Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Aimé Suvaal ARV Ilion Team A23 3,10 --- 47
Alan Mahmoud SC Reeuwijk Team A23 2,25 --- 24
Bart van Veen AV `47 Team A24 2,80 --- 39
Beau Janssen AAV `36 Team A34 3,00 --- 44
Christiaan Schubert Leiden Team A33 3,55 --- 61
Daan Arens De Spartaan Team A33 3,10 --- 47
Daniël Vleeming Leiden Team A31 2,60 --- 33
Dean Korbee Avantri Team A32 3,00 --- 44
Denny Verhagen De Spartaan Team A33 3,35 --- 55
Dion Blom Trackstars Team A24 2,35 --- 27
Fin Harms Leiden Team A31 2,80 --- 39
Florin de Heij AAV `36 Team A34 3,25 --- 52
Floris Aleman Leiden Team A31 3,25 --- 52
Gio Kromokario ARV Ilion Team A23 4,00 --- 75
Hidde Smout Leiden Team A31 3,45 --- 58
Hugo Slangen AV Gouda Team A32 3,05 --- 46
Huib Bikker AV Gouda Team A32 2,45 --- 29
Jairo Looije ARV Ilion Team A23 DNS --- 0
Jeremy Kirchhoff Avantri Team A32 3,00 --- 44
Jesse van der Voort ARV Ilion Team A23 2,75 --- 37
Job Aukes Leiden Team A31 DNS --- 0
Jochem Hofland SC Reeuwijk Team A23 3,20 --- 50
Jop Gründmann AAV `36 Team A34 3,60 --- 62
Jorne Stieltjes AV Gouda Team A32 3,20 --- 50
Koen Bontekoe AV `47 Team A24 2,70 --- 36
Kristian Cindric Trackstars Team A24 2,30 --- 25
Kylian Schmidt Trackstars Team A24 2,50 --- 30
Lukas Warners AV Gouda Team A32 2,35 --- 27
Luuk Ouwehand AAV `36 Team A31 3,30 --- 53
Mark Bode Avantri Team A32 2,50 --- 30
Mats Candido Leiden Team A33 3,45 --- 58
Matthieu Afognon ARV Ilion Team A34 4,05 --- 77
Maurits 't Hart AAV `36 Team A31 3,15 --- 49
Merijn Frederiks AAV `36 Team A31 3,30 --- 53
Nick Barendse ARV Ilion Team A34 3,35 --- 55
Niels van ...hoonhoven SC Antilope Team A24 3,15 --- 49
Olaf van Leeuwen AV `47 Team A24 2,60 --- 33
Olger van Husen AV Gouda Team A32 2,30 --- 25
Pieter Sorgdrager Leiden Team A33 2,60 --- 33
Romijn van der Bijl AAV `36 Team A31 2,60 --- 33
Roy van Rijn SC Reeuwijk Team A23 3,50 --- 59
Ruben Baars SC Reeuwijk Team A23 2,60 --- 33
Ruben Koert AV `47 Team A24 2,75 --- 37
Teije Hekkema AAV `36 Team A34 3,05 --- 46
Teije Hoving Leiden Team A33 3,30 --- 53
Thijs Berger De Spartaan Team A33 3,10 --- 47
Ties Zuijderduijn De Spartaan Team A33 3,25 --- 52
Tijn van Harten AAV `36 Team A34 3,65 --- 64
Tijn den Duijn ARV Ilion Team A34 3,75 --- 67
Timo Groenleer AV `47 Team A24 2,80 --- 39
Twan van Andel Leiden Team A31 3,20 --- 50
Valentino Clemens De Spartaan Team A33 3,20 --- 50
Vincent Kasper Leiden Team A33 3,35 --- 55
Zidane Khan AV Gouda Team A32 1,55 --- 9

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 2,90 --- 59
Brett Geers AV `47 Team 34 2,70 --- 51
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 2,75 --- 53
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 2,75 --- 53
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 3,15 --- 69
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 2,85 --- 57
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 2,50 --- 44
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 2,10 --- 29
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 2,00 --- 26
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 2,35 --- 38
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 2,50 --- 44
Loets Kortleever Leiden Team 21 3,55 --- 87
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 2,75 --- 53
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 2,80 --- 55
Niels Koning Leiden Team 21 3,00 --- 63
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 3,00 --- 63
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 3,25 --- 74
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 3,35 --- 78
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 2,95 --- 61
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 3,15 --- 69
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 3,20 --- 71
Rik de Vette AV `47 Team 33 2,40 --- 40
Ruben Schipper AV `47 Team 33 2,45 --- 42
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 3,15 --- 69
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 2,50 --- 44
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 2,80 --- 55
Tigo Mooiman Leiden Team 23 2,75 --- 53
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 3,25 --- 74
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 2,65 --- 49
Twan van Duuren Avantri Team 32 2,85 --- 57
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 3,10 --- 67

