Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rody de Wolff HRRR 7,51 --- 671
2 Jasper Bruggeman De Gemzen 7,56 7,53 654
3 Bas Portegijs DKEV 8,19 8,33 451
4 Boudewijn van Dijken AV Lionitas 8,95 --- 244

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jeff Tesselaar AV Hera 8,75 8,68 598
2 Rutger Hoekstra AV Impala 9,05 --- 537
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,07 --- 536
4 Rodamain Jansen Heerenveen 9,24 --- 504
5 Ruben Stam AV Rijssen 9,30 --- 492
6 Savinho Slijngard SPLS 9,31 --- 492
7 Joël Hoeve SPLS 9,39 --- 478
8 Luc de Vries Spartacus 9,40 --- 476
9 Brend Baak Flevo Delta 9,47 --- 462
10 Thijs van ...wershaven DVTR 9,49 --- 461
11 Stef de Jong SAV 9,60 --- 442
12 Justin Boes Spartacus 9,74 --- 419
12 Daan Bijdevaate Start `78 9,74 --- 419
14 Florian va...er Dussen AV Impala 9,79 --- 411
15 Julian Vries Heerenveen 9,80 9,60 408
15 Jos Jongsma AV Impala 9,80 --- 408
17 Bjorn Rinsma AV Impala 9,85 --- 401
18 Joas de Jong AV Impala 9,92 --- 390
19 Yannick Jong SAV 9,94 9,80 387
20 Mark Terpstra 's-Gravenzande 10,01 --- 376
21 Jort Rodenburg SV Veendam 10,07 --- 367
22 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 10,24 --- 342
23 Jurjen Westra Heerenveen 10,39 --- 320
24 Johan de Vries Heerenveen 10,44 --- 313
25 Bas Tot SV Noordkop 10,46 --- 310
26 Jesse Huigen SV Noordkop 10,73 --- 273
27 Diego Bodewes Fivelstreek 21,72 --- 0
René Schultinga Heerenveen DNS --- 0
Merlijn Bosman SAV DNS --- 0
Sam Bouw AV PEC 1910 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Koen Hoedjes AV Hera 8,22 7,99 708
2 Sil-chris de Jong Heerenveen 8,73 --- 602
3 Tijmen Jansen DKEV 8,90 8,90 568
4 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 8,96 --- 554
5 Geordy Witmond SPLS 9,01 8,77 547
6 Gideon M�hringer AV Hera 9,08 9,55 534
7 Romke Wielstra AV NOP 9,14 --- 523
8 Lars Philipsen AV Hera 9,15 --- 521
9 Sietse Kolnaar Groningen 9,21 --- 508
10 Matthijs v... den Belt AV Rijssen 9,28 --- 497
11 Kjell de Groot Flevo Delta 9,35 --- 485
12 Jarno Kuiper Start `78 9,43 --- 471
13 Jarno Zwart HRRR 9,44 --- 469
14 Marco Baas HAC `63 9,50 --- 459
15 Lennert Naeff Heerenveen 9,56 --- 449
15 Damian de Vries Heerenveen 9,56 --- 449
17 Joost van der Linden Groningen 9,58 --- 445
18 Sjoerd de Haan SPLS 9,78 --- 413
19 Teade Zijlstra HRRR 9,89 --- 395
20 Lars Veldman HAC `63 10,35 --- 326
Harm Jan Kootstra AV Impala DNS --- 0
Willem Jongsma AV Impala DNS --- 0
Thomas Beltman AV Rijssen DNS --- 0
Frank Brok DOS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mika van Mierlo Isala `96 9,34 --- 587
2 Laucas-Wil... Arntzen Fivelstreek 9,50 --- 559
3 Liam Kramer AV Impala 9,77 --- 514
4 Silvan Jansen AV NOP 9,78 --- 513
5 Quincy Koeten WRNG 9,82 --- 506
6 Tim Tempelman SPLS 10,05 --- 469
7 Jilke Oswald HRRR 10,08 --- 466
8 Ingmar Visser WRNG 10,17 --- 452
9 Ziggy Veldman Heerenveen 10,26 --- 439
10 Remco Bontekoe AV Impala 10,42 --- 416
11 Allart Frensel Heerenveen 10,98 --- 341
11 Micah Hoekstra Fivelstreek 10,98 --- 341
13 Natan Bikker Heerenveen 10,99 --- 340
