Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Molenaar Leiden Team A64 1,25 --- 66
Bas de Frankrijker AV `47 Team A62 1,20 --- 59
Boaz de Raad Trackstars Team A64 DNS --- 0
Bram Jansen ARV Ilion Team A61 1,10 --- 45
Bram van der Wel AV `47 Team A62 1,15 --- 52
Carsten Schouten ARV Ilion Team A61 1,05 --- 38
Casper de Winter ARV Ilion Team A61 1,10 --- 45
Chico Hoogervorst AAV `36 Team A54 DNS --- 0
Colin Groenendijk De Spartaan Team A54 1,10 --- 45
Dave Harkes AV `47 Team A62 1,00 --- 32
Davey Ouwehand Rijnsoever Team A53 1,20 --- 59
David Tamminga AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Duncan Arrachart De Spartaan Team A54 1,20 --- 59
Florian Bloemheuvel De Spartaan Team A54 1,10 --- 45
Hamzah Salah Leiden Team A64 1,15 --- 52
Hidde van Asten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Hidde van Leusen AV Gouda Team A53 1,00 --- 32
Idse van Asten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Ivar Spiering Trackstars Team A64 1,15 --- 52
Iven Kooij AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Jaco Boot SC Reeuwijk Team A63 DNS --- 0
Jasper Koning Leiden Team A64 1,20 --- 59
Jelle Hoogeveen AAV `36 Team A54 1,10 --- 45
Jesper Schaasberg ARV Ilion Team A61 1,00 --- 32
Joep den Dulk Leiden Team A64 1,10 --- 45
Kasper Vletter Leiden Team A64 DNS --- 0
Kay van Oosten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Luuk Schoonman AV Gouda Team A62 1,00 --- 32
Luuk de Haan AV Gouda Team A62 1,20 --- 59
Manne Baan Leiden Team A63 1,25 --- 66
Marijn de Pater AV Gouda Team A62 1,10 --- 45
Marwin Monteny Trackstars Team A64 DNS --- 0
Matt ter Steege SC Antilope Team A53 1,05 --- 38
Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Team A61 1,30 --- 74
Mik Vermeulen AAV `36 Team A54 DNS --- 0
Nathan van der Hoorn AAV `36 Team A54 1,35 --- 82
Noa Pet AAV `36 Team A63 1,20 --- 59
Pepijn den Boer AAV `36 Team A63 1,15 --- 52
Ravi ter Hennepe AV Gouda Team A62 1,15 --- 52
Richard de Kort Leiden Team A63 1,30 --- 74
Roberto Sira Rijnsoever Team A53 1,25 --- 66
Sem van den Boom AAV `36 Team A63 1,10 --- 45
Sem Heijboer AV `47 Team A61 1,00 --- 32
Sipho Diderik De Spartaan Team A54 0,85 --- 15
Sjoerd Mikkers AV Gouda Team A62 1,05 --- 38
Stijn Rietveld ARV Ilion Team A61 1,05 --- 38
Sven Nederpel Leiden Team A63 1,05 --- 38
Thijs van Bruggen AV `47 Team A61 0,95 --- 26
Tobias Henze AV Gouda Team A62 DNS --- 0
Victor Waterreus Leiden Team A63 1,00 --- 32
Viktor Zarembski Rijnsoever Team A53 1,20 --- 59
Wilger de Leeuw Trackstars Team A64 1,10 --- 45
Wytze Konijn AV `47 Team A61 1,05 --- 38

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 0,85 --- 52
Brett Geers AV `47 Team 34 0,85 --- 52
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 0,80 --- 45
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 0,85 --- 52
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 0,95 --- 67
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 0,95 --- 67
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 0,80 --- 45
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 0,75 --- 38
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 0,70 --- 31
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 0,70 --- 31
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 0,85 --- 52
Loets Kortleever Leiden Team 21 1,00 --- 75
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 0,90 --- 60
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 0,85 --- 52