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alexander ... Huijstee Leiden Team 11 2,60 --- 63
Boaz van der Ende AV Gouda Team 11 2,45 --- 56
Duco Hennen AV Gouda Team 11 2,50 --- 58
Gijs Versteeg AV `47 Team 13 2,20 --- 44
Guus van Kooten Leiden Team 11 3,10 --- 90
Hugo Poutsma AAV `36 Team 12 2,80 --- 74
Hugo Koper Leiden Team 11 3,10 --- 90
Job van Slooten De Spartaan Team 13 DNS --- 0
Joris Niewold De Spartaan Team 13 2,40 --- 53
Justin van Leeuwen AV `47 Team 13 1,75 --- 25
Kyano de Wind ARV Ilion Team 13 2,45 --- 56
Milo Verkerk SC Reeuwijk Team 13 2,10 --- 39
Nout Candido Leiden Team 12 3,10 --- 90
Roek Baan Leiden Team 11 3,05 --- 87
Sebas Achten ARV Ilion Team 13 2,65 --- 66
Sem Noort Leiden Team 12 2,70 --- 68
Stef de Heij AAV `36 Team 12 2,65 --- 66
Victor Siemelink Leiden Team 12 2,55 --- 61
Vincent Trin De Spartaan Team 14 1,90 --- 31

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Amber Nuis De Spartaan Team A12 2,90 --- 48
Anais van der Meer SC Antilope Team A11 2,65 --- 40
Anna Blok AV Gouda Team A12 3,30 --- 61
Anouk van Tol AV Gouda Team A12 2,45 --- 34
Clarice Sikken Leiden Team A13 2,75 --- 43
Daria Martina AAV `36 Team A14 2,85 --- 46
Destiny Berruezo Trackstars Team A11 2,45 --- 34
Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 2,95 --- 49
Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 3,15 --- 56
Elin van der Laan AAV `36 Team A14 2,80 --- 44
Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 2,75 --- 43
Evi Bakker De Spartaan Team A12 2,80 --- 44
Floor Mank AAV `36 Team A14 2,45 --- 34
Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 3,05 --- 53
Iris Kuijt Leiden Team A13 2,75 --- 43
Isolde de Koster Avantri Team A11 2,60 --- 38
Jara de Heij AAV `36 Team A13 2,50 --- 35
Juna Kortleever Leiden Team A13 3,80 --- 79
Linn Uithol AAV `36 Team A13 2,75 --- 43
Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 3,35 --- 63
Lotte Bogaard Leiden Team A13 2,60 --- 38
Mara Marree AV Gouda Team A12 2,45 --- 34
Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 2,75 --- 43
Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 2,90 --- 48
Safae Barboucha AV Gouda Team A14 2,90 --- 48
Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 3,00 --- 51
Sarah Aret AV Gouda Team A14 2,30 --- 29
Susanne Van der Spek Avantri Team A11 2,60 --- 38
Tess van Dolder AAV `36 Team A13 2,90 --- 48
Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 2,40 --- 32
Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 2,75 --- 43
Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 3,35 --- 63

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 2,65 --- 58
Amée Dekker AV Gouda Team 34 2,50 --- 51
Bente Commandeur Leiden Team 31 3,20 --- 83
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 2,70 --- 60
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 2,25 --- 40
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 2,35 --- 45
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 2,40 --- 47
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 2,30 --- 42
Fleur Favre Leiden Team 31 3,85 --- 117
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 2,45 --- 49
Inge Cok AV `47 Team 34 2,75 --- 62
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 2,25 --- 40
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 2,60 --- 55
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 2,55 --- 53
Léa Faydi Leiden Team 31 2,65 --- 58
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 3,25 --- 86
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 2,65 --- 58
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 2,05 --- 32
Marre de Vette AV `47 Team 34 2,75 --- 62
Maud Flierman Leiden Team 23 2,65 --- 58
Megan de Vries De Spartaan Team 22 2,60 --- 55
Minke van Dijk Avantri Team 32 2,80 --- 64
Myrthe Cats Leiden Team 23 2,85 --- 67
Nadine Witjes Leiden Team 23 2,65 --- 58
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 2,90 --- 69
Nikki Alma Leiden Team 21 2,75 --- 62
Pien Warmerdam Leiden Team 21 2,50 --- 51
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 2,75 --- 62
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 2,95 --- 71
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alice Beuning AV Gouda Team 11 2,60 --- 71
Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 2,40 --- 60
Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 2,20 --- 49
Demi Wallet Avantri Team 14 2,00 --- 39
Eva Rijnbeek Leiden Team 12 2,25 --- 52
Fay Barendse ARV Ilion Team 14 2,40 --- 60
Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 2,55 --- 68
Fenna Thelen Leiden Team 11 2,75 --- 80
Finne Haanstra Avantri Team 14 2,55 --- 68
Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 2,30 --- 55
Freya Schubert Leiden Team 12 2,85 --- 86
Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 2,50 --- 66
Inge van der Vos Leiden Team 12 2,45 --- 63
Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 2,40 --- 60
Julia Baak De Spartaan Team 14 2,40 --- 60
Linde Crins ARV Ilion Team 14 2,35 --- 57
Maren de Bruin Avantri Team 14 2,30 --- 55
Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 2,00 --- 39
Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 2,30 --- 55
Meike Zenden De Spartaan Team 13 2,35 --- 57
Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
Roca Merx Trackstars Team 12 2,15 --- 47
Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 2,55 --- 68
Sophia de Kort Leiden Team 11 2,60 --- 71
Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 2,05 --- 42