Uitslagen Jongens Pupil A1 Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimé Suvaal ARV Ilion Team A23 13,50 --- 44
Alan Mahmoud SC Reeuwijk Team A23 13,00 --- 41
Bart van Veen AV `47 Team A24 16,50 --- 57
Beau Janssen AAV `36 Team A34 18,00 --- 64
Christiaan Schubert Leiden Team A33 22,00 --- 83
Daan Arens De Spartaan Team A33 17,50 --- 62
Daniël Vleeming Leiden Team A31 12,00 --- 37
Dean Korbee Avantri Team A32 18,50 --- 66
Denny Verhagen De Spartaan Team A33 17,50 --- 62
Dion Blom Trackstars Team A24 18,00 --- 64
Fin Harms Leiden Team A31 14,50 --- 48
Florin de Heij AAV `36 Team A34 17,00 --- 59
Floris Aleman Leiden Team A31 14,00 --- 46
Gio Kromokario ARV Ilion Team A23 22,50 --- 85
Hidde Smout Leiden Team A31 19,50 --- 71
Hugo Slangen AV Gouda Team A32 17,00 --- 59
Huib Bikker AV Gouda Team A32 11,50 --- 35
Jairo Looije ARV Ilion Team A23 DNS --- 0
Jeremy Kirchhoff Avantri Team A32 14,50 --- 48
Jesse van der Voort ARV Ilion Team A23 16,00 --- 55
Job Aukes Leiden Team A31 DNS --- 0
Jochem Hofland SC Reeuwijk Team A23 15,50 --- 53
Jop Gründmann AAV `36 Team A34 20,50 --- 76
Jorne Stieltjes AV Gouda Team A32 19,00 --- 69
Koen Bontekoe AV `47 Team A24 16,00 --- 55
Kristian Cindric Trackstars Team A24 17,50 --- 62
Kylian Schmidt Trackstars Team A24 12,50 --- 39
Lukas Warners AV Gouda Team A32 9,50 --- 26
Luuk Ouwehand AAV `36 Team A31 14,50 --- 48
Mark Bode Avantri Team A32 13,00 --- 41
Mats Candido Leiden Team A33 17,50 --- 62
Matthieu Afognon ARV Ilion Team A34 17,00 --- 59
Maurits 't Hart AAV `36 Team A31 18,00 --- 64
Merijn Frederiks AAV `36 Team A31 20,00 --- 73
Nick Barendse ARV Ilion Team A34 16,00 --- 55
Niels van ...hoonhoven SC Antilope Team A24 17,50 --- 62
Olaf van Leeuwen AV `47 Team A24 12,50 --- 39
Olger van Husen AV Gouda Team A32 13,00 --- 41
Pieter Sorgdrager Leiden Team A33 11,50 --- 35
Romijn van der Bijl AAV `36 Team A31 13,00 --- 41
Roy van Rijn SC Reeuwijk Team A23 16,50 --- 57
Ruben Baars SC Reeuwijk Team A23 13,00 --- 41
Ruben Koert AV `47 Team A24 14,50 --- 48
Teije Hekkema AAV `36 Team A34 1,00 --- 0
Teije Hoving Leiden Team A33 19,50 --- 71
Thijs Berger De Spartaan Team A33 21,50 --- 80
Ties Zuijderduijn De Spartaan Team A33 18,50 --- 66
Tijn van Harten AAV `36 Team A34 14,50 --- 48
Tijn den Duijn ARV Ilion Team A34 12,00 --- 37
Timo Groenleer AV `47 Team A24 14,50 --- 48
Twan van Andel Leiden Team A31 13,50 --- 44
Valentino Clemens De Spartaan Team A33 17,00 --- 59
Vincent Kasper Leiden Team A33 20,00 --- 73
Zidane Khan AV Gouda Team A32 7,00 --- 16

Uitslagen Jongens Pupil B Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 12,00 --- 57
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 13,00 --- 64
Bas Versteeg AV `47 Team 53 10,50 --- 47
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 11,50 --- 53
Boaz Tuijn Leiden Team 63 10,00 --- 43
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 10,00 --- 43
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 13,50 17,00 67
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 13,00 --- 64
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 11,50 --- 53
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 14,50 --- 74
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 13,00 --- 64
Harm Timmer AV `47 Team 54 11,00 --- 50
Hugo Molenaar Leiden Team 63 13,50 --- 67
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 8,50 --- 33
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 11,50 --- 53
Jens Huisman AV `47 Team 54 12,50 --- 60
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 13,00 --- 64
Kai Pet AAV `36 Team 64 13,00 --- 64
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 10,50 --- 47
Koen Plukaard Trackstars Team 44 12,00 --- 57
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 11,00 --- 50
Luca van Buren Avantri Team 51 12,00 --- 57
Luca Bal AV `47 Team 54 15,00 --- 77
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 9,50 --- 40
Luuk Arens De Spartaan Team 51 13,00 --- 64
Max Loefs De Spartaan Team 51 10,50 --- 47
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 13,50 --- 67
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 13,00 --- 64
Raúl Flores De Spartaan Team 64 9,50 --- 40
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 14,00 --- 70
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 14,00 --- 70
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 12,00 --- 57
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 9,00 --- 37
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 11,50 --- 53
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 11,00 --- 50
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 12,50 --- 60
Swen van Schaik Avantri Team 51 11,00 --- 50
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 11,50 --- 53
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 12,50 --- 60
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 9,50 --- 40
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 14,00 --- 70