Niels Koning Leiden Team 21 0,85 --- 52
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 0,85 --- 52
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 0,95 --- 67
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 1,05 --- 84
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 0,80 --- 45
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 1,05 --- 84
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 0,90 --- 60
Rik de Vette AV `47 Team 33 0,90 --- 60
Ruben Schipper AV `47 Team 33 0,80 --- 45
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 1,00 --- 75
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 DNS --- 0
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 0,85 --- 52
Tigo Mooiman Leiden Team 23 0,95 --- 67
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 1,00 --- 75
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 0,85 --- 52
Twan van Duuren Avantri Team 32 0,90 --- 60
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 1,05 --- 84

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alexander ... Huijstee Leiden Team 11 0,65 --- 33
Boaz van der Ende AV Gouda Team 11 0,75 --- 51
Duco Hennen AV Gouda Team 11 0,70 --- 42
Gijs Versteeg AV `47 Team 13 0,75 --- 51
Guus van Kooten Leiden Team 11 0,85 --- 70
Hugo Poutsma AAV `36 Team 12 0,80 --- 60
Hugo Koper Leiden Team 11 0,85 --- 70
Job van Slooten De Spartaan Team 13 DNS --- 0
Joris Niewold De Spartaan Team 13 0,80 --- 60
Justin van Leeuwen AV `47 Team 13 0,75 --- 51
Kyano de Wind ARV Ilion Team 13 0,75 --- 51
Milo Verkerk SC Reeuwijk Team 13 0,65 --- 33
Nout Candido Leiden Team 12 0,90 --- 80
Roek Baan Leiden Team 11 0,80 --- 60
Sebas Achten ARV Ilion Team 13 0,75 --- 51
Sem Noort Leiden Team 12 0,90 --- 80
Stef de Heij AAV `36 Team 12 0,80 --- 60
Victor Siemelink Leiden Team 12 0,75 --- 51
Vincent Trin De Spartaan Team 14 0,70 --- 42

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Spek SC Antilope Team A41 1,10 --- 52
Amber van Dijke Trackstars Team A42 0,90 --- 23
Anne Favre Leiden Team A44 1,00 --- 37
Anne van Rooijen ARV Ilion Team A41 1,05 --- 44
Aysha Mohamud AV `47 Team A52 0,95 --- 30
Benthe Arts Avantri Team A43 0,95 --- 30
Chiara Kolfin VS97 Team A42 1,10 --- 52
Daisy van Rijn AAV `36 Team A43 1,20 --- 68
Daphne Roozendaal ARV Ilion Team A41 1,25 --- 76
Demily van Lent AV `47 Team A52 0,95 --- 30
Door van Schaik Leiden Team A51 1,20 --- 68
Elianne Hopman ARV Ilion Team A41 1,25 --- 76
Emma van der Linden ARV Ilion Team A41 1,05 --- 44
Esmee Lommerse De Spartaan Team A42 1,10 --- 52
Fleur Rietveld Avantri Team A43 1,30 --- 85
Fleur van Zon ARV Ilion Team A41 1,05 --- 44
Hajar Ebesh AV `47 Team A52 1,00 --- 37
Imke van Dongen SC Reeuwijk Team A41 1,10 --- 52
Isa Ong Leiden Team A44 1,10 --- 52
Ise de Wit Leiden Team A44 0,95 --- 30
Jasmijn van Tol Leiden Team A44 1,10 --- 52
Julia Pieterse De Spartaan Team A42 1,15 --- 59
Karlijn Jansz Leiden Team A51 1,20 --- 68
Kaylee Slappendel AV `47 Team A44 0,90 --- 23
Kiira van Dijk Rijnsoever Team A52 DNS --- 0
Lieke van Tol AAV `36 Team A43 1,05 --- 44
Lilian van der Ent De Spartaan Team A42 1,15 --- 59
Lina Elgalbzori AAV `36 Team A51 DNS --- 0
Lisa Zoet AV `47 Team A44 0,95 --- 30
Lizette de Jong AAV `36 Team A51 1,05 --- 44
Lotte Hobbij Rijnsoever Team A52 1,20 --- 68
Lynn Theuns AAV `36 Team A51 1,10 --- 52
Lynn Stolk Avantri Team A43 0,90 --- 23
Mae van den Berg Leiden Team A51 1,30 --- 85
Manoe Heemskerk De Spartaan Team A42 1,00 --- 37
