Uitslagen Jongens Junior A 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasper Bruggeman De Gemzen 6,47 6,62 676
2 Rody de Wolff HRRR 6,55 --- 644
3 Bas Portegijs DKEV 7,00 7,57 479
4 Boudewijn van Dijken AV Lionitas 7,55 --- 303

Uitslagen Jongens Junior D1 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jeff Tesselaar AV Hera 7,48 --- 608
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 7,58 --- 585
3 Rutger Hoekstra AV Impala 7,69 --- 560
4 Ruben Stam AV Rijssen 7,85 --- 526
5 Rodamain Jansen Heerenveen 7,90 --- 515
6 Savinho Slijngard SPLS 7,94 --- 507
7 Thijs van ...wershaven DVTR 8,14 --- 466
7 Joël Hoeve SPLS 8,14 --- 466
9 Brend Baak Flevo Delta 8,15 --- 464
9 Luc de Vries Spartacus 8,15 --- 464
11 Stef de Jong SAV 8,28 --- 439
12 Jos Jongsma AV Impala 8,39 --- 418
12 Joas de Jong AV Impala 8,39 --- 418
14 Justin Boes Spartacus 8,44 --- 409
15 Julian Vries Heerenveen 8,45 --- 407
16 Florian va...er Dussen AV Impala 8,47 --- 402
17 Daan Bijdevaate Start `78 8,51 --- 396
17 Jort Rodenburg SV Veendam 8,51 --- 396
19 Mark Terpstra 's-Gravenzande 8,55 --- 387
20 Yannick Jong SAV 8,67 --- 368
21 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 8,71 --- 359
22 Jurjen Westra Heerenveen 8,82 --- 342
23 Johan de Vries Heerenveen 9,04 --- 306
24 Bas Tot SV Noordkop 9,21 --- 278
25 Jesse Huigen SV Noordkop 9,54 --- 230
René Schultinga Heerenveen DNS --- 0
Diego Bodewes Fivelstreek DNS --- 0
Merlijn Bosman SAV DNS --- 0
Bjorn Rinsma AV Impala DNS --- 0
Sam Bouw AV PEC 1910 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,00 7,00 728
2 Sil-chris de Jong Heerenveen 7,55 --- 592
3 Geordy Witmond SPLS 7,62 --- 576
4 Tijmen Jansen DKEV 7,64 --- 571
5 Gideon M�hringer AV Hera 7,78 --- 541
5 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 7,78 --- 541
7 Sietse Kolnaar Groningen 7,80 --- 536
8 Romke Wielstra AV NOP 7,87 --- 521
9 Lars Philipsen AV Hera 7,97 --- 500
10 Jarno Zwart HRRR 8,00 --- 494
10 Matthijs v... den Belt AV Rijssen 8,00 --- 494
12 Jarno Kuiper Start `78 8,05 --- 482
13 Lennert Naeff Heerenveen 8,14 --- 466
13 Damian de Vries Heerenveen 8,14 --- 466
15 Joost van der Linden Groningen 8,15 --- 464
16 Kjell de Groot Flevo Delta 8,17 --- 460
17 Marco Baas HAC `63 8,32 --- 431
18 Sjoerd de Haan SPLS 8,37 --- 422
19 Teade Zijlstra HRRR 8,48 --- 402
20 Lars Veldman HAC `63 8,74 --- 356
Harm Jan Kootstra AV Impala DNS --- 0
Willem Jongsma AV Impala DNS --- 0
Thomas Beltman AV Rijssen DNS --- 0
Frank Brok DOS DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Herman Jansen DKEV 7,30 --- 380
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,12 --- 147
3 Wieger Gij...Klijnstra Heerenveen 9,41 --- 0
Spikey Spike Heerenveen DNS --- 0

Uitslagen Masters vrouwen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marjolijn Jongens Start `78 8,07 --- 387
2 Deborah Peter AV Lionitas 8,09 --- 382
Natalie Heinen Start `78 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Hoedemaker AV Lionitas 7,58 --- 518
2 Shanice Atalay Heerenveen 7,62 7,48 506

