8 Tynke Wielstra AV NOP 0,80 --- 196
8 Milou Sieperda HRRR 0,80 --- 196
8 Sophie Kroon Isala `96 0,80 --- 196
15 Britt Miedema HRRR 0,75 --- 159
15 Rosalie Kohl HAC `63 0,75 --- 159
17 Famke Jongstra Heerenveen 0,65 --- 86
17 Merla Hulzebos Fivelstreek 0,65 --- 86
17 Esmee Schuiten Groningen 0,65 --- 86
20 Marith van de Meer Groningen 0,60 --- 49
20 Eline Vos HAC `63 0,60 --- 49
20 Lisanne Venema HAC `63 0,60 --- 49
Noa Ijsbrandij HRRR DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rienk Kan Heerenveen 1,70 ---
2 Leon Wiers Flevo Delta 1,65 1,75
3 Peter Peereboom Heerenveen 1,50 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten