Uitslagen Jongens Pupil A1 Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimé Suvaal ARV Ilion Team A23 1425,00 --- 56
Alan Mahmoud SC Reeuwijk Team A23 1000,00 --- 17
Bart van Veen AV `47 Team A24 1250,00 --- 38
Beau Janssen AAV `36 Team A34 DNS --- 0
Christiaan Schubert Leiden Team A33 1200,00 --- 33
Daan Arens De Spartaan Team A33 DNS --- 0
Daniël Vleeming Leiden Team A31 1400,00 --- 54
Dean Korbee Avantri Team A32 1300,00 --- 43
Denny Verhagen De Spartaan Team A33 1450,00 --- 59
Dion Blom Trackstars Team A24 1050,00 --- 21
Fin Harms Leiden Team A31 1500,00 --- 65
Florin de Heij AAV `36 Team A34 1575,00 --- 75
Floris Aleman Leiden Team A31 1325,00 --- 45
Gio Kromokario ARV Ilion Team A23 1350,00 --- 48
Hidde Smout Leiden Team A31 1350,00 --- 48
Hugo Slangen AV Gouda Team A32 1475,00 --- 62
Huib Bikker AV Gouda Team A32 1200,00 --- 33
Jairo Looije ARV Ilion Team A23 DNS --- 0
Jeremy Kirchhoff Avantri Team A32 1125,00 --- 26
Jesse van der Voort ARV Ilion Team A23 1275,00 --- 40
Job Aukes Leiden Team A31 DNS --- 0
Jochem Hofland SC Reeuwijk Team A23 1325,00 --- 45
Jop Gründmann AAV `36 Team A34 1500,00 --- 65
Jorne Stieltjes AV Gouda Team A32 1325,00 --- 45
Koen Bontekoe AV `47 Team A24 1150,00 --- 29
Kristian Cindric Trackstars Team A24 1250,00 --- 38
Kylian Schmidt Trackstars Team A24 1250,00 --- 38
Lukas Warners AV Gouda Team A32 1200,00 --- 33
Luuk Ouwehand AAV `36 Team A31 1500,00 --- 65
Mark Bode Avantri Team A32 1400,00 --- 54
Mats Candido Leiden Team A33 1325,00 --- 45
Matthieu Afognon ARV Ilion Team A34 1375,00 --- 51
Maurits 't Hart AAV `36 Team A31 1525,00 --- 68
Merijn Frederiks AAV `36 Team A31 1425,00 --- 56
Nick Barendse ARV Ilion Team A34 1525,00 --- 68
Niels van ...hoonhoven SC Antilope Team A24 1225,00 --- 35
Olaf van Leeuwen AV `47 Team A24 1350,00 --- 48
Olger van Husen AV Gouda Team A32 1100,00 --- 24
Pieter Sorgdrager Leiden Team A33 1225,00 --- 35
Romijn van der Bijl AAV `36 Team A31 1350,00 --- 48
Roy van Rijn SC Reeuwijk Team A23 1300,00 --- 43
Ruben Baars SC Reeuwijk Team A23 1200,00 --- 33
Ruben Koert AV `47 Team A24 1400,00 --- 54
Teije Hekkema AAV `36 Team A34 1025,00 --- 19
Teije Hoving Leiden Team A33 1500,00 --- 65
Thijs Berger De Spartaan Team A33 1400,00 --- 54
Ties Zuijderduijn De Spartaan Team A33 1325,00 --- 45
Tijn van Harten AAV `36 Team A34 1475,00 --- 62
Tijn den Duijn ARV Ilion Team A34 1400,00 --- 54
Timo Groenleer AV `47 Team A24 1225,00 --- 35
Twan van Andel Leiden Team A31 1500,00 --- 65
Valentino Clemens De Spartaan Team A33 1350,00 --- 48
Vincent Kasper Leiden Team A33 1325,00 --- 45
Zidane Khan AV Gouda Team A32 850,00 --- 8

Uitslagen Jongens Pupil A2 Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Molenaar Leiden Team A64 1475,00 --- 62
Bas de Frankrijker AV `47 Team A62 1300,00 --- 43
Boaz de Raad Trackstars Team A64 DNS --- 0
Bram Jansen ARV Ilion Team A61 1475,00 --- 62
Bram van der Wel AV `47 Team A62 1325,00 --- 45
Carsten Schouten ARV Ilion Team A61 1350,00 --- 48
Casper de Winter ARV Ilion Team A61 1450,00 --- 59
Chico Hoogervorst AAV `36 Team A54 DNS --- 0
Colin Groenendijk De Spartaan Team A54 1125,00 --- 26
Dave Harkes AV `47 Team A62 1225,00 --- 35
Davey Ouwehand Rijnsoever Team A53 1625,00 --- 82
David Tamminga AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Duncan Arrachart De Spartaan Team A54 1300,00 --- 43
Florian Bloemheuvel De Spartaan Team A54 1475,00 --- 62
Hamzah Salah Leiden Team A64 1275,00 --- 40
Hidde van Asten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Hidde van Leusen AV Gouda Team A53 1250,00 --- 38
Idse van Asten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Ivar Spiering Trackstars Team A64 1275,00 --- 40
Iven Kooij AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Jaco Boot SC Reeuwijk Team A63 DNS --- 0
Jasper Koning Leiden Team A64 1325,00 --- 45
Jelle Hoogeveen AAV `36 Team A54 1325,00 --- 45
Jesper Schaasberg ARV Ilion Team A61 1225,00 --- 35
Joep den Dulk Leiden Team A64 1500,00 --- 65
Kasper Vletter Leiden Team A64 DNS --- 0
Kay van Oosten AV Gouda Team A53 DNS --- 0
Luuk Schoonman AV Gouda Team A62 1450,00 --- 59
Luuk de Haan AV Gouda Team A62 1350,00 --- 48
Manne Baan Leiden Team A63 1525,00 --- 68
Marijn de Pater AV Gouda Team A62 1325,00 --- 45
Marwin Monteny Trackstars Team A64 DNS --- 0
Matt ter Steege SC Antilope Team A53 1250,00 --- 38
Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Team A61 1300,00 --- 43
Mik Vermeulen AAV `36 Team A54 DNS --- 0
Nathan van der Hoorn AAV `36 Team A54 1425,00 --- 56
Noa Pet AAV `36 Team A63 1525,00 --- 68
Pepijn den Boer AAV `36 Team A63 1350,00 --- 48
Ravi ter Hennepe AV Gouda Team A62 1225,00 --- 35
Richard de Kort Leiden Team A63 1300,00 --- 43
Roberto Sira Rijnsoever Team A53 1475,00 --- 62
Sem van den Boom AAV `36 Team A63 1350,00 --- 48
Sem Heijboer AV `47 Team A61 1525,00 --- 68
Sipho Diderik De Spartaan Team A54 925,00 --- 12
Sjoerd Mikkers AV Gouda Team A62 1400,00 --- 54
Stijn Rietveld ARV Ilion Team A61 1350,00 --- 48
Sven Nederpel Leiden Team A63 DNS --- 0
Thijs van Bruggen AV `47 Team A61 1400,00 --- 54
Tobias Henze AV Gouda Team A62 DNS --- 0
Victor Waterreus Leiden Team A63 1325,00 --- 45
Viktor Zarembski Rijnsoever Team A53 1425,00 --- 56
Wilger de Leeuw Trackstars Team A64 1275,00 --- 40
Wytze Konijn AV `47 Team A61 1500,00 --- 65

Uitslagen Jongens Pupil B Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 925,00 --- 55
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 975,00 --- 64
Bas Versteeg AV `47 Team 53 925,00 --- 55
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 900,00 --- 50
Boaz Tuijn Leiden Team 63 825,00 --- 39
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 775,00 --- 32
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 975,00 1000,00 64
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 850,00 --- 42
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 950,00 --- 59
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 1000,00 --- 68
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 1000,00 --- 68
Harm Timmer AV `47 Team 54 1025,00 --- 73
Hugo Molenaar Leiden Team 63 950,00 --- 59
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 825,00 --- 39
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 1050,00 --- 78
Jens Huisman AV `47 Team 54 950,00 --- 59
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 950,00 --- 59
Kai Pet AAV `36 Team 64 900,00 --- 50
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 775,00 --- 32
Koen Plukaard Trackstars Team 44 1050,00 --- 78
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 800,00 --- 35
Luca van Buren Avantri Team 51 1000,00 --- 68
Luca Bal AV `47 Team 54 950,00 --- 59
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 825,00 --- 39
Luuk Arens De Spartaan Team 51 1000,00 --- 68
Max Loefs De Spartaan Team 51 900,00 --- 50
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 900,00 --- 50
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 1000,00 --- 68
Raúl Flores De Spartaan Team 64 750,00 --- 28
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 900,00 --- 50
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 925,00 --- 55
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 800,00 --- 35
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 950,00 --- 59
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 950,00 --- 59
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 825,00 --- 39
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 875,00 --- 46
Swen van Schaik Avantri Team 51 1050,00 --- 78
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 DNS --- 0
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 900,00 --- 50
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 850,00 --- 42
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 1050,00 --- 78

Uitslagen Jongens Pupil C Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 925,00 --- 66
Brett Geers AV `47 Team 34 875,00 --- 56
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 900,00 --- 61
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 900,00 --- 61
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 875,00 --- 56
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 775,00 --- 38
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 925,00 --- 66
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 725,00 --- 30
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 725,00 --- 30
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 775,00 --- 38
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 825,00 --- 46
Loets Kortleever Leiden Team 21 1000,00 --- 82
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 950,00 --- 71
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 875,00 --- 56
Niels Koning Leiden Team 21 900,00 --- 61
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 900,00 --- 61
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 900,00 --- 61
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 1025,00 --- 88
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 925,00 --- 66
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 925,00 --- 66
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 950,00 --- 71
Rik de Vette AV `47 Team 33 850,00 --- 51
Ruben Schipper AV `47 Team 33 750,00 --- 34
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 900,00 --- 61
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 900,00 --- 61
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 800,00 --- 42
Tigo Mooiman Leiden Team 23 950,00 --- 71
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 1025,00 --- 88
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 825,00 --- 46
Twan van Duuren Avantri Team 32 900,00 --- 61
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 950,00 --- 71

Uitslagen Jongens Pupil Mini Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alexander ... Huijstee Leiden Team 11 800,00 --- 56
Boaz van der Ende AV Gouda Team 11 750,00 --- 45
Duco Hennen AV Gouda Team 11 850,00 --- 68
Gijs Versteeg AV `47 Team 13 775,00 --- 51
Guus van Kooten Leiden Team 11 1000,00 --- 110
Hugo Poutsma AAV `36 Team 12 950,00 --- 95
Hugo Koper Leiden Team 11 850,00 --- 68
Job van Slooten De Spartaan Team 13 DNS --- 0
Joris Niewold De Spartaan Team 13 775,00 --- 51
Justin van Leeuwen AV `47 Team 13 800,00 --- 56
Kyano de Wind ARV Ilion Team 13 800,00 --- 56
Milo Verkerk SC Reeuwijk Team 13 900,00 --- 81
Nout Candido Leiden Team 12 950,00 --- 95
Roek Baan Leiden Team 11 825,00 --- 62
Sebas Achten ARV Ilion Team 13 925,00 --- 88
Sem Noort Leiden Team 12 925,00 --- 88
Stef de Heij AAV `36 Team 12 925,00 --- 88
Victor Siemelink Leiden Team 12 850,00 --- 68
Vincent Trin De Spartaan Team 14 825,00 --- 62

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Nuis De Spartaan Team A12 1125,00 --- 31
Anais van der Meer SC Antilope Team A11 1325,00 --- 52
Anna Blok AV Gouda Team A12 1250,00 --- 43
Anouk van Tol AV Gouda Team A12 1125,00 --- 31
Clarice Sikken Leiden Team A13 1300,00 --- 49
Daria Martina AAV `36 Team A14 1350,00 --- 55
Destiny Berruezo Trackstars Team A11 850,00 --- 9
Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 1475,00 --- 72
Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 1400,00 --- 62
Elin van der Laan AAV `36 Team A14 1375,00 --- 58
Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 1400,00 --- 62
Evi Bakker De Spartaan Team A12 1075,00 --- 26
Floor Mank AAV `36 Team A14 1350,00 --- 55
Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 1250,00 --- 43
Iris Kuijt Leiden Team A13 1300,00 --- 49
Isolde de Koster Avantri Team A11 1275,00 --- 46
Jara de Heij AAV `36 Team A13 1475,00 --- 72
Juna Kortleever Leiden Team A13 1375,00 --- 58
Linn Uithol AAV `36 Team A13 1325,00 --- 52
Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 1325,00 --- 52
Lotte Bogaard Leiden Team A13 1300,00 --- 49
Mara Marree AV Gouda Team A12 1100,00 --- 28
Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 1300,00 --- 49
Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 1275,00 --- 46
Safae Barboucha AV Gouda Team A14 1125,00 --- 31
Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 1350,00 --- 55
Sarah Aret AV Gouda Team A14 1100,00 --- 28
Susanne Van der Spek Avantri Team A11 1175,00 --- 35
Tess van Dolder AAV `36 Team A13 1275,00 --- 46
Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 1300,00 --- 49
Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 1275,00 --- 46
Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 1150,00 --- 33

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Spek SC Antilope Team A41 1275,00 --- 46
Amber van Dijke Trackstars Team A42 1350,00 --- 55
Anne Favre Leiden Team A44 1250,00 --- 43
Anne van Rooijen ARV Ilion Team A41 1200,00 --- 38
Aysha Mohamud AV `47 Team A52 1125,00 --- 31
Benthe Arts Avantri Team A43 1200,00 --- 38
Chiara Kolfin VS97 Team A42 1375,00 --- 58
Daisy van Rijn AAV `36 Team A43 1325,00 --- 52
Daphne Roozendaal ARV Ilion Team A41 1375,00 --- 58
Demily van Lent AV `47 Team A52 1100,00 --- 28
Door van Schaik Leiden Team A51 1325,00 --- 52
Elianne Hopman ARV Ilion Team A41 1325,00 --- 52
Emma van der Linden ARV Ilion Team A41 1275,00 --- 46
Esmee Lommerse De Spartaan Team A42 1375,00 --- 58
Fleur Rietveld Avantri Team A43 1425,00 --- 65
Fleur van Zon ARV Ilion Team A41 1300,00 --- 49
Hajar Ebesh AV `47 Team A52 1175,00 --- 35
Imke van Dongen SC Reeuwijk Team A41 1125,00 --- 31
Isa Ong Leiden Team A44 1425,00 --- 65
Ise de Wit Leiden Team A44 1275,00 --- 46
Jasmijn van Tol Leiden Team A44 1475,00 --- 72
Julia Pieterse De Spartaan Team A42 1275,00 --- 46
Karlijn Jansz Leiden Team A51 1325,00 --- 52
Kaylee Slappendel AV `47 Team A44 1100,00 --- 28
Kiira van Dijk Rijnsoever Team A52 DNS --- 0
Lieke van Tol AAV `36 Team A43 1375,00 --- 58
Lilian van der Ent De Spartaan Team A42 1425,00 --- 65
Lina Elgalbzori AAV `36 Team A51 DNS --- 0
Lisa Zoet AV `47 Team A44 1225,00 --- 41
Lizette de Jong AAV `36 Team A51 1250,00 --- 43
Lotte Hobbij Rijnsoever Team A52 1475,00 --- 72
Lynn Theuns AAV `36 Team A51 1150,00 --- 33
Lynn Stolk Avantri Team A43 1075,00 --- 26
Mae van den Berg Leiden Team A51 1400,00 --- 62
Manoe Heemskerk De Spartaan Team A42 1175,00 --- 35
Marloes Timmer AV `47 Team A44 1275,00 --- 46
Noor Pauw ARV Ilion Team A41 1450,00 --- 68
Phileine Godefrooi De Spartaan Team A42 DNS --- 0
Rebecca Reichgelt De Spartaan Team A42 1300,00 --- 49
Sam Lopes...na Fortes AV Gouda Team A52 1400,00 --- 62
Sara van der Valk AV `47 Team A44 1375,00 --- 58
Sarah Bouattaouan Leiden Team A51 1250,00 --- 43
Shamilla Martina AV Gouda Team A52 1300,00 --- 49
Sterre Wansinck AAV `36 Team A51 DNS --- 0
Tessel Arts Avantri Team A43 1150,00 --- 33
Yara van Buren Avantri Team A43 1250,00 --- 43

Uitslagen Meisjes Pupil B Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 825,00 --- 43
Alyshia Flamand Avantri Team 63 900,00 --- 56
Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 650,00 --- 18
Anna Rens De Spartaan Team 51 850,00 --- 47
Anne Faaij Leiden Team 52 1000,00 --- 75
Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 1000,00 --- 75
Bibi de Geest SC Antilope Team 41 1000,00 --- 75
Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 900,00 --- 56
Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 875,00 --- 51
Donna van Dijk AV Gouda Team 43 775,00 --- 35
Elize Timmers AV Gouda Team 43 900,00 --- 56
Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
Emma Wissing AV Gouda Team 43 975,00 --- 70
Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
Eva Stelling AAV `36 Team 64 925,00 --- 60
Eva Swinkels De Spartaan Team 51 850,00 --- 47
Evi Versluis Leiden Team 52 875,00 --- 51
Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 900,00 --- 56
Evy Eising ARV Ilion Team 62 900,00 --- 56
Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
Ilse Vooijs Leiden Team 52 850,00 --- 47
Imme Zandstra VS97 Team 42 750,00 --- 31
Indy van Tol AAV `36 Team 64 950,00 --- 65
Inge de Heij AAV `36 Team 64 900,00 --- 56
Isa Philipse De Spartaan Team 64 925,00 --- 60
Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 900,00 --- 56
Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 700,00 --- 24
Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 825,00 --- 43
Julia Crins ARV Ilion Team 62 975,00 --- 70
Karlien Lippits Leiden Team 63 925,00 --- 60
Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 775,00 --- 35
Laura Bolmers AV Gouda Team 54 800,00 --- 39
Lieke Dekker AV Gouda Team 54 800,00 --- 39
Lisa Schuurman VS97 Team 42 750,00 --- 31
Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 850,00 --- 47
Lotte Kruit De Spartaan Team 44 850,00 --- 47
Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 800,00 --- 39
Milou Heidinga De Spartaan Team 41 875,00 --- 51
Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 975,00 --- 70
Noor van de Meent AAV `36 Team 42 975,00 --- 70
Norah van Dijk Leiden Team 63 850,00 --- 47
Olivia van der Waals Leiden Team 52 850,00 --- 47
Renée Veeningen AV `47 Team 53 850,00 --- 47
Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 925,00 --- 60
Rosalie Verhoef Avantri Team 63 1000,00 --- 75
Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 875,00 --- 51
Sara Faaij Leiden Team 52 950,00 --- 65
Sara Bos SC Antilope Team 41 975,00 --- 70
Sophie Rens De Spartaan Team 51 875,00 --- 51
Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 1050,00 --- 86
Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
Valerie Wong AAV `36 Team 42 850,00 --- 47
Vera Koevoets Leiden Team 52 875,00 --- 51
Wikke Wieringa Leiden Team 63 800,00 --- 39
Zoë Stolk Avantri Team 63 675,00 --- 21

Uitslagen Meisjes Pupil C Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 900,00 --- 71
Amée Dekker AV Gouda Team 34 750,00 --- 40
Bente Commandeur Leiden Team 31 975,00 --- 89
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 600,00 --- 17
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 700,00 --- 31
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 825,00 --- 54
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 825,00 --- 54
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 825,00 --- 54
Fleur Favre Leiden Team 31 1025,00 --- 103
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 825,00 --- 54
Inge Cok AV `47 Team 34 850,00 --- 60
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 800,00 --- 49
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 775,00 --- 44
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 875,00 --- 65
Léa Faydi Leiden Team 31 875,00 --- 65
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 850,00 --- 60
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 925,00 --- 77
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 825,00 --- 54
Marre de Vette AV `47 Team 34 800,00 --- 49
Maud Flierman Leiden Team 23 875,00 --- 65
Megan de Vries De Spartaan Team 22 800,00 --- 49
Minke van Dijk Avantri Team 32 900,00 --- 71
Myrthe Cats Leiden Team 23 825,00 --- 54
Nadine Witjes Leiden Team 23 900,00 --- 71
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 950,00 --- 83
Nikki Alma Leiden Team 21 850,00 --- 60
Pien Warmerdam Leiden Team 21 725,00 --- 35
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 850,00 --- 60
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 825,00 --- 54
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alice Beuning AV Gouda Team 11 775,00 --- 57
Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 850,00 --- 77
Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 875,00 --- 84
Demi Wallet Avantri Team 14 775,00 --- 57
Eva Rijnbeek Leiden Team 12 725,00 --- 46
Fay Barendse ARV Ilion Team 14 DNS --- 0
Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 800,00 --- 63
Fenna Thelen Leiden Team 11 874,00 --- 84
Finne Haanstra Avantri Team 14 850,00 --- 77
Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 850,00 --- 77
Freya Schubert Leiden Team 12 900,00 --- 91
Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 750,00 --- 51
Inge van der Vos Leiden Team 12 825,00 --- 70
Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 750,00 --- 51
Julia Baak De Spartaan Team 14 825,00 --- 70
Linde Crins ARV Ilion Team 14 850,00 --- 77
Maren de Bruin Avantri Team 14 850,00 --- 77
Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 725,00 --- 46
Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 850,00 --- 77
Meike Zenden De Spartaan Team 13 775,00 --- 57
Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
Roca Merx Trackstars Team 12 750,00 --- 51
Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 850,00 --- 77
Sophia de Kort Leiden Team 11 825,00 --- 70
Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 700,00 --- 40