Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jarno van Daalen PAC 6,86 6,77 583
2 Maikel Potkamp AV34 6,91 --- 571
3 Jochem van Warmerdam SAV 7,16 --- 517
4 Mike Berends AAC `61 7,18 --- 512
4 Silas Hoeve SPLS 7,18 --- 512
6 Jan Elsinga Heerenveen 7,21 --- 506
7 Wesley Boers Fivelstreek 7,27 --- 494
8 Jens Linnebank Heerenveen 7,40 --- 468
9 Davi Pfaff SPLS 7,42 --- 464
10 Steffen Spijksma HRRR 7,43 --- 462
11 Kai Muisis AV34 7,46 --- 456
12 Olaf Langeslag Isala `96 7,47 --- 454
13 Morris Hulsman Heerenveen 7,62 7,70 425
13 Ties Dantuma HRRR 7,62 --- 425
15 Edo Buitenwerf AV NOP 7,67 --- 416
15 Ruben Piek AV Impala 7,67 --- 416
17 Ate Clobus AAC `61 7,70 --- 411
18 Lasse de Vries HRRR 7,76 --- 400
19 Andy Gielen SV Noordkop 7,88 --- 378
20 Hademar Hoornveld Heerenveen 7,92 --- 371
21 Ties van Leeuwen Groningen 7,94 --- 368
22 Thomas Ruiter AV Impala 7,96 --- 365
22 Julian Keun Groningen 7,96 --- 365
24 Darriën Depenbrock AV Jahn II 8,08 --- 344
25 Tim Meijer Heerenveen 8,57 --- 268
26 Thomas de Kimpe Isala `96 8,91 --- 219
27 Wybren Dijkstra Heerenveen 9,15 --- 188
28 Rowen Kuiper AV Jahn II 10,28 --- 57
Simon de Greef Groningen DNS --- 0
Stefan de Boer HAC `63 DNS --- 0
Damian Helder HAC `63 DNS --- 0
Daan Beute Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasper Hegeman AV NOP 7,70 --- 411
2 Lars Hansman Isala `96 7,88 --- 378
3 Thomas Berends AAC `61 8,03 --- 353
4 Thijs Wiersma Heerenveen 8,27 --- 314
5 Zeb Tesselaar AV Hera 8,31 --- 307
6 Marten Hofstra Spartacus 8,45 --- 286
7 Olav Clobus AAC `61 8,98 --- 210
8 Patrick Duiveman Isala `96 9,34 --- 163
9 Fin Muisis AV34 9,81 --- 108
10 Melle Kroon Isala `96 10,30 --- 55

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 6,93 --- 567
2 Aniek Vreeling HRRR 7,24 --- 500
3 Evi Falkena Flevo Delta 7,27 --- 494
3 Nynke Rijpma HRRR 7,27 --- 494
5 Celena Knol Isala `96 7,30 --- 488
6 Celine Dijkstra AAC `61 7,32 --- 484
7 Nina van Halen DOS 7,45 --- 458
8 Mayke Ruige AV Lionitas 7,52 --- 444
9 Julia de Jager AV Lionitas 7,63 --- 423
10 Martje ter Doest AV Impala 7,69 --- 412
11 Helen de Vries SV Veendam 7,71 --- 409
12 Vera Kruis AV NOP 7,74 --- 403
13 Milou Karssies HAC `63 7,80 --- 392
14 Anke Hoekstra AV Impala 7,90 --- 375
15 Anouschka Sleutel SV Veendam 7,93 --- 370
16 Kyla Koops Heerenveen 7,96 --- 365
16 Annika Brummer AV Lionitas 7,96 --- 365
18 Boukje de Jong AV Impala 8,13 --- 334
19 Eline Zwagemaker SAV 8,57 --- 268
20 Gwendolyn van Drunen SPLS 8,63 8,60 257
21 Tessa van ...aalduinen Groningen 8,99 --- 209
Kaitlijn ... Dongeren SAV DNS --- 0
Eline Kanninga SV Veendam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Dokter Groningen 7,01 --- 549
2 Rosalie Kohl HAC `63 7,35 --- 478
3 Anthe Troost HRRR 7,46 --- 456
4 Merla Hulzebos Fivelstreek 7,62 --- 425
5 Mariame Diallo Heerenveen 7,80 --- 392
6 Norah Keijzer Heerenveen 8,04 --- 351
7 Elysha van der Velde Flevo Delta 8,05 --- 348
7 Britt Miedema HRRR 8,05 --- 348
9 Fleur Brouwer Heerenveen 8,06 --- 348
10 Yanou Dokter Groningen 8,12 --- 338
11 Kyra van d... Hoonaard Heerenveen 8,15 --- 333
12 Tynke Wielstra AV NOP 8,21 --- 322
13 Famke Jongstra Heerenveen 8,24 --- 318
14 Eline Vos HAC `63 8,37 --- 298
15 Amber Adriaansen SV Noordkop 8,48 --- 281
15 Linda de Vries AV Impala 8,48 --- 281
17 Milou Sieperda HRRR 8,53 --- 274
18 Sophie Kroon Isala `96 8,55 --- 269
19 Lisanne Venema HAC `63 8,86 --- 226
20 Esmee Schuiten Groningen 9,07 --- 198
21 Marith van de Meer Groningen 9,41 --- 155
22 Lieke Wiersma Heerenveen 9,55 --- 137
Noa Ijsbrandij HRRR DNS --- 0