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Nuis De Spartaan Team A12 16,50 --- 66
Anais van der Meer SC Antilope Team A11 10,50 --- 35
Anna Blok AV Gouda Team A12 16,00 --- 63
Anouk van Tol AV Gouda Team A12 10,00 --- 33
Clarice Sikken Leiden Team A13 11,50 --- 40
Daria Martina AAV `36 Team A14 14,00 --- 53
Destiny Berruezo Trackstars Team A11 10,50 --- 35
Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 14,50 --- 55
Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 16,00 --- 63
Elin van der Laan AAV `36 Team A14 14,50 --- 55
Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 11,00 --- 38
Evi Bakker De Spartaan Team A12 12,00 --- 43
Floor Mank AAV `36 Team A14 13,00 --- 48
Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 14,50 --- 55
Iris Kuijt Leiden Team A13 10,50 --- 35
Isolde de Koster Avantri Team A11 9,50 --- 30
Jara de Heij AAV `36 Team A13 12,50 --- 45
Juna Kortleever Leiden Team A13 18,00 --- 74
Linn Uithol AAV `36 Team A13 11,50 --- 40
Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 17,00 --- 68
Lotte Bogaard Leiden Team A13 14,00 --- 53
Mara Marree AV Gouda Team A12 10,50 --- 35
Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 13,50 --- 50
Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 15,00 --- 58
Safae Barboucha AV Gouda Team A14 12,00 --- 43
Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 14,00 --- 53
Sarah Aret AV Gouda Team A14 9,00 --- 28
Susanne Van der Spek Avantri Team A11 13,00 --- 48
Tess van Dolder AAV `36 Team A13 13,50 --- 50
Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 8,50 --- 25
Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 17,50 --- 71
Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 19,00 --- 79

Uitslagen Meisjes Pupil B Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 10,00 --- 48
Alyshia Flamand Avantri Team 63 12,00 --- 62
Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 7,00 --- 26
Anna Rens De Spartaan Team 51 9,50 --- 44
Anne Faaij Leiden Team 52 10,50 --- 51
Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 13,00 --- 70
Bibi de Geest SC Antilope Team 41 11,00 --- 55
Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 9,00 --- 40
Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 9,00 --- 40
Donna van Dijk AV Gouda Team 43 10,50 --- 51
Elize Timmers AV Gouda Team 43 8,50 --- 37
Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
Emma Wissing AV Gouda Team 43 10,00 --- 48
Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
Eva Stelling AAV `36 Team 64 10,50 --- 51
Eva Swinkels De Spartaan Team 51 10,00 --- 48
Evi Versluis Leiden Team 52 12,00 --- 62
Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 9,50 --- 44
Evy Eising ARV Ilion Team 62 12,50 --- 66
Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
Ilse Vooijs Leiden Team 52 9,50 --- 44
Imme Zandstra VS97 Team 42 8,50 --- 37
Indy van Tol AAV `36 Team 64 11,00 --- 55
Inge de Heij AAV `36 Team 64 10,00 --- 48
Isa Philipse De Spartaan Team 64 10,00 --- 48
Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 11,50 --- 59
Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 5,50 --- 16
Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 13,00 --- 70
Julia Crins ARV Ilion Team 62 13,00 --- 70
Karlien Lippits Leiden Team 63 13,00 --- 70
Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 6,00 --- 19
Laura Bolmers AV Gouda Team 54 9,50 --- 44
Lieke Dekker AV Gouda Team 54 9,00 --- 40
Lisa Schuurman VS97 Team 42 8,50 --- 37
Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 10,00 --- 48
Lotte Kruit De Spartaan Team 44 9,50 --- 44
Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 9,50 --- 44
Milou Heidinga De Spartaan Team 41 9,50 --- 44
Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 1,50 --- 0
Noor van de Meent AAV `36 Team 42 9,00 --- 40
Norah van Dijk Leiden Team 63 13,50 --- 74
Olivia van der Waals Leiden Team 52 10,50 --- 51
Renée Veeningen AV `47 Team 53 10,00 --- 48
Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 12,00 --- 62
Rosalie Verhoef Avantri Team 63 11,00 --- 55
Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 12,50 --- 66
Sara Faaij Leiden Team 52 14,50 --- 81
Sara Bos SC Antilope Team 41 11,50 --- 59
Sophie Rens De Spartaan Team 51 8,50 --- 37
Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 9,00 --- 40
Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
Valerie Wong AAV `36 Team 42 11,00 --- 55
Vera Koevoets Leiden Team 52 9,00 --- 40
Wikke Wieringa Leiden Team 63 11,50 --- 59
Zoë Stolk Avantri Team 63 8,00 --- 33