Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimé Suvaal ARV Ilion Team A23 25,00 --- 63
Alan Mahmoud SC Reeuwijk Team A23 23,00 --- 56
Bart van Veen AV `47 Team A24 19,50 --- 44
Beau Janssen AAV `36 Team A34 DNS --- 0
Christiaan Schubert Leiden Team A33 36,50 --- 103
Daan Arens De Spartaan Team A33 19,50 --- 44
Daniël Vleeming Leiden Team A31 19,50 --- 44
Dean Korbee Avantri Team A32 30,00 --- 81
Denny Verhagen De Spartaan Team A33 22,50 --- 55
Dion Blom Trackstars Team A24 15,00 --- 29
Fin Harms Leiden Team A31 12,50 --- 21
Florin de Heij AAV `36 Team A34 30,00 --- 81
Floris Aleman Leiden Team A31 30,50 --- 82
Gio Kromokario ARV Ilion Team A23 35,00 --- 98
Hidde Smout Leiden Team A31 29,00 --- 77
Hugo Slangen AV Gouda Team A32 26,50 --- 68
Huib Bikker AV Gouda Team A32 17,50 --- 38
Jairo Looije ARV Ilion Team A23 DNS --- 0
Jeremy Kirchhoff Avantri Team A32 8,50 --- 8
Jesse van der Voort ARV Ilion Team A23 17,50 --- 38
Job Aukes Leiden Team A31 DNS --- 0
Jochem Hofland SC Reeuwijk Team A23 27,00 --- 70
Jop Gründmann AAV `36 Team A34 38,00 --- 109
Jorne Stieltjes AV Gouda Team A32 28,00 --- 74
Koen Bontekoe AV `47 Team A24 19,00 --- 43
Kristian Cindric Trackstars Team A24 9,00 --- 10
Kylian Schmidt Trackstars Team A24 18,50 --- 41
Lukas Warners AV Gouda Team A32 18,50 --- 41
Luuk Ouwehand AAV `36 Team A31 28,50 --- 75
Mark Bode Avantri Team A32 13,50 --- 24
Mats Candido Leiden Team A33 28,50 --- 75
Matthieu Afognon ARV Ilion Team A34 29,00 --- 77
Maurits 't Hart AAV `36 Team A31 25,00 --- 63
Merijn Frederiks AAV `36 Team A31 28,00 --- 74
Nick Barendse ARV Ilion Team A34 28,00 --- 74
Niels van ...hoonhoven SC Antilope Team A24 27,50 --- 72
Olaf van Leeuwen AV `47 Team A24 21,00 --- 49
Olger van Husen AV Gouda Team A32 19,00 --- 43
Pieter Sorgdrager Leiden Team A33 14,50 --- 28
Romijn van der Bijl AAV `36 Team A31 15,00 --- 29
Roy van Rijn SC Reeuwijk Team A23 25,00 --- 63
Ruben Baars SC Reeuwijk Team A23 17,50 --- 38
Ruben Koert AV `47 Team A24 20,00 --- 46
Teije Hekkema AAV `36 Team A34 26,50 --- 68
Teije Hoving Leiden Team A33 30,00 --- 81
Thijs Berger De Spartaan Team A33 31,50 --- 86
Ties Zuijderduijn De Spartaan Team A33 28,50 --- 75
Tijn van Harten AAV `36 Team A34 28,00 --- 74
Tijn den Duijn ARV Ilion Team A34 26,00 --- 67
Timo Groenleer AV `47 Team A24 20,50 --- 48
Twan van Andel Leiden Team A31 27,50 --- 72
Valentino Clemens De Spartaan Team A33 24,50 --- 62
Vincent Kasper Leiden Team A33 28,00 --- 74
Zidane Khan AV Gouda Team A32 10,00 --- 13

Uitslagen Jongens Pupil A2 Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Molenaar Leiden Team A64 25,50 --- 65
Bas de Frankrijker AV `47 Team A62 27,50 --- 72
Boaz de Raad Trackstars Team A64 DNS --- 0
Bram Jansen ARV Ilion Team A61 28,00 --- 74
Bram van der Wel AV `47 Team A62 28,00 --- 74
Carsten Schouten ARV Ilion Team A61 24,50 --- 62
Casper de Winter ARV Ilion Team A61 40,50 --- 118
Chico Hoogervorst AAV `36 Team A54 DNS --- 0
Colin Groenendijk De Spartaan Team A54 26,50 --- 68
Dave Harkes AV `47 Team A62 24,50 --- 62
Davey Ouwehand Rijnsoever Team A53 32,00 --- 88
David Tamminga AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Duncan Arrachart De Spartaan Team A54 37,00 --- 105
Florian Bloemheuvel De Spartaan Team A54 35,00 --- 98
Hamzah Salah Leiden Team A64 23,00 --- 56
Hidde van Asten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Hidde van Leusen AV Gouda Team A53 18,50 --- 41
Idse van Asten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Ivar Spiering Trackstars Team A64 25,50 --- 65
Iven Kooij AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Jaco Boot SC Reeuwijk Team A63 DNS --- 0
Jasper Koning Leiden Team A64 29,00 --- 77
Jelle Hoogeveen AAV `36 Team A54 21,50 --- 51
Jesper Schaasberg ARV Ilion Team A61 24,00 --- 60
Joep den Dulk Leiden Team A64 24,50 --- 62
Kasper Vletter Leiden Team A64 DNS --- 0
Kay van Oosten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Luuk Schoonman AV Gouda Team A62 22,50 --- 55