Uitslagen Meisjes Junior C1 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 7,40 --- 627
2 Kirsten Kuipers SPLS 7,45 --- 615
3 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 7,49 7,93 606
4 Cicely Sille AV Lionitas 7,55 --- 592
5 Terri Talan Heerenveen 7,60 --- 580
6 Ilka Blankenstijn Heerenveen 7,70 --- 558
7 Nienke de Boer AV PEC 1910 7,83 --- 530
8 Jildou Peeters AV Lionitas 7,95 --- 505
9 Maureen Ploeg Groningen 7,98 --- 498
10 Danique Louwsma Heerenveen 7,99 --- 496
11 Shauna Co... Dongeren SAV 8,04 --- 486
11 Rebekka Jonkman HAC `63 8,04 --- 486
13 Rachel de Boer AV PEC 1910 8,08 --- 478
14 Kayleigh Hammink AAV SISU 8,11 --- 472
15 Alisia Bruin WRNG 8,13 --- 466
16 Shanice Wortel AV Lionitas 8,19 --- 456
16 Lieke Markink AV PEC 1910 8,19 --- 456
18 Gytte van Hoeven Heerenveen 8,20 --- 454
19 Silke Hoekstra HRRR 8,41 --- 414
20 Bloeme de Boer WRNG 8,59 --- 382
21 Amerins Ypma ACO 8,61 8,46 378
22 Marit Lebbink WRNG 8,71 --- 359
23 Marloes van Doeveren SAV 8,81 --- 344
24 Samantha Hiemstra WRNG 9,25 --- 273
Diede van der Meer Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maureen Louws AV NOP 7,52 --- 599
2 Denise Zanferrari AAC `61 7,65 --- 569
3 Sabrina Cruden Heerenveen 7,89 --- 517
4 Mette van der Meer Flevo Delta 7,95 --- 505
5 Nikita Hammink AAV SISU 7,98 --- 498
6 Rozemarie Fokkema AAC `61 8,10 8,09 474
7 Danara Stoppels Groningen 8,13 --- 466
8 Floor Dijkstra AAC `61 8,22 --- 449
8 Mette van Werven AV Impala 8,22 --- 449
10 Irene Arntzen Fivelstreek 8,25 --- 445
11 Anke Binnema Heerenveen 8,33 --- 429
12 Brecht Frensel Heerenveen 8,36 --- 424
13 Inez van der Meulen AAV SISU 8,48 --- 402
13 Amber Mulder SPLS 8,48 --- 402
15 Veronique Bruin WRNG 8,53 --- 393
16 Amber Slomp AAC `61 8,56 --- 387
17 Ciara Cof... Dongeren SAV 8,66 --- 370
18 Ylse Barkmeijer Heerenveen 9,19 --- 282
19 Maartje Willegers Groningen 9,44 --- 245
Joliek de Vries HRRR DNS --- 0
Madelien Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
Floor Sietsema Spartacus DNS --- 0
Chanel Opstal Start `78 DNS --- 0
Natalja Duiveman Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wies Kesting AAC `61 7,45 --- 615
2 Kahlan Veen Heerenveen 7,53 --- 596
3 Rikst Slot Heerenveen 7,61 --- 578
4 Suzan Plat AV PEC 1910 7,73 --- 551
5 Lianne Huisjes Groningen 7,76 --- 545
6 Marte van Duuren AV Athleta 7,79 --- 538
7 Rosa Kuin AV Hera 7,87 --- 521
8 Tracy Johnson SV Veendam 7,90 --- 515
9 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,96 --- 502
10 Iris Nass AV PEC 1910 8,02 --- 490
11 Sofie Dokter Groningen 8,05 --- 482
12 Maaike Geerling HAC `63 8,15 --- 464
13 Melana Agricola SPLS 8,16 --- 462
14 Silke van der Zwaag HRRR 8,20 --- 454
15 Larissa Wubbolts HRRR 8,22 --- 449
16 Chaira Valerius AV Impala 8,25 --- 445
17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 8,26 --- 443
17 Julia Eisen AV PEC 1910 8,26 --- 443
19 Marrit Oosterbaan HRRR 8,31 --- 433
20 Carmen. de Wolff HRRR 8,42 7,85 413
21 Kira Steijvers SPLS 8,50 --- 398
22 Jits jente Bootsma Heerenveen 8,59 --- 382
23 Karlijn va...er Meeren HRRR 8,60 --- 380
24 Isabeau Leegwater Groningen 8,61 --- 378
25 Iris Gils AV PEC 1910 8,66 --- 370
26 Kara Zwagemaker SAV 8,69 --- 364
27 Floor Overdiep Heerenveen 8,77 --- 351
28 Loïs Hilvers AV Impala 8,78 --- 349
29 Hester Vlasblom AV Impala 8,91 --- 327
30 Frederieke Wolbers HRRR 9,14 --- 290
31 Anna-Bo van der Wal AV Impala 9,26 --- 272
Rosa Elsafi Groningen DNS --- 0
Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 7,84 0
Ilse Martens Groningen DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leon Wiers Flevo Delta 6,66 6,40 602
2 Rienk Kan Heerenveen 6,74 6,75 572
3 Peter Peereboom Heerenveen 6,96 6,65 493
4 Alex Vaars DKEV 7,12 7,24 438
5 Martin Meijer AV Jahn II 7,20 --- 412
5 Wybren Nauta AV Lionitas 7,20 --- 412

Uitslagen Senioren vrouwen 50 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dominique Verheijen De Gemzen 7,24 --- 618