14 Kevin Mulder Fivelstreek 11,07 --- 329
15 Cas van der Veen DKEV 11,09 --- 327
16 Maurits Meijerhof Fivelstreek 11,18 --- 316
17 Falko Schilstra HRRR 11,33 --- 298
18 Kaimby Nic... Bruinsma Heerenveen 11,62 --- 264
19 Tijn Dekker Heerenveen 11,74 --- 250
20 Harm Eitse...Wesseling Heerenveen 11,85 --- 238
21 Patrick Jansen Spartacus 12,33 --- 188
22 Osman Kondeh Heerenveen 12,59 --- 162
23 Marijn Wijkstra Heerenveen 12,97 --- 126
Bruce Boon Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mark Scholten AV Impala 9,18 --- 615
2 Sander Reinders AV Lionitas 9,43 --- 571
3 Melle Ketellapper AV Lionitas 9,54 --- 552
4 Timon Hoeve SPLS 9,60 --- 542
5 Hugo Stegeman Heerenveen 9,69 --- 527
6 Julian van den Belt AV Rijssen 9,70 --- 526
7 Senna Beuckens AV NOP 9,77 --- 514
8 Niek Kollé SV Noordkop 9,86 --- 500
8 Coen de Haan SPLS 9,86 --- 500
10 Marijn Piek AV Impala 9,91 --- 492
11 Nils Postma AV Impala 9,94 --- 487
12 Roel Wielstra AV NOP 10,04 --- 472
13 Twan Ligtenberg AV Rijssen 10,06 --- 469
14 Max Swabedissen AV Rijssen 10,07 --- 467
15 Rick Velkers Heerenveen 10,08 --- 466
16 Pjotr ter Doest AV Impala 10,19 --- 449
17 Rutger Berends Heerenveen 10,22 --- 443
18 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 10,30 --- 433
19 Thijs Jorritsma HRRR 10,47 --- 409
20 Keyran Witmond SPLS 10,72 --- 375
21 Hidde Veenstra AV Impala 10,76 --- 369
22 Jorrit ten Hoeve Heerenveen 11,29 --- 302
23 Joran Eisses AAC `61 11,55 --- 272
24 Gernant Jans AAC `61 11,95 --- 227
Roy Constant DKEV DNS --- 0
Jari Terra DKEV DNS --- 0
Ese Andela AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Herman Jansen DKEV 8,43 --- 381
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 9,45 --- 126
3 Wieger Gij...Klijnstra Heerenveen 10,73 --- 0
4 Spikey Spike Heerenveen 13,34 --- 0

Uitslagen Masters vrouwen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marjolijn Jongens Start `78 9,51 --- 394
2 Deborah Peter AV Lionitas 9,57 --- 381
Natalie Heinen Start `78 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shanice Atalay Heerenveen 8,95 8,68 521
Iris Hoedemaker AV Lionitas DQ --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cicely Sille AV Lionitas 8,63 --- 620
2 Nikki Boon Flevo Delta 8,69 --- 610
3 Kirsten Kuipers SPLS 8,77 --- 593
4 Terri Talan Heerenveen 8,85 --- 578
5 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,86 8,64 576
6 Diede van der Meer Flevo Delta 8,93 8,70 562
7 Ilka Blankenstijn Heerenveen 9,04 --- 541
8 Maureen Ploeg Groningen 9,15 --- 521
9 Nienke de Boer AV PEC 1910 9,28 --- 497
10 Gytte van Hoeven Heerenveen 9,32 --- 490
11 Shauna Co... Dongeren SAV 9,33 --- 488
11 Jildou Peeters AV Lionitas 9,33 --- 488
13 Shanice Wortel AV Lionitas 9,43 --- 471
14 Rebekka Jonkman HAC `63 9,44 --- 469
15 Kayleigh Hammink AAV SISU 9,45 --- 467
16 Lieke Markink AV PEC 1910 9,46 --- 464
17 Alisia Bruin WRNG 9,47 9,63 462
18 Danique Louwsma Heerenveen 9,48 --- 462
18 Rachel de Boer AV PEC 1910 9,48 --- 462
20 Amerins Ypma ACO 9,77 9,97 414
21 Bloeme de Boer WRNG 9,96 --- 383
22 Silke Hoekstra HRRR 10,05 --- 369
23 Marit Lebbink WRNG 10,24 --- 342
24 Samantha Hiemstra WRNG 10,60 --- 291
25 Marloes van Doeveren SAV 10,66 --- 283

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maureen Louws AV NOP 8,82 9,08 584
2 Denise Zanferrari AAC `61 8,96 --- 554
3 Mette van der Meer Flevo Delta 9,31 9,02 492
4 Nikita Hammink AAV SISU 9,33 --- 488
5 Sabrina Cruden Heerenveen 9,36 --- 483
6 Floor Dijkstra AAC `61 9,37 --- 481
7 Danara Stoppels Groningen 9,54 --- 452
8 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,55 9,22 449
9 Mette van Werven AV Impala 9,57 --- 447
10 Anke Binnema Heerenveen 9,69 --- 427
11 Brecht Frensel Heerenveen 9,70 --- 426
12 Irene Arntzen Fivelstreek 9,78 --- 413
12 Amber Mulder SPLS 9,78 --- 413
14 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,84 --- 403
15 Amber Slomp AAC `61 9,85 --- 401
16 Inez van der Meulen AAV SISU 9,99 --- 380
17 Veronique Bruin WRNG 10,10 10,32 363
18 Ylse Barkmeijer Heerenveen 10,81 --- 263
19 Maartje Willegers Groningen 10,90 --- 251
Joliek de Vries HRRR DNS --- 0
Madelien Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
Floor Sietsema Spartacus DNS --- 0
Chanel Opstal Start `78 DNS --- 0
Natalja Duiveman Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wies Kesting AAC `61 8,63 --- 620
2 Rikst Slot Heerenveen 8,71 --- 604
3 Kahlan Veen Heerenveen 8,81 --- 586
4 Suzan Plat AV PEC 1910 8,99 --- 551
4 Lianne Huisjes Groningen 8,99 --- 551
6 Marte van Duuren AV Athleta 9,12 --- 526
7 Rosa Kuin AV Hera 9,20 9,35 512
7 Minke Nijhuis AV PEC 1910 9,20 --- 512
9 Silke van der Zwaag HRRR 9,25 --- 503
10 Sofie Dokter Groningen 9,26 --- 501
11 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen 9,27 9,01 499
11 Tracy Johnson SV Veendam 9,27 --- 499
13 Iris Nass AV PEC 1910 9,38 --- 478
14 Maaike Geerling HAC `63 9,52 --- 455
15 Larissa Wubbolts HRRR 9,53 --- 454
16 Marrit Oosterbaan HRRR 9,57 --- 447
17 Chaira Valerius AV Impala 9,60 --- 442
18 Elin Logtenberg AV PEC 1910 9,61 --- 440
19 Melana Agricola SPLS 9,62 9,55 439
20 Julia Eisen AV PEC 1910 9,65 --- 434
21 Carmen. de Wolff HRRR 9,69 9,03 427
22 Karlijn va...er Meeren HRRR 9,90 --- 394
23 Isabeau Leegwater Groningen 9,96 --- 383
24 Kira Steijvers SPLS 9,99 --- 380
25 Iris Gils AV PEC 1910 10,02 --- 375
26 Jits jente Bootsma Heerenveen 10,04 --- 372
27 Kara Zwagemaker SAV 10,16 --- 354
27 Rosa Elsafi Groningen 10,16 --- 354
29 Hester Vlasblom AV Impala 10,20 --- 348
30 Floor Overdiep Heerenveen 10,31 --- 332
31 Loïs Hilvers AV Impala 10,37 --- 323
32 Frederieke Wolbers HRRR 10,41 --- 317
33 Anna-Bo van der Wal AV Impala 10,71 --- 276
Ilse Martens Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Damanja Reus SAV 9,80 --- 508
2 Tess Jaarsma HRRR 9,91 --- 492
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,07 --- 467
4 Femke Yska HRRR 10,08 --- 466
5 Kim Otten Heerenveen 10,10 --- 463
6 Julia van der Meulen AAV SISU 10,14 --- 457
7 Lotte Slomp AAC `61 10,17 --- 452
8 Isis van der Velden Heerenveen 10,19 --- 449
9 Iven ten Caat HAC `63 10,33 --- 429