Luuk de Haan AV Gouda Team A62 34,00 --- 95
Manne Baan Leiden Team A63 31,00 --- 84
Marijn de Pater AV Gouda Team A62 26,00 --- 67
Marwin Monteny Trackstars Team A64 DNS --- 0
Matt ter Steege SC Antilope Team A53 22,50 --- 55
Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Team A61 38,50 --- 111
Mik Vermeulen AAV `36 Team A54 DNS --- 0
Nathan van der Hoorn AAV `36 Team A54 41,00 --- 119
Noa Pet AAV `36 Team A63 33,00 --- 91
Pepijn den Boer AAV `36 Team A63 35,00 --- 98
Ravi ter Hennepe AV Gouda Team A62 23,00 --- 56
Richard de Kort Leiden Team A63 29,00 --- 77
Roberto Sira Rijnsoever Team A53 37,00 --- 105
Sem van den Boom AAV `36 Team A63 28,50 --- 75
Sem Heijboer AV `47 Team A61 24,50 --- 62
Sipho Diderik De Spartaan Team A54 13,50 --- 24
Sjoerd Mikkers AV Gouda Team A62 24,50 --- 62
Stijn Rietveld ARV Ilion Team A61 22,50 --- 55
Sven Nederpel Leiden Team A63 31,00 --- 84
Thijs van Bruggen AV `47 Team A61 28,00 --- 74
Tobias Henze AV Gouda Team A62 DNS --- 0
Victor Waterreus Leiden Team A63 15,00 --- 29
Viktor Zarembski Rijnsoever Team A53 30,50 --- 82
Wilger de Leeuw Trackstars Team A64 15,50 --- 31
Wytze Konijn AV `47 Team A61 29,00 --- 77

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 22,00 --- 79
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 23,00 --- 83
Bas Versteeg AV `47 Team 53 16,50 --- 55
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 15,50 --- 51
Boaz Tuijn Leiden Team 63 16,00 --- 53
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 26,00 24,50 96
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 16,50 --- 55
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 23,00 --- 83
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 27,50 --- 103
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 31,50 --- 121
Harm Timmer AV `47 Team 54 19,00 --- 66
Hugo Molenaar Leiden Team 63 23,00 --- 83
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 15,50 --- 51
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 21,50 --- 77
Jens Huisman AV `47 Team 54 21,50 --- 77
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 23,00 --- 83
Kai Pet AAV `36 Team 64 24,50 --- 90
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Koen Plukaard Trackstars Team 44 16,00 --- 53
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 23,00 --- 83
Luca van Buren Avantri Team 51 26,50 --- 99
Luca Bal AV `47 Team 54 30,00 --- 114
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 18,00 --- 62
Luuk Arens De Spartaan Team 51 17,00 --- 57
Max Loefs De Spartaan Team 51 17,50 --- 59
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 18,50 --- 64
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 21,50 --- 77
Raúl Flores De Spartaan Team 64 23,50 --- 85
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 21,50 --- 77
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 24,00 --- 88
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 15,00 --- 49
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 14,00 --- 44
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 25,50 --- 94
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 19,00 --- 66
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 20,50 --- 72
Swen van Schaik Avantri Team 51 22,00 --- 79
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 14,00 --- 44
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 12,00 --- 36
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 13,50 --- 42
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 25,50 --- 94

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 17,50 --- 71
Brett Geers AV `47 Team 34 11,50 --- 41
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 14,00 --- 53
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 11,00 --- 38
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 20,00 --- 84
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 13,00 --- 48
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 10,50 --- 36
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 9,00 --- 28
