Uitslagen Jongens Pupil C Medicienbalstoten

Naam Team ResOBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 5,20 --- 64
Brett Geers AV `47 Team 34 3,90 --- 43
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 4,40 --- 51
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 3,30 --- 34
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 5,90 --- 76
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 4,90 --- 60
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 4,70 --- 56
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 2,50 --- 21
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 3,70 --- 40
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 3,60 --- 38
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 2,90 --- 27
Loets Kortleever Leiden Team 21 4,00 --- 45
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 5,50 --- 69
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 4,20 --- 48
Niels Koning Leiden Team 21 3,50 --- 37
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 5,20 --- 64
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 5,80 --- 75
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 5,20 --- 64
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 3,90 --- 43
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 5,60 --- 71
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 6,40 --- 85
Rik de Vette AV `47 Team 33 5,00 --- 61
Ruben Schipper AV `47 Team 33 3,40 --- 35
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 5,60 --- 71
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 3,70 --- 40
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 4,30 --- 50
Tigo Mooiman Leiden Team 23 5,30 --- 66
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 5,90 --- 76
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 5,10 --- 63
Twan van Duuren Avantri Team 32 4,50 --- 53
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 5,00 --- 61

Uitslagen Jongens Pupil Mini Medicienbalstoten

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alexander ... Huijstee Leiden Team 11 2,80 --- 35
Boaz van der Ende AV Gouda Team 11 3,80 --- 56
Duco Hennen AV Gouda Team 11 3,80 --- 56
Gijs Versteeg AV `47 Team 13 3,20 --- 43
Guus van Kooten Leiden Team 11 4,90 --- 80
Hugo Poutsma AAV `36 Team 12 3,90 --- 58
Hugo Koper Leiden Team 11 4,80 --- 77
Job van Slooten De Spartaan Team 13 DNS --- 0
Joris Niewold De Spartaan Team 13 4,00 --- 60
Justin van Leeuwen AV `47 Team 13 3,50 --- 49
Kyano de Wind ARV Ilion Team 13 4,30 --- 66
Milo Verkerk SC Reeuwijk Team 13 3,30 --- 45
Nout Candido Leiden Team 12 5,10 --- 84
Roek Baan Leiden Team 11 3,80 --- 56
Sebas Achten ARV Ilion Team 13 4,60 --- 73
Sem Noort Leiden Team 12 4,10 --- 62
Stef de Heij AAV `36 Team 12 4,00 --- 60
Victor Siemelink Leiden Team 12 3,20 --- 43
Vincent Trin De Spartaan Team 14 3,90 --- 58

Uitslagen Meisjes Pupil C Medicienbalstoten

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 3,90 --- 51
Amée Dekker AV Gouda Team 34 4,40 --- 60
Bente Commandeur Leiden Team 31 6,00 --- 91
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 4,20 --- 56
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 3,20 --- 38
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 6,20 --- 95
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 2,50 --- 25
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 3,70 --- 47
Fleur Favre Leiden Team 31 6,90 --- 109
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 3,50 --- 43
Inge Cok AV `47 Team 34 4,10 --- 54
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 4,00 --- 52
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 3,70 --- 47
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 3,80 --- 49
Léa Faydi Leiden Team 31 5,00 --- 71
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 5,10 --- 73
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 5,40 --- 79
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 5,40 --- 79
Marre de Vette AV `47 Team 34 3,80 --- 49
Maud Flierman Leiden Team 23 3,90 --- 51
Megan de Vries De Spartaan Team 22 4,50 --- 62
Minke van Dijk Avantri Team 32 4,10 --- 54
Myrthe Cats Leiden Team 23 4,90 --- 70
Nadine Witjes Leiden Team 23 5,00 --- 71
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 5,30 --- 77
Nikki Alma Leiden Team 21 4,40 --- 60
Pien Warmerdam Leiden Team 21 4,00 --- 52
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 3,80 --- 49
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 4,70 --- 66
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Medicienbalstoten

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alice Beuning AV Gouda Team 11 3,10 --- 46
Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 4,10 --- 70
Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 2,70 --- 37
Demi Wallet Avantri Team 14 4,00 --- 68
Eva Rijnbeek Leiden Team 12 2,50 --- 32
Fay Barendse ARV Ilion Team 14 5,20 --- 97
Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 3,00 --- 44
Fenna Thelen Leiden Team 11 4,20 --- 72
Finne Haanstra Avantri Team 14 3,80 --- 63
Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 4,00 --- 68
Freya Schubert Leiden Team 12 4,00 --- 68
Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 2,40 --- 30
Inge van der Vos Leiden Team 12 3,20 --- 48
Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 2,80 --- 39
Julia Baak De Spartaan Team 14 3,40 --- 53
Linde Crins ARV Ilion Team 14 3,10 --- 46
Maren de Bruin Avantri Team 14 3,50 --- 56
Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 2,10 --- 23
Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 2,20 --- 26
Meike Zenden De Spartaan Team 13 3,80 --- 63
Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
Roca Merx Trackstars Team 12 3,00 --- 44
Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 2,70 --- 37
Sophia de Kort Leiden Team 11 3,50 --- 56
Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 3,10 --- 46