Marloes Timmer AV `47 Team A44 1,05 --- 44
Noor Pauw ARV Ilion Team A41 1,15 --- 59
Phileine Godefrooi De Spartaan Team A42 DNS --- 0
Rebecca Reichgelt De Spartaan Team A42 1,15 --- 59
Sam Lopes...na Fortes AV Gouda Team A52 1,00 --- 37
Sara van der Valk AV `47 Team A44 1,10 --- 52
Sarah Bouattaouan Leiden Team A51 1,00 --- 37
Shamilla Martina AV Gouda Team A52 1,10 --- 52
Sterre Wansinck AAV `36 Team A51 DNS --- 0
Tessel Arts Avantri Team A43 1,00 --- 37
Yara van Buren Avantri Team A43 1,00 --- 37

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 0,90 --- 70
Amée Dekker AV Gouda Team 34 0,75 --- 44
Bente Commandeur Leiden Team 31 0,95 --- 79
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 0,85 --- 61
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 0,70 --- 37
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 0,90 --- 70
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 0,70 --- 37
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 0,80 --- 52
Fleur Favre Leiden Team 31 1,00 --- 88
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 0,85 --- 61
Inge Cok AV `47 Team 34 0,85 --- 61
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 0,80 --- 52
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 0,75 --- 44
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 0,80 --- 52
Léa Faydi Leiden Team 31 0,85 --- 61
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 0,75 --- 44
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 1,00 --- 88
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 0,85 --- 61
Marre de Vette AV `47 Team 34 0,85 --- 61
Maud Flierman Leiden Team 23 0,85 --- 61
Megan de Vries De Spartaan Team 22 0,80 --- 52
Minke van Dijk Avantri Team 32 0,85 --- 61
Myrthe Cats Leiden Team 23 1,00 --- 88
Nadine Witjes Leiden Team 23 0,85 --- 61
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 0,95 --- 79
Nikki Alma Leiden Team 21 0,80 --- 52
Pien Warmerdam Leiden Team 21 0,85 --- 61
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 0,95 --- 79
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 0,85 --- 61
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alice Beuning AV Gouda Team 11 0,75 --- 57
Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 0,75 --- 57
Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 0,75 --- 57
Demi Wallet Avantri Team 14 0,70 --- 47
Eva Rijnbeek Leiden Team 12 0,65 --- 38
Fay Barendse ARV Ilion Team 14 0,80 --- 68
Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 0,75 --- 57
Fenna Thelen Leiden Team 11 0,85 --- 78
Finne Haanstra Avantri Team 14 0,75 --- 57
Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 0,80 --- 68
Freya Schubert Leiden Team 12 0,75 --- 57
Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 0,70 --- 47
Inge van der Vos Leiden Team 12 0,80 --- 68
Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 0,75 --- 57
Julia Baak De Spartaan Team 14 0,70 --- 47
Linde Crins ARV Ilion Team 14 0,80 --- 68
Maren de Bruin Avantri Team 14 0,75 --- 57
Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 0,70 --- 47
Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 0,70 --- 47
Meike Zenden De Spartaan Team 13 0,80 --- 68
Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
Roca Merx Trackstars Team 12 0,65 --- 38
Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 0,80 --- 68
Sophia de Kort Leiden Team 11 0,85 --- 78
Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 0,75 --- 57