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 11,00 --- 38
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 10,00 --- 33
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 9,50 --- 31
Loets Kortleever Leiden Team 21 14,50 --- 56
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 24,00 --- 105
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 20,50 --- 87
Niels Koning Leiden Team 21 14,50 --- 56
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 20,00 --- 84
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 17,50 --- 71
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 19,50 --- 82
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 14,00 --- 53
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 23,50 --- 103
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 22,00 --- 95
Rik de Vette AV `47 Team 33 12,50 --- 46
Ruben Schipper AV `47 Team 33 8,50 --- 26
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 19,00 --- 79
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 14,00 --- 53
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 11,00 --- 38
Tigo Mooiman Leiden Team 23 19,00 --- 79
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 24,00 --- 105
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 14,50 --- 56
Twan van Duuren Avantri Team 32 10,50 --- 36
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 19,50 --- 82

Uitslagen Jongens Pupil Mini Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alexander ... Huijstee Leiden Team 11 11,50 --- 54
Boaz van der Ende AV Gouda Team 11 11,00 --- 51
Duco Hennen AV Gouda Team 11 10,50 --- 48
Gijs Versteeg AV `47 Team 13 11,00 --- 51
Guus van Kooten Leiden Team 11 15,50 --- 82
Hugo Poutsma AAV `36 Team 12 16,00 --- 85
Hugo Koper Leiden Team 11 21,00 --- 120
Job van Slooten De Spartaan Team 13 DNS --- 0
Joris Niewold De Spartaan Team 13 8,00 --- 31
Justin van Leeuwen AV `47 Team 13 9,50 --- 41
Kyano de Wind ARV Ilion Team 13 9,50 --- 41
Milo Verkerk SC Reeuwijk Team 13 7,50 --- 28
Nout Candido Leiden Team 12 19,00 --- 106
Roek Baan Leiden Team 11 10,00 --- 44
Sebas Achten ARV Ilion Team 13 14,50 --- 75
Sem Noort Leiden Team 12 16,00 --- 85
Stef de Heij AAV `36 Team 12 14,50 --- 75
Victor Siemelink Leiden Team 12 12,50 --- 61
Vincent Trin De Spartaan Team 14 10,50 --- 48

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Nuis De Spartaan Team A12 15,50 --- 36
Anais van der Meer SC Antilope Team A11 16,00 --- 38
Anna Blok AV Gouda Team A12 18,00 --- 45
Anouk van Tol AV Gouda Team A12 10,50 --- 17
Clarice Sikken Leiden Team A13 13,50 --- 28
Daria Martina AAV `36 Team A14 14,00 --- 30
Destiny Berruezo Trackstars Team A11 12,00 --- 22
Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 16,50 --- 39
Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 18,00 --- 45
Elin van der Laan AAV `36 Team A14 20,00 --- 53
Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 12,50 --- 24
Evi Bakker De Spartaan Team A12 11,50 --- 20
Floor Mank AAV `36 Team A14 17,00 --- 41
Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 18,00 --- 45
Iris Kuijt Leiden Team A13 17,50 --- 43
Isolde de Koster Avantri Team A11 8,00 --- 8
Jara de Heij AAV `36 Team A13 17,00 --- 41
Juna Kortleever Leiden Team A13 24,50 --- 71
Linn Uithol AAV `36 Team A13 9,00 --- 11
Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 26,50 --- 79
Lotte Bogaard Leiden Team A13 13,50 --- 28
Mara Marree AV Gouda Team A12 13,50 --- 28
Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 14,00 --- 30
Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 18,00 --- 45
Safae Barboucha AV Gouda Team A14 22,50 --- 63
Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 21,50 --- 59
Sarah Aret AV Gouda Team A14 8,50 --- 9
Susanne Van der Spek Avantri Team A11 17,00 --- 41
Tess van Dolder AAV `36 Team A13 24,00 --- 69
Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 10,00 --- 15
Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 23,00 --- 65
Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 24,00 --- 69

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Spek SC Antilope Team A41 21,00 --- 57
Amber van Dijke Trackstars Team A42 11,50 --- 20
Anne Favre Leiden Team A44 22,00 --- 61
Anne van Rooijen ARV Ilion Team A41 19,50 --- 51
Aysha Mohamud AV `47 Team A52 12,50 --- 24
Benthe Arts Avantri Team A43 13,50 --- 28
Chiara Kolfin VS97 Team A42 25,50 --- 75
Daisy van Rijn AAV `36 Team A43 24,50 --- 71
Daphne Roozendaal ARV Ilion Team A41 23,00 --- 65
Demily van Lent AV `47 Team A52 12,50 --- 24
Door van Schaik Leiden Team A51 18,00 --- 45
Elianne Hopman ARV Ilion Team A41 28,50 --- 87
Emma van der Linden ARV Ilion Team A41 23,50 --- 67
Esmee Lommerse De Spartaan Team A42 16,00 --- 38
Fleur Rietveld Avantri Team A43 20,50 --- 55
Fleur van Zon ARV Ilion Team A41 19,50 --- 51
Hajar Ebesh AV `47 Team A52 22,00 --- 61
Imke van Dongen SC Reeuwijk Team A41 12,00 --- 22
Isa Ong Leiden Team A44 28,00 --- 85
Ise de Wit Leiden Team A44 19,50 --- 51
Jasmijn van Tol Leiden Team A44 28,50 --- 87
Julia Pieterse De Spartaan Team A42 29,50 --- 91
Karlijn Jansz Leiden Team A51 25,50 --- 75
Kaylee Slappendel AV `47 Team A44 13,50 --- 28
Kiira van Dijk Rijnsoever Team A52 DNS --- 0
Lieke van Tol AAV `36 Team A43 28,50 --- 87
Lilian van der Ent De Spartaan Team A42 24,50 --- 71
Lina Elgalbzori AAV `36 Team A51 DNS --- 0
Lisa Zoet AV `47 Team A44 9,50 --- 13
Lizette de Jong AAV `36 Team A51 17,50 --- 43
Lotte Hobbij Rijnsoever Team A52 12,00 --- 22
Lynn Theuns AAV `36 Team A51 25,50 --- 75
Lynn Stolk Avantri Team A43 16,00 --- 38
Mae van den Berg Leiden Team A51 27,50 --- 83
Manoe Heemskerk De Spartaan Team A42 16,50 --- 39
Marloes Timmer AV `47 Team A44 12,50 --- 24
Noor Pauw ARV Ilion Team A41 21,00 --- 57
Phileine Godefrooi De Spartaan Team A42 DNS --- 0
Rebecca Reichgelt De Spartaan Team A42 21,00 --- 57
Sam Lopes...na Fortes AV Gouda Team A52 27,50 --- 83
Sara van der Valk AV `47 Team A44 16,00 --- 38
Sarah Bouattaouan Leiden Team A51 16,00 --- 38
Shamilla Martina AV Gouda Team A52 11,00 --- 19
Sterre Wansinck AAV `36 Team A51 DNS --- 0
Tessel Arts Avantri Team A43 14,00 --- 30
Yara van Buren Avantri Team A43 13,00 --- 26

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 15,00 --- 54
Alyshia Flamand Avantri Team 63 15,00 --- 54
Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 7,50 --- 19
Anna Rens De Spartaan Team 51 8,50 --- 24
Anne Faaij Leiden Team 52 20,00 --- 77
Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 23,00 --- 92
Bibi de Geest SC Antilope Team 41 22,00 --- 87
Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 15,50 --- 56
Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 12,50 --- 42
Donna van Dijk AV Gouda Team 43 16,00 --- 58
Elize Timmers AV Gouda Team 43 14,50 --- 51
Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
Emma Wissing AV Gouda Team 43 18,50 --- 70
Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
Eva Stelling AAV `36 Team 64 16,50 --- 61
Eva Swinkels De Spartaan Team 51 12,50 --- 42
Evi Versluis Leiden Team 52 19,50 --- 75
Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 20,00 --- 77
Evy Eising ARV Ilion Team 62 18,00 --- 68
Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
Ilse Vooijs Leiden Team 52 16,00 --- 58
Imme Zandstra VS97 Team 42 8,50 --- 24
Indy van Tol AAV `36 Team 64 18,00 --- 68
Inge de Heij AAV `36 Team 64 13,00 --- 44
Isa Philipse De Spartaan Team 64 19,50 --- 75
Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 20,00 --- 77
Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 12,00 --- 40
Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 21,50 --- 84
Julia Crins ARV Ilion Team 62 21,50 --- 84
Karlien Lippits Leiden Team 63 22,50 --- 89
Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 6,00 --- 12
Laura Bolmers AV Gouda Team 54 10,00 --- 30
Lieke Dekker AV Gouda Team 54 12,00 --- 40
Lisa Schuurman VS97 Team 42 9,50 --- 28
Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 16,00 --- 58