10 Leah Jellema Heerenveen 10,34 --- 427
11 Annamarijn... Ginneken HRRR 10,48 --- 408
12 Jildou Binnema Heerenveen 10,54 --- 399
12 Marit Bouwman ACO 10,54 --- 399
14 Sanne Lahuis AAC `61 10,55 --- 398
15 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,65 --- 384
16 Renske Drenten AV Lionitas 10,76 --- 369
17 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,77 --- 368
18 Julia Rinsma AV Impala 10,86 --- 356
19 Sofie Dubbelboer SPWS 10,96 --- 343
20 Lieke Geerling HAC `63 11,05 --- 332
21 Fleur de Vries AV Impala 11,26 --- 306
21 Tess Gerdes SPWS 11,26 --- 306
23 Hayat Askar Heerenveen 11,33 --- 298
24 Emma Timmer AAC `61 11,55 --- 272
25 Erica de Lange SPLS 11,64 --- 262
26 Esmee de Vries SPWS 11,66 --- 259
27 Elsemiek Faber Heerenveen 11,73 --- 251
28 Amarins Loonstra AV Impala 12,21 --- 200
29 Sophie Kuiken AV Lionitas 12,81 --- 141
Ruth Zijlstra Heerenveen DNS --- 0
Kim Meijners Heerenveen DNS --- 0
Eline van Tuinen AV Lionitas DNS --- 0
Julia Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
Renske Lolkema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Christel Philipsen AV Hera 9,34 --- 587
2 Isa Kollé SV Noordkop 9,35 --- 585
3 Esmee Douma SV Veendam 9,40 --- 576
4 Maureen Rekers AV Rijssen 9,53 --- 554
5 Brecht van der Vliet AV Impala 9,54 --- 552
6 Iris Oosterbaan HRRR 9,76 --- 516
7 Noortje Huitema Groningen 9,93 --- 489
8 Marit Staal Heerenveen 10,09 --- 464
9 Quimty de Vries Spartacus 10,19 --- 449
10 Hellen Oude Weme Groningen 10,21 --- 445
11 Karin Vlasblom AV Impala 10,26 --- 439
12 Elin Slagt AAC `61 10,28 --- 436
13 Naomi Wessels AV Rijssen 10,39 --- 420
14 Bethe Siemonsma HRRR 10,43 --- 415
15 Lotte Nijkamp AV Rijssen 10,49 --- 406
16 Femke Hofstra Spartacus 10,50 --- 405
17 Roos van Ginneken HRRR 10,61 --- 390
18 Lisanne de Haan Heerenveen 10,70 --- 377
18 Floor Groenewold Fivelstreek 10,70 --- 377
20 Marrit de Haan Heerenveen 10,73 --- 373
21 Tara Koomen SAV 10,78 --- 367
22 Eva Martens Groningen 10,91 --- 350
23 Julia Welvering Groningen 10,93 --- 347
24 Noa Tilkema AV Impala 11,01 --- 337
25 Caithlin Kootstra DOS 11,21 --- 312
26 Cindy Smit AV Hera 11,40 --- 289
27 Berber Mar...der Woude Heerenveen 11,59 --- 267
27 Cherry Bodewes Fivelstreek 11,59 --- 267
29 Maaike Kramer Heerenveen 11,84 --- 239
30 Carian Buisman Groningen 11,86 --- 237
Amira Ennaassi SV Noordkop DNS --- 0
Ingrid Koster AV Aquilo DNS --- 0
Romée de Best HRRR DNS --- 0
Eline Ruige AV Lionitas DNS --- 0
Esmay de Jonge AV Lionitas DNS --- 0
Annika van Breeden Spartacus DNS --- 0
Nikita Nie Groningen DNS --- 0
Mila Oosting Groningen DNS --- 0
Mirthe Kanninga SV Veendam DNS --- 0
Gitte Gardien SV Veendam DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leon Wiers Flevo Delta 7,72 7,44 599
2 Rienk Kan Heerenveen 7,83 7,80 563
3 Peter Peereboom Heerenveen 8,00 7,71 509
4 Alex Vaars DKEV 8,35 8,33 404
5 Martin Meijer AV Jahn II 8,43 --- 381
6 Wybren Nauta AV Lionitas 8,54 --- 351

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dominique Verheijen De Gemzen 8,41 8,46 659