Lotte Kruit De Spartaan Team 44 9,50 --- 28
Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 18,50 --- 70
Milou Heidinga De Spartaan Team 41 14,00 --- 49
Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 13,00 --- 44
Noor van de Meent AAV `36 Team 42 15,50 --- 56
Norah van Dijk Leiden Team 63 18,50 --- 70
Olivia van der Waals Leiden Team 52 22,50 --- 89
Renée Veeningen AV `47 Team 53 11,50 --- 37
Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 18,00 --- 68
Rosalie Verhoef Avantri Team 63 22,50 --- 89
Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 16,50 --- 61
Sara Faaij Leiden Team 52 14,00 --- 49
Sara Bos SC Antilope Team 41 15,00 --- 54
Sophie Rens De Spartaan Team 51 10,50 --- 33
Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 11,00 --- 35
Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
Valerie Wong AAV `36 Team 42 20,00 --- 77
Vera Koevoets Leiden Team 52 10,00 --- 30
Wikke Wieringa Leiden Team 63 12,00 --- 40
Zoë Stolk Avantri Team 63 9,00 --- 26

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 8,50 --- 30
Amée Dekker AV Gouda Team 34 10,00 --- 39
Bente Commandeur Leiden Team 31 14,00 --- 62
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 12,00 --- 51
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 8,50 --- 30
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 15,50 --- 71
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 5,50 --- 13
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 7,50 --- 24
Fleur Favre Leiden Team 31 28,50 --- 151
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 10,50 --- 42
Inge Cok AV `47 Team 34 9,50 --- 36
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 11,50 --- 48
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 9,00 --- 33
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 12,50 --- 53
Léa Faydi Leiden Team 31 20,00 --- 98
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 18,50 --- 89
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 15,50 --- 71
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 7,00 --- 22
Marre de Vette AV `47 Team 34 7,50 --- 24
Maud Flierman Leiden Team 23 9,00 --- 33
Megan de Vries De Spartaan Team 22 9,50 --- 36
Minke van Dijk Avantri Team 32 11,00 --- 45
Myrthe Cats Leiden Team 23 13,50 --- 59
Nadine Witjes Leiden Team 23 10,50 --- 42
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 15,50 --- 71
Nikki Alma Leiden Team 21 10,00 --- 39
Pien Warmerdam Leiden Team 21 9,50 --- 36
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 10,00 --- 39
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 13,00 --- 56
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alice Beuning AV Gouda Team 11 7,00 --- 28
Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 9,50 --- 46
Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 9,50 --- 46
Demi Wallet Avantri Team 14 8,50 --- 39
Eva Rijnbeek Leiden Team 12 7,50 --- 32
Fay Barendse ARV Ilion Team 14 11,00 --- 58
Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 7,00 --- 28
Fenna Thelen Leiden Team 11 15,00 --- 88
Finne Haanstra Avantri Team 14 8,50 --- 39
Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 10,00 --- 50
Freya Schubert Leiden Team 12 11,00 --- 58
Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 7,50 --- 32
Inge van der Vos Leiden Team 12 7,50 --- 32
Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 5,00 --- 14
Julia Baak De Spartaan Team 14 8,50 --- 39
Linde Crins ARV Ilion Team 14 13,00 --- 73
Maren de Bruin Avantri Team 14 7,50 --- 32
Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 5,50 --- 17
Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 5,00 --- 14
Meike Zenden De Spartaan Team 13 8,00 --- 35
Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
Roca Merx Trackstars Team 12 11,00 --- 58
Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 7,00 --- 28
Sophia de Kort Leiden Team 11 9,50 --- 46
Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 6,00